Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije da je stara slika ali eto čestitke :D
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ginger Ninja otisao u zasluzenu mirovinu . We will miss u Scholes !!!
    Premier League (10): 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11
    FA Cup (3): 1995–96, 1998–99, 2003–04
    Football League Cup (2): 2008–09, 2009–10
    FA Community Shield (5): 1996, 1997, 2003, 2008, 2010
    UEFA Champions League (2): 1998–99, 2007–08
    Intercontinental Cup (1): 1999
    FIFA Club World Cup (1): 2008

    http://www.youtube.com/watch?v=qa17LGUH ... r_embedded
     
  3. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Legenda! Sta drugo reci.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto se Argentina sramoti s ovim drugim timom, koji je opet IMO bolji od Nigerije za klasu...

    Samo srecom nisu do sada primili 6-7 golova.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nigerijci su uvijek bili #1 u Africi i kažu stručnjaci to su te ekipe koje će u budućnosti najviše napredovati radi odličnih fizičkih predispozicija zato nikad nisu za odbaciti. Dok su s druge strane Argentinci skup zvijezda koje Švabe redovno pune na svjetskom :D
    BTW lijepe vijesti mladi vode protiv San Marina U21 kvalifikacije.
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  7. Vlastimir

    Vlastimir Novi član

    Moglo je zato što je sudija igrao 5+ !

    HTC Legend
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    @Tale: Sad nek ga Milan proda ManCityu ili ko je već zainteresovan, i nek osvoje CL po osmi put :D
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ibra je zato osvojio 8 domaćih prvenstava u nizu sa 5 različita kluba: Ajax, Juventus, Inter, Barcelona, Milan ;)
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sinoć je oproštajnu utakmicu protiv Rumunije odigrao vjerovatno najbolji igrač kojeg sam gledao i kojeg ću gledati Luis Nazario de Lima Ronaldo. Nažalost u ono par minuta što je odigrao nije postigao gol. Da nije proveo 5 najboljih godina u bolnici bio bi već smatran najboljim igračem ikada, najbolji strijelac svjetskih prvenstava sa 15 golova.


    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=200UXfWgMQM&feature=related[/youtube]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kako se samo udebljao, pa jedva se kreće od stomaka, nemoguće da je ovo tek tako dopustio. Sjajan igrač, međutim meni nikada neće biti toliko omiljen koliko mnogima, prvenstveno jer je mijenjao klubove Cruzeiro-Corinithias, Barca-Real, Inter-Milan - sve najveći rivali. Nikada to nisam volio kod igrača. Mnogima simpatičan, meni nije.

    Edit : Svaka čast njemu na SP-u 2002. god., ali izgleda da su mnogi zaboravili da bi Brazil malo sutra osvojio isto da nije bilo nekog igrača zvanog Rivaldo.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa isto bi bilo ko da ja sad kažem da Ronalda Francuzi nisu 'onesposobili' '98 vjerovatno bi Brazil pobjedio Francuze u onom finalu jer je tada Ronaldo bio 2 klase iznad bilo kojeg igrača na planeti. Isto vrijedi i za Cafu-a npr. Sve u svemu Ronaldo je najbolji napadač poslije Maradonne a hejteri će uvijek naći neki razlog da ga mrze. Ronaldo=fudbal.
     
  13. Venom

    Venom Aktivista

    Lik ima problema sa zlijezdama, i to odavno, zato je onako debeo. Imao je jednom press konferenciju zbog togai isplakao se kao malo dijete :D
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ima za koju godinu da bude kao Marlon Brando.. :)

    Ali igracina brate,nema sta..
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pošto je presadio kosu nedavno, sad ganja novi image :D

    [​IMG]
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Villa Boas haman trener Chelsea ... Sad ce krenut cerupanja Porta :lol:
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Najbolja moguća opcija za Chelsea.
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    :smt005 :smt005 :smt005

    [​IMG]
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Gasperini novi trener Intera :smt037 :smt046 :smt044 :smt043 :smt042 :smt100