SP 2010 Južna Afrika

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, May 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Esh

    Esh HWB

    Ovo je generalno dobro za nastavak prvenstva, mislim ono nema vise taktike, cuvaj gol i to. Ko hoce da prodje, morat ce napast i ici na pobjedu.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  3. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Portugal je igrao puno gore od Spanije ali nisu bili kaznjeni kao Spanci. Ne mogu da se ne sjetim baraza a i selektora koji je Obalu Slonovace doveo na SP 2010.

    Samo mi nije jasno zasto slonovi ne izvedese onaj zadnji korner, mozda bi Portugal sad bio na dnu tabele
     
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Izgleda da su vuvu-pi***-im-materina-zele po prvi put malo utihnule, i to nakon sto je JAR primio gol od Urugvaja hehehe.
    Heble ih vuvuzele u usta!
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma


    upravo ovo,maksuz sam TV pojacao da po prvi put cujem navijanje na ovom SP :D
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koja dominacija Švice, u svim segmentima. :lol:
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Al' opet dzaba, Svicarska nece proci grupnu fazu :D

    Cile - Svicarska (2:0)
    Spanija - Honduras (3+:0)
    Cile - Spanija (0:1)
    Svicarska - Honduras (1:0)

    Posto se zatvara krug sa 3 puta po 6 bodova i Honduras nula, a Spanija i Cile imaju bolju gol razliku, Svicarska ispada. :D

    A sutra po mojoj prognozi:
    Francuska - Meksiko 1 (2:1) - Henry (rukom), Anelka (nogom ili glavom)
    Grcka - Nigerija x (1:1)
    Argentina - Koreja 1 (3:0) - Messi 2, Higuain ili Tevez
    :D
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Dabogda failo gore neg ja :lol:
    Francuska - Meksiko
    Grcka - Nigerija
    Argentina - Koreja X
     
  9. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Nesto mi drago sto je Urugvaj pobijedio JAR :D
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Ajd sutra ce neko morat nesto pogodit :) Osim ako ne bude preostalo, a to je X, 1, 2 redoslijedom po utakmicama, a ne bi me cudilo (osim za Argentinu) :)
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne znam u čemu je fol sa ovim Di Mariom i njegovom 30-40mil. € cijenom ? Igrač ništa specijalno, ništa posebna extra tehnika i brzina, sitan, lahko pada. Ko ga god plati grdno će pogrijšeiti. Isto ovaj Jonas Gutierez ima kokošiji mozak što se tiče nogometa.

    E moj Maradona, da ti je Zanetti na poziciji Demichelisa, ne bi imao ovih briga :roll:
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Epski promasaji na utakmici Grcka - Nigerija :D

    + Francuzi au revoir :)
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Francuzi, vidimo se sljedeci put. :D
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Hurma, pogodili smo po jednu :D
    Drago mi je zbog Francuza, ali mi zao Nigerije, zasluzili su makar bod na ovom SP-u :)
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Domenek car :D sigurno ce htjeti ostat i dalje kao trener :D
    A sta ste zapeli za tog Zannetija bio je frajer na 3 prvenstva nije nista bio spesl :) Narkič ima svoju koncepciju i fura nju :lol:
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    [​IMG]

    Koji debil :lol:
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nek su "ispali", obzirom na to sta ih je dovelo na ovo prvenstvo. Igre je bilo, bila je ovo najzanimljivija utakmica prvenstva koju sam gledao.

    Istina, gledao sam samo par njih u 20:30. :mrgreen:
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    to se desi kada je selektor zatucan. poznato da je domenech svojevremeno umjesto mexesa zvao boumsonga i umjesto flaminija zvao makelelea dok je ovaj bio u poznim godinama. kako je moguće da repka koja ima benzemu, nasrija, gourcuffa, trezegueta, henrya, ben arfu, riberija, govua, maloudu, anelku etc. protiv prosječnog meksika ne napravi poštenu šansu u 90. min? isto očekujem i sa italijanima jer lippi zove samo juventusov otpad, nebitno je izgleda jesu li mu igrači u formi ili ne. također i dungi pristrasnost nije izgleda nepoznata pa bi se i brazilu moglo desiti da plate ceh radi selektora.
    usput mislim da su irci večeras slavili pobjedu meksika jer je pravda došla na svoje :D
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Sama situacija u Francuskoj i prije SPa je bila očajna. Unutarnji nemiri između igrača, stvaranje frakcija. To jedan ozbiljan selektor nikad ne bi dopustio, ali izgleda da je Domenech gledao u zvijezde i vidio da to nije problem.
     
  20. senad_986

    senad_986 Komšija

    Konacno dobar dan na SP-u!
    Realno, bilo je za ocekivati da Francuska ispadne u prvoj fazi takmicenja.
    Samo, zao bi mi bilo da Spanija ne prodje grupe, ali tu su mi Holandjani kao rezerva, a Brazil sam zamrzio zbog Dunge.
     
Thread Status:
Not open for further replies.