SP 2014 - Brazil

Discussion in 'Generalna diskusija' started by donjapa, Dec 3, 2013.

  1. Pionir

    Pionir Overclocker

    Da ne bude zbune, nema se sta puno komentarisati kao sto je i receno, a posebno ne pljuvati i slicno.

    Ono na sto sam mislio da Dzeko, Lulic itd nisu trebali uopste da igraju.

    Trebalo je sve ove nove i mlade ubaciti, jer se lakse jednom Dzeki njima prilagoditi, nego obratno.
     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Oderaše nas tzv. Faraoni :D

    Eno, njemacki navijaci sinoc zvizdali i svojim reprezentativcima iako su pobijedili sa 1:0 :D Argentina odigrala samo 0:0 protiv Rumuna.

    Nadam se da cemo u Brazilu pokazati sta zaista mozemo.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sumnjam iskreno. Nama kad fali jedan ključni igrač, sve pada u vodu. Bojim se da ćemo se obrukati u Brazilu.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    vala sto se mene tice mozemo svaku prijateljsku gubiti, ali u ovim sluzbenim utakmciama neka stisnu i pokazu zube i da nisu dzaba dosli u brazil

    inace bez pjanica i misketa ne znam sta ste ocekivali, bez kreatora nema igre
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pošto ne skupljam ove sličice, može li mi neko reći šta je fazon sa Vršajevićem ? Pretpostavljam da je on vrlo vjerovatno najčešća sličica koju raja dobiva ?
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Navodno je prelos igrac, kojeg Susic forsira u tim da bi ga prodao. Mi inace imamo izbora ko Spanija, pa se raja cudi odkud on da igra pored toliko dobrih igraca.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo malo motivacije momku pred SP




    Jednostavno sta $5 moze kupiti :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Podrzavo sam onog mamlaza al hebo ga Tino Susic u dupe . Jos se pravi budala i kaze da je redovan u Hajduku . Pa medjedu jedan danas skoro svako ima pristup sportskim desavanjima . I sta oces u Hrasnici da se trenira pored onog novog sranja ?
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Ljudi, budimo realni, max. 15 igraca ce tamo igrati, tako da nije ni bitno koga ce jos povest. A vala nije bas ni imao nekog izbora, i ovih 24 je jedva sastavio. Vidim neki tipuju na Zeca (jer je odigrao par zadnjih utakmica dobro), Stevanovica (koji je zadnju dobru utakmicu i odigrao u reprezentaciji prije par godina, poslije toga mrtvilo) ili Zahirovica (koji ako udje sa klupe nekad dobro i jest, bio je dobar u par utakmica u kvalifikacijama ali Boze moj, ne zivi se od stare slave sto bi rekli). Bilo je tu jos nekih komentara tipa zasto ne Muslimovic (WTF???) ili Rahimic (jos veci WTF, pozvan je u strucni stab i to mu je dosta, kao sto neko rece: "Pa nece sad jos zvat i Salihamidzica ili Bolica"). Kad nas je Susic odveo u Brazil tad su ga zakivali u zvijezde, i od tad sve krenulo nizbrdo, sto se vise Brazil priblizava vise se pljuje po njemu, jer sad su svi bolji selektori od njeg.
     
  11. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Umjesto da se dize atmosfera u reprezentaciji, ovi kvazi strucnjaci upravo rade kontra efekat... Nije Susic levat, covjek zna posao, ne znam odakle se odjednom pojavilo 2 miliona selektora koji kenjaju protiv ovog covjeka i prave se da znaju bolje od njega. Trener je uveo par novih imena i to na klupi, i odmah neka halabuka. Treba podrzati ove momke, smiriti situaciju i navijati srcem, kaniti se kojegakvih gluposti tipa mjesanja u odabir igraca.
    Kad se sve sabere i oduzme Safet je zasluzio da povede i mater i oca i amidjica na svjetsko!
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Mali Susic igra u Hajduku koji mozda nije nista bolji od Zrinjskog , naseg prvaka . Po cemu je on zivota vam zasluzio poziv ???
    I zasto da zjapi trening centar prazan jer im je iz Hrasnice lakse ici kurvat se po gradu . Rasipamo pare ko da smo Njemacka
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa naravno da je vazno koga ce voditi... Neki igraci su prosli citave kvalifikacije, i nece ih biti tamo, a ovaj rodjo odigrao jednu utakmicu i dobije poziv. Sramota. Imao je moju podrsku sve do ove blamaze. Stvarno sramota.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja iskreno mislim da Susic zna svoj posao :)


    Koga ce on voditi to samo on moze da odluci. Naravno nije se rodio ko je narodu ugodio, bez obzira koliko nam se njegove odluke nekad ne svidjaju, to su ipak trenerske odluke, covjeka koji nas prvi put vodi na ni vishe ni manje nego na SP :)
     
  15. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ne vidim sto se raja pali toliko zbog tog malog Susica? Da li vi ocekujete da ce Sven Tino dobiti neke minutaze u Brazilu? Ili bilo ko drugi u njegovom rangu?

    Dobro je Selvin rekao, nema sanse da vise od 15 igraca dobije minutaze u Brazilu.

    Edit: Drago mi je sto Besic ide, volio bih da se jos jedan mladi napadac nasao na spisku (iako ih nemamo)
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    A mene bas interesuje koliko se to prati hajduk kad se to toliko pljuje na tina?
    i koliko sam primjetio najvise ljudi pametuju to sto se preziva susic i to je rod neki safetu susicu.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bolji je i Tin nego Zec, Zahirovic i Stevanovic. Prvi je dao 20 golova u 120 utakmica kao napadac, a ova dvojica nikako ni ne igraju. Kod nas samo nek se sere po svemu. Samo se kod nas ocekuje poziv nekome jer je bio tu kroz kvalifikacije. Vodis igrace koji su trenutno najbolji i gotova stvar. Bas smo selo obicno.
     
  18. Ziks

    Ziks Aktivista

    Smjesni komentari. Nije mi jasno sta ljudi imaju protiv Tina Susica ? Sto je to Zec bolji od njega ? Zato sto je u predhodnom kolu zabio gol ? U ostalom , Tino daj Boze da odigra i 20 min na terenu . Ne bi ni Zec igrao vise , tako da ti na kraju isto ispadne.
    Svi igraci nase reprezentacije , osim Spahe, Dzeke , Vede, Pjane , Misketa, Salihovica, Lulica , Kolosinca ,Hajrovica, su na istom nivou .
    Umjesto da budemo sretni sto ce nam uopste predstavljati drzavu na SP-u , oni pljuju po selektoru kao da smo glavni favoriti za osvajanje prvenstva.
    Treba se malo spustiti na zemlju. I kada bi prosli grupnu fazu trebali bi slaviti kao da smo osvojili SP , mada cisto sumnjam da cemo proci (s bilo kakvim trenutnim sastavom repke) .
     
  19. Pionir

    Pionir Overclocker

    Hajmo ovako realno.

    Pogledajte Francusku, jos od vremena kada je Zizu igrao ili Brazil ili Urugvaj, a tada uz njih dodajte Hrvatsku :D
    (Nogometaši Urugvaja su rekordni 15. put prvaci Južne Amerike...)

    Koji je to hrvat ravan Ronaldu ili Mesiju, pa cak i mnogim drugim slabijim igracima, ali dodju Hrvati na Svijetko i deru guzove (pardon :eek: ).

    Pogledajte Barcelonu, Real i slicne, pa sada uporedite ligaska takmicenja Njemackih klubova sa ostalim, ali kada Njemacka ode na Svijetko isto kao i Hrvati.
    Nek idu Dino-Mehmeda Mujkic i Combe, al neka pobijede Argentinu i odmah neka se vrate kuci (sto se mene tice) :smt005
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Odkad je on pomenut gledao sam ih na sporst areni . hr da vidim tu novu nadu . Truba .
    Na Kantridi sam odgledao ove sezone mozda 12-14 utakmica . Kvalitet fudbala truba , jos Rijeka je ispred Hajduka sto znaci da su oni jos veca truba :smt005
    Mogao je malog Prcica zvati . Francuska liga je avion za HNL .
    Al et kod nas je uvjek amidzici tecici bratici , nije ni cudo sto smo bjeda .
    Da je Švabo napravio novi trening centar i selektor samo pomislio da ga ne koristi letio bih za sekundu