Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Jos se ne zna ni hocemo li igrati :D
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja kad sam god isao na tekmu popusili smo. I na ovu cu ici, ako sve bude u dure. :)
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Al prvo se opkladi protiv nas da pokrijes troskove. :mrgreen:
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Haha, morat cu.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Cristiano Ronaldo breaks the record of the most goals scored in a single season in the league ( 40 goals ).
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eeee jos da je taj Real u nekoj drugoj ligi :mrgreen: 102 gola dali, 92 boda i ne osvojis ligu :lol:
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Prosle sezone jos vise, 96 bodova, a isto 102 gola.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo ga i Dzekrem svoj 2. komad u PL
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Owen zabio :lol:
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Vjerovatno povezano s ovim najavama o smaku svijeta :D
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zanimljiva zavrsnica EPL :D

    Van Der Sar se oprostio, naravno jos finale da odigra :( Nadam se da ce onaj De Gea valjati.
     
  12. jeretik

    jeretik Komšija

    Uprava ako im je imalo pametna (a nije), neće oćerat Murinja
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Jel oni sigurno de geu kupuju?Posto sam citao razne price kao da on nece da cuje da ide u united.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije jos nista zvanicno, ali je najvjerovatnije. U prici je i Ajaxov golman i Adler.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja na Manager-u kupio De Geu, Eden-a Hazarda iz Lille-a i Muniain-a iz Bilbao-a, ubijaju djeca :D
    Njih trojica me kostala 60 miliona eura, ali jbg ima City para :mrgreen:
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    e celzija ... otjerase carla a cojk im uzeo dabl prosle sezone :lol:
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Uzeo je ligu proše godine kroz iglene uši. Mislim da Carlo ionako nije pravi trener za Chelsea, sasvim mi je logično zašto je dobio šupkartu - prošle godine ih je Inter tako lahko prošao u LP, a ove godine ih je ManU preslušao kao malu djecu. Mislim da Hiddink dolazi.
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakva borba danas za ostanak u ligi, pa ono je bilo za srcani udar navijaca zadnjih 5-6 klubova,
    gledao sam live i koliko je samo promjena donosio svaki postignuti/primljeni gol. :)

    Kako je samo bilo interesantno pratiti live tabelu :smt003 Navijaci Wolvsa kod 1-3 su navijali "Just one more goal" znajuci
    da im poraz 2-3 osigurava ostanak. :smt005 Komentator na skyu je govorio kada su 2 tima bila jednaka sa bodovima, i istom gol razlikom,
    da ih samo dijeli razlika u broju postignutih golova, to je valjda treće mjerilo za poredak, haha :)

    Žao mi je Blackpoola, tako dobro su igrali cijelu sezonu, čak i danas dobro igrali na Old traffordu, ali onaj nesretni autogol ih izbaci iz lige. :roll:

    Charlie Adam vjerovatno odigrao i posljednju tekmu za Tanđarine, kakav samo slobodnjak danas zabi uuuu. Vjerujem da će on nastaviti karijeru u premier ligi.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Esh

    Esh HWB

    Finale "samo sto nije", kakve su prognoze? Manchester United ili Barcelona?