Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Nije loša tekma bila s obzirom na bunker Chelsea. Mislim da je Chelsea uspio u svojoj namjeri, konstantna opstrukcija igre, faulovi, a imali su i sudiju na svojoj strani. Uzvrat će biti zanimljiv, a mišljenja sam da će Barsa ispast. Španski timovi su nekad barem imali egal tretman kod sudija a promijenilo se i to. Balack je trebao dobiti drugi žuti.
    Stamford bridge je manji i uži stadion od Nou kampa i tu krilni igrači barse neće imati šta da traže. Čelzi će ih napast agresivno sa presingom od prve minute. S obzirom da nema Puyola ni Marqueza u uzvratu Drogba će ih pojest za večeru. :mrgreen:
    Jednostavno nemaju rezervnog štopera onaj Caceres je mlad i neiskusan dječko.
     
  2. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Trebao je i Puyol ja mislim dobiti jos jedan zuti. :)
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Eto hvala bogu naleti i Barca na jaceg. :lol:
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pique je Drogbu sinoć ušutkao. Treba Barca u uzvratu igrati sa Abidalom i Piqueom kao štoperima, a bočne staviti Alvesa i Sylvinha + dodati Keitu kao defanzivnog veznog.
     
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Onaj Alves je zemlja igrac. Slazem se sa Ronaldom da ce Barcelona ispasti jer nisu ostvarili povoljan rezultat kod kuce a u engleskoj, protiv ''engleskog'' kluba nemaju sanse. Iako bih vise volio da Barcelona prodje radi finala sa Arsenalom, ali eto, moze Arsenal dobiti i Chelsea. :)
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    3-0 tunajt
    za domacine :lol:
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Veceras igraju dva tima od kojih ce jedan protiv Barcelone izgubiti u finalu.
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Kakve veze ima sto ne igraju Puyol i Marquez? Jeste da je nedostatak ali ne i ogroman.Ljudi moji dovoljno ce biti da se Chelsea otvori... Barsa ima takav napad i kontru koju nema nijedan tim na svijetu. 1-1 ili 2-2 su dovoljni za finale :wink:
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Baš me zanima kakav će ti biti izgovor ako Chelsea izbaci Barcelonu, ili u najboljem barcinom slučaju, kada ih Arsenal samelje u final-u. 8)
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Banuj ga Enise :lol:
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    Kazu Murinho kvario igru dok je kod 'plavaca' bio. Ono sinoc je sve ne samo fudbal kakav je zamisljen da se igra i kakav bi se trebao igrati. Braniti se sa 12 (sudija) igraca u polju je 'fukarski'.
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    pa sta se trebalo otvorit i pustit da resetaju li jos bolje sami ubacivati lopte u svoj gol ? ne volim ni jedne , al kakva je to prica antifudbal ovo ono pa ovako ih je UTD izbacio prosle sezone . znaci ima rjesenje samo sto se mnogima ne svidja...al opet life is bitch :lol:
     
  13. Hansel

    Hansel Komšija

    Slabo odigra Arsenal. Vidi se da im fali Van Persie u napadu i Gallas u odbrani. Ali eto, vidjećemo kakav će biti uzvrat. Činjenica je da Manchester ima dobar rezultat.
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Arsenal nije imao niti jedne poluprilike. Manchester nije tako dobar u napadu koliko je u odbrani, igrali su gotovo identično kao Chelsea protiv Barce ali imaju mnogo više tehničkih kvaliteta da organizuju ubojite napade. Svi u odbranu, svi u napad - ovo je ukratko igra Manchestera, Chelsea i L'poola i svi koji kažu da je to antifudbal pričaju gluposti.
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa sta ako su lose odigrali, imaju dobar rezultat i moze se nadoknaditi kod kuce :D
    Ista tekma kao i jucer, samo ovdje je pao gol na bubreg :smt005
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Nema izgovora, pisat cu neku recenziju umjesto gledanja finala =)
    I ovo veceras je bila smijesna predstava Arsenala. Mislim da je malo neozbiljan pristup s ovom taktikom "lako cemo mi pred nasim navijacima" -- pa nije nasa liga! Doduse, pretpostavljam da Chelsea racuna na izvodjenje penala pa ako izgube, jednostavno nisu imali srece.
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne znam odakle vam ideja da ce se Chelsea otvoriti, zasto bi? Odnosno koji je razlog da se Barca ne otvori isto tako? :|

    Ocekujem bolje uzvratne utakmice, iako je vrlo moguce da ce biti slicne utakmice...
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Hurmash1ca je u pravu, Chelsea ce vjerovatno igrati slicno kao i u Barceloni jer im Drogba omogucava da igraju takav fudbal sa koristenjem nekih prekida, kontri, ispucavanja te logicno iskoristavanja svih gresaka odbrane. Doduse, ovo vise ne prolazi ni u njihovoj ligi (za najvece rezultate) :D
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Ima li neko da navija za Real? Po mogucnosti onaj iz Madrida :p
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija

    Ovo je strasno ..Seis a dos(6-2) :smt007 Oni debili iz Juventusa hoce da dovedu Cannavaro-a :lol: