Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    e nek je vala neko izbacio ovaj sugavi celzi " SUGAVO " hahahaha

















    :smt005
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ni Salem Prolic ne bi ovako sudio. Chelsea je zasluzila da prodje prikazanom u ovoj utakmici, no eto ne treba zaboraviti ni sta je bilo prosle sedmice, ne bi bilo fer.
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Sudija ciganin, al najveciiiiii

    Kreten, fula totalna... Chelsea definitivno ostecen, pa tri puta je penal treb'o bit! Ali zato je kreten dao crveni kad Abidal nije ni dotako onog :? Nema veze, naplatit ce to ManU u finalu 8)
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Slazem se.Ako vec nije dosudio penal prije,morao je suditi onaj na kraju.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Znas sta je samo vece od poraza? Kada neprijatelj tvog neprijatelja postaje tvoj prijatelj :D
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    kao navijac UTD mrzim Čelzi . al osteceni su sto jest jest . samo da ovakav idiot ne bude u finalu .
    vratite Kolinu
    :)
     
  7. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Pa upravo to, kompenzacija za onaj neosnovan crveni, kontakta je bilo ali je Anelka sam sebi zapeo kad je bilo pola metra rastojanja izmedju njega i Abidala, da ne pricam o tome da Abidal nije bio zadnji igrac, vec je bio u liniji sa Toureom.

    Igranja rukom su bila takva da su se mogla ali i nisu morala svirati (sudija jednostavno nije zelio rijesiti utakmicu). Chelsea se branio u prvoj utakmici, vrlo malo otvorio u drugoj i nastavio braniti u trenutku kad su imali igraca vise, sto po meni ne zasluzuje finale.

    Ballack isfrustrirani kloc ionako nista nije pokazao a Drogba je mogao zabiti ono i rijesiti utakmicu umjesto da govori u cam "It's a fu**in' disgrace" sa losim naglaskom :mrgreen:
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    nek su ispali klocovi


    izbaceni u svom stilu
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Imao je Drogba osjecaj da ce Barca zabit kad je izlazio :D
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Crveni je bio presmijesan, Abidal nije ni dotakao Anelku.

    Igranje rukom Piquea se MORALO svirati, ono je bas aščare. Isto tako i onaj prekrsaj nad Drogbom od strane Tourea, trebao je biti sviran jer je Drogba imao loptu i vec mu je pobjegao... :roll:

    Tim koji ima Ballacka nema sanse da pobijedi kakvu ozbiljnu utakmicu, lik je baksuz samo takav :smt005
     
  11. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Hajde ako ništa čuli smo Drogbu 'na engleskom' :smt005
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Treba i sudiji cestitati, koliko je on tek kesa zaradio na kladionici :smt005 :lol:
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Meni je samo zao Velida Spahe sto je pao na kladionici.
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Dajte ljudi, kakva 2-3 penala. Jedan je penal bio čist, nema sumnje. Ono sa Alvesom je već bilo svirano ranije (ranije je faulirao Maloudu, izvan kaznenog), Yaya je čisto loptu Drogbi uzeo. Da nije Abidal dobio crveni (koji je btw trebao biti žuti za Anelku za simuliranje), pitanje je da li bi Chelsea stvorio tu priliku gdje je napravljen taj penal.
    Chelsea je definitvno oštećen, ali ja kao navijač i niko iz Barce se ne treba ispričavati zbog toga :smt006
    P.S. Barci je trebala ovako jedna pobijeda u zadnjim minutama.
     
  15. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Proslu vodio pristrasni Šuko, sad Velid pa nek podijele tugu :mrgreen:
     
  16. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Chelsea je zakinut zesce ali opet sam se veselio ko malo pile kad je Iniesta utrpo gol :mrgreen:
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I onaj Alves je smotan pravo. Sve nesto gore neka bicikla tam vam, ubaci i ode lopta gdje ne treba. Drago mi sto je dobio zuti, i nema ga u finalu.

    I sto se Ballacka tice, ne znam jel se ucinilo, al kao culo se kako vristi ono sudiji na uho poslije nedosudjene Eto'ove ruke :D
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pih :lol:
     
  19. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Alves ne bi trebao nikad vise zaigrat poslije ovakve utakmice. A sudija je njesra zesce. U Barci jedino su vrijedni spomena Messi i Iniesta.
     
  20. h2o

    h2o Aktivista

    Imati igraca vise i nastaviti igrati onako, a bili osteceni ili ne, zasluzili su ispasti. A pogotovo sto igraci koji idu jedan na jedan sa golmanom umjesto da pokusaju dati gol padaju ko curice radi penala.