StarCraft 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 29, 2007.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa igrao sam poprilicno od utorka. Mislim rijetko koja misija da je bila ispod pola sata, sem onih evolucija. Ja to laganini :)
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    Predpostavljam da si igrao na brutal :mrgreen:
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Zavrsio na normal, evo prije par minuta :) epic :) u glavnom :) jedva cekam legacy of the void :)
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    Pa za jedno 2-3 godine moguce da bude :)
    Evo upravo rijesio onih 5 meceva za placment i smjestise me u silver ligu stepenicu iznad drvene, bronz lige i to je nesto :mrgreen:
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mene smjesti u silver samo da me siluju oni sa vrha :) jedva cekam da me vrati u bronze da se imam s kime gurati :)
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    Nemogu te dodat daj onaj char code nemogu pomocu nika samo

    Evo upgredovan sam u gold, bice interesatno
     
  7. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Ja ne znam šta je ovo, ali 3v3 0:5 napravim u kval. rundama i stavi me u gold :lol:
    Ne znam da li da plačem ili da se smijem. Ja sam mislio do sada da sam ja loš, ali kakvi mi likovi dolaze u zadnje vrijeme, ja sam prema njima zreo za MLG :smt003 APM mu 20, pravi lik samo hatcherye :lol:
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Cuj 3v3 zar se to igra hehe dobro te nije stavilo u platinum hehe
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  10. RaP

    RaP Komšija

    Pogledao danas hehe prsa u prsa borba nema sta, gdje mu je pamet pa nenapravi par arkona od tih dark templara :smt005
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hocemol veceras opet practice
    :)))
    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Lako je vama, ja mogu samo petak/subota da se posvetim SC-u. Ovo ne mogu ili sto ranim na posao ili sto moram oko djeteta da se zabavljam :) neku vece sam rekao zeni, primjetio sam da mi dijete pravo utice na socijalni zivot :)
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hahahahha sve u svoje vrijeme...jebga valja ti oatat poslije kad djete zaspe ":))

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  14. RaP

    RaP Komšija

    Vidis kako je to zeleni rijesio malo ga ima a malo vise nema hehe a moramo organizirat jedan FFA
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Lako je meni, ja sam kuci do septembra :)
    Ja dnevnu dozu odradim dok Una spava popodne :)
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    http://www.youtube.com/watch?v=BTgiJ2uv05A


    HAHAHAH daleko najjaci bronze league :D
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Ahaha pa gdje igraju ovi na kojim serverima kako mene nezapadnu ovakvi sta kaze kralj "houston we have lift off", haha :smt005 :smt005
     
  18. rama

    rama Aktivista

    Zanimljiviji nego pro igrači. :D
     
  19. rama

    rama Aktivista

  20. RaP

    RaP Komšija

    HAHa ja lika 200 supply marinaca i SCV, bio je blizu pobjede da je samo razdvojio marince u prvom napadu, opet kazem kako nemogu ja naletit na ovakve likove