Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Hansel

    Hansel Komšija

    Prosvijetlio si me druze Zlaja. :)
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a sta sam drugo mogao, zao mi je bilo sto se sikiras :)
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    Najgore je sto sam ja znao za to pravilo da jedan morao zeznuti i tako namjerno izbacio Chelsea. I bi obrnuto.
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    pa tako je uvijek i bilo i tako i treba bit :mrgreen:
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Koliko Barcelona uzima veceras Intera?:p
     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    Kad smo već kod toga, hajmo prognoze da se uplati šta:

    Moje:

    1. Inter - Barcelona DP2 (drugo poluvrijeme više golova) kvota 2 - U prvom će se igrati malo smirenije zbog odmjera snage i mogućnosti, a u drugom bi trebalo biti otvorenije.

    2. Inter - Barcelona Žk2 (zbroj žutih kartona više od 4.5) - kvota 2 - U ovakvim derbijima često bude 4-5 žutih kartona. S obzirom da imamo dva sukoba bivših igrača i želje za nekim prestižom, biće napeto. A ipak se igra u Italiji sa ''italijanima''.

    3. Lyon - Fiorentina (Oba daju gol) kvota 1.7 (Lyon u ligi prvaka većinom zabija ali nesigurna odbrana primi barem jedan, a sa druge strane je solidan napad kod italijana).

    4. Dynamo Kyiv - Rubin Kazan (oba daju gol) kvota 1.75. Obje ekipe imaju jak napad barem kada je njihov rang u pitanju. Obje ekipe se žele dokazati u novoj sezoni. Dynamo će dati gol kod svoje kuće jer skoro uvijek zabija, ali Rubin Kazan je u ekstra formi i mislim da će i oni postići barem jedan gol.

    5. Sevilla - Urinea Uricenzi H1 (hendikep - pobjeda Seville sa dva ili više golova razlike) kvota 1.5. Ovdje ne treba puno objašnjavati. Sevilla je veliki favorit a kod kuće su izrazito jaki. A jučer je bilo jedno iznenađenje baš kod španskog kluba (A.Madrid) pa bi bilo previše da i ova zakaže.

    6. Stuttgar - Gl. Rangers - 1/1 (stuttgart vodi u prvom poluvremenu i pobjeđuje) kvota 2.45. Stuttgart igra loše u Bundes ligi u zadnje vrijeme i slično Wolfsurgu, tražit će osvjetljenje obraza u Ligi prvaka, barem u samom startu. Mislim da će povesti odmah u prvom.

    7. Standard - Arsenal 2/2 (Arsnela vodi u prvom pol. i pobjeđuje) kvota 2.15. Nema se mnogo toga reći. Arsenal je naljutio navijače sa dva poraza i morat će večeras ispoštovati. A protivnik je preslab za ovakvu ekipu gdje su mnogi mladi željni dokazivanja.

    8. Olympiakos - AZ 1 kvota SP. 2.25. Olympiakos dobro igra u ligi prvaka. Jednostavno mirišem ovdje pobjedu ekipe iz grčke.

    Eto. Ukupni koeficijent listića je 211.

    Na 3 KM solidna grafička. :)
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja kazem padas na dva :D
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Ma hajde, ulozio sam neki kusur od 2.80 KM. Dobitak 533 km. A svi znamo da su stari Pentiumi imali takvu sabirnicu. Nije to dzabe, to je znak. :D
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Ja sam stavio pare na ove "ocekivane" rezultate, sve utakmice izuzev Inter-Barcelona :)
     
  10. jeretik

    jeretik Komšija

    Iako je meni Inter najdrazi klub, te imam vjere u njih (tacnije, u Mourinha), mislim da generalno nemaju sanse protiv Barcelone.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Ne znam sto se brines, Samuel mora zabiti protiv Barcelone :p
     
  12. Hansel

    Hansel Komšija

    Nisam htio navoditi ove svoje zicere sto sam odigrao na vece pare. Danas skinuo Srbiju a veceras imam Lyon 1X, Dynamo DG1 (domacin daje gol) i Sevilla 1. Na tom listicu su mi i pobjede Genoa-e, Villareal-a i Benfice sto igraju sutra. Ali tu je ukupni koeficijent 4.8 na uplatu od 50 KM. Šta bude bude. Ali opet će me jedan ''zicer'' zeznuti.
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Mislim da ce Intel veceras iznenaditi Barcelonu. :twisted:
     
  14. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Arsenal gubi od Standarda [​IMG]
     
  15. Hansel

    Hansel Komšija

    Zeznu me Arsenal odmah. Jbga, nadam se da niste uplatiti ono što sam napisao. :D

    Na drugom listiću me poštuju i Sevila 1 i Lyon 1X, ali me zeza Dynamo Kiev (domaćin daje gol). No u drugom poluvremenu mnogo toga prokine.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koja golčina Bendtnera. :shock: Dje si dudu?

    Sto te zeznu Arsenal, okrenut ce oni ovo.
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    A jos ako se na kraju uspiju izvuci i nekakav preokret napraviti, ocekujem poplavu postova kako je Arsenal ostecen i kako je pored toga veliki klub :lol:
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    @ hansel
    Kad si toliko pohitan sa tim kladjenjem de postaj sta na temu "kladionica" da i mi sta ubodemo :smt003
     
  20. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Zabi ga Pjanić violama :D