Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Svaka cast na pobjedi. :smt003 Jebiga, nas Barsa razvalila, bolji ljudi sta ces. :wink:
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Da mali ne dobi crveni, 8-1 bi zavrsilo :roll: Nije Bayern kvalitet, Barca uzima ponovo. Da je Utd proso, barem bi bilo neke neizvjesnosti.
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    "Nogomet je igra u kojoj igraju 22 igrača, a na kraju uvijek pobjeđuju Nijemci". - Gary Lineker
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    Fora je momci i djevojke da se bayernova ekipa uigrava tek smijesno je da sa losom igrom prodju bolji mancester ?

    mislim nemojte samo govorit da je do sudije kad nije ili tipa stvari bayern nije kvalitet a proso bolje mancester al et :D


    sad u buducnosti vidicemo englesku ligu i te wanna be klubove za 5 godina njemci su ispred prvenstveno radi toga sto samo 2 kluba u engleskoj nisu u minusu i to zna se sto :D

    a recimo bayern vec 18 godina je u plusu :)
    to je nesto vise od fudbala
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5fWLjrWfYQ0&feature=player_embedded[/youtube]

    Typical Germans, a u pozadini Cheats, Cheats. :smt003
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Kako ce Manchester zasluziti prolaz dalje, kad prije svega naivno primise gol u Minhenu u nadoknadi, i onda veceras prokockase prednost od cak 3 gola?
    Neka fino nauce gradivo i izadju na sljedeci rok :D

    Prizeljkujem finale protiv Barce :)
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    Messi je zapravo preruseni Chuck Norris. :D

    A neki mediji govore kako je Messi novi Dzeko. :mrgreen:
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li neko zna da li ce biti negdje snimak utakmice Man Utd ? Nije vazno koji kanal.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    interesantno je kako je samo 1 utakmica dovoljna kako bi se engleski nogomet pokopao a ja već sutra gledam naslove kako je bundesliga koplje ispred svih liga i šta ti ja znam. to su sve vrhunske ekipe, gdje mali detalji odlučuju kao npr. igrač više, povreda ključnog igrača, trenutna forma itd. mene živcira kada mediji stvaraju famu kao što je prošle godine bilo kada su engleski klubovi harali pa je united bio najbolja ekipa na planeti i sl.
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    to bas i nije tak :D vezano za eng i bundes ligu

    al jest da je bundes liga presla ove godine preko talijana laganica
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    pa ne možeš to samo tako reći. ne gleda se jedna sezona nego kontinuitet. italijanski klubovi su uspješniji u ligi prvaka, barem su više puta osvajali ligu prvaka od njemačkih klubova koliko sam upoznat. bayern jednu sezonu dođe u polufinale i sada po nekoj logici bundesliga je automatski po kvaliteti u odnosu na italijane? koliko je puta samo milan tukao bayerna u ligi prvaka mislim da je rossonere više sram kada kod igraju protiv bavaraca :D
    šta je onda sa francuzima? 2 francuska kluba u četvrtfinalu? analogija niđe veze što bi se reklo :D
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    odavno njemci nisu pobijedili,al otom potom...

    a ovo vezano italija vs njemacka=kad vidim kako je samo bayern prosao protiv fiorentine,sve mi je jasno :)


    koliko si zijanio?zaista,navijaci man.utd se u zadnje vrijeme nemaju cemu radovati :|

    a ovaj alibegovic jos uvijek ne moze prezalit sto navija za luzersku ekipu...
     
  13. Mujka

    Mujka Komšija

    zadnjih 5 godina se gleda bas radi toga sam i rekao sad ovu sezonu vise je njemackih klubova sa prijateljom sam racunao te bodoove i vrlo je moguce da prodju ispred talijanske lige :D

    normalno da necu to reci samo radi bayerna eno hsv wolsburg..
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Cener.
    Aha, opet kriv sudija. :lol: Navijaci Arsenala me stvarno fasciniraju :lol:
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Skroz drugo znacenje ima izreka i odnosi se na uspjehe kroz cijelu njemacku fudbalsku historiju.
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    :smt005
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    znam na sta se odnosi izreka,nije prvi put da je cujem :D
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ma pustite te izjave, koliko je samo puta Njemačka dogurala do finala a onda izgubila. Ovo je Lineker izjavio 96', kada je pobijedila na Euru protiv Engleske. Ja bih čak otišao dotle i rekao da je Njemačka najveći gubitnik što se tiče fudbala (uzimajući u obzir finale-gubitnici omjer).
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ajd ajd, kad odgovaras, procitaj bar cijelu recenicu. :lol:
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Sto se mene tice Dzeko bi trebao i ostati u Wolfsburgu. Mi ga nesto bzze furamo. Nije on klasa da bi se toliko nesto oko njega Milan interesovao. Kakvih 40 miliona. Veceras cekam da Wolfsburg zabije gol kod kuce za 470 KM i samo me oni jebase. Dzeko imao ekstra priliku na kraju i jos par izglednih. U ovakvim utakmicama se vidi ko je kvalitet, a ne protiv Hoffenheim-a koji je u krizi.