Star Wars : The Old Republic MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neo Bahamut Zero, Oct 22, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Naravno da hoce, Conan je veoma brzo dosegao 500k igraca, no zbog problema s igrom (bugovi) i slabe serverske infrastrukture, brojni su brzo odustali. S druge strane Warhammer je izgubio igrace zbog manjka sadrzaja itd. Nemam uvid u velicinu timu koji radi na TOR, no ako misle da izbace igru koja ce biti odrziva, bolje im je da se dobro pripreme.

    Takodjer, mislim da se ne treba zamarati s tim "WoW killer" i slicnim frazama. Vazno je da igra bude zanimljiva, inovativna i kvalitetna, a sad sto ce uvijek postojati fanovi jednog serijala koji ce pljuvati po onom drugom, to se ne moze izbjeci.
     
  2. extibo

    extibo Komšija

    Ni sam fan ni WoW-a, a ni SW-a. WoW mi se zgadio, prekomercijalan je postao, kao sto je AdoSA rekao. Nemam nista protiv SW-a, ali kada ce izdati nesto konkretno? Npr. kako PVP sistem funkcionise, UI, etc.
     
  3. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Pa kljucno je da imaju jak tim developera i pisaca koji ce konstantno da rade na dodavanju novih sadrzaja (price, zapleta itd.) te jake korisnicke podrske jer smo svi svjesni koliko su samo bugoviti MMO generalno. Ako uspiju da sastave dobar tim imaju sve predispozicije da postanu novi MMO fenomen. Samim tim sto su pricu stavili u SW svijet im je ogroman plus, kako kod fanova tako i kod drugih ljudi jer su mogucnosti i opcije stvarno ogromne :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Nema tih informacija, a i realno je da ce se cuvati barem do nekih 6 mjeseci prije izlaska igre. Moja pretpostavka je da bi se igra na trzistu mogla pojaviti krajem naredne godine.
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. Esh

    Esh HWB

  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    izgleda prejako ... :) vec me svrbe dlanovi hehe
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Samo jos da napomenem da je cetvrti dio prava lightsaber akcija ;)
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Izgleda dobro za MMOG
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    Uh uhh, beton :D
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Nema sta ... cim igra izadje moja je :)
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

  14. Esh

    Esh HWB

    Tek negdje na 14-toj minuti pocinje demo, no izgleda kao kick-ass, no vidjet hocemo...
     
  15. suntek

    suntek Novi član

    Nazalost spojili su se sa Mythicom i ljudi iz tog studija su sada uvalili svoje prste u SW:TOR . Isti oni koji su krivi za propast najskupljeg MMO-a u historiji (vjerovatno i najskuplje igre sveukupno) Warhammer Online u koje je ulozeno blizu 100 miliona dolara , a koja je nakon 3 mjeseca od izlaska sa 900k pretplatnika spala na 100k da bi danas imala nekih jedva 3000 pretplatnika koji i dalje odlaze u masama.
    Kad vidim samo ekipu koja je unistila tako dobar koncept igre kako promovisu Bioware-ovu igru odmah mi je muka i znam da od te igre 100000% nece biti nista kvalitetno.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Nisam o tome citao, no bez obzira na to, moras uzeti u obzir da Bioware iza sebe ipak ima super kvalitetne RPG-ove...
     
  17. suntek

    suntek Novi član

    Ma to jeste ali ipak kad igraci vide lika koji je bukvalno unistio popularnu igru svojim izjavama i potezima te nazvao igrace idiotima (Jeff Barnett) kako promovise SW onda ti se smuci.
    Ali sto jest jest , igra kao igra je prilicno dobra. Imam neke raje koja je igrala prijasni SW i svi kazu da je odlican.
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    :smt007 :smt007 gief
     
  20. Esh

    Esh HWB