StarCraft 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 29, 2007.

  1. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Reaperi su sad slabiji. MP scena (naša jel', ne pro) je užas. 3V3 je neigrivo kakvi likovi dolaze, mislim i ja sam noob al' brate mili kad mi u 2 partije od 5 što odigram svaki dan dođe lik što pravi mass pylona... ne znam šta da ti kažem. 2v2 je ok, uvijek je zaheban bio, 1v1 ne igram jer nisam toliko siguran u sebe :D
     
  2. AggressoR

    AggressoR Aktivista

  3. p4ja

    p4ja Komšija

    http://www.youtube.com/watch?v=Fmra_Df5Pds

    http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=z7oxGXjWwI4&feature=endscreen

    eo cinematici,pa ko hoce nek izvoli, epski su
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mogu komotno kakav film napraviti, dobili bi oskara bez sumnje.
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    ja sam se sjebo, bit ce popodne full hd vjerujem..
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    G2play rox. Dobio kljuc, apgrejdo nalog. Evo cekam da se instalacija sredi :D

    Ali nema kampanje jos uvijek :(
     
  7. p4ja

    p4ja Komšija

  8. RaP

    RaP Komšija

    Kako su reaperi sada slabiji nego u WOL-u, netrebaju tech lab, brzi su, regeneracija kada ne napadaju, samo sto imaju manji damage nego u WOL-u
    Uz dobru kontrlu su idealni
    a brate 2v2, 3v3 neigram samo 1v1
     
  9. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    znaci dobar je leak zadnje scene bio od prije godinu dana, mala je prepravkica kako se sjecam ali je gotov isti

    ps.

    Starcraft 2: Heart of the Swarm je stand-alone ekspanzija (kao sto je bio brodwars) ili se mora imati i StarCraft II: Wings of Liberty??
    negdje pise da jest, negdje da nije, a negdje da ima posebno izdanje igre za koju nije potrebna WOL.

    (razmisljam uzeti)
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija



    Vidim poznat mi glas Kerrigan i imao sam pravo :) No.6 :D I ostali su me iznenadili ... npr. Gabriel Tosh :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. RaP

    RaP Komšija

    Tricia Helfer = Battlestar galactica :D
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Moras imati zadnji patch WOL da bi mogao instalirati i igrati HOTS. Na svakoj stranici na kojoj sam bio, pise da je HOTS samo ekspanzija i potreban je WOL.
    Toplo preporucujem g2play sto se HOTSa tiche. Preorder sam ima mozda 10ak dana, iako sam imao preorder na svedskoj stranici ima godina, bio je dosta jeftiniji. Jutros oko 11 su mi zakljucili narudzbu, i poslali screenshot koda koji je uredno radio na battle.net stranici.

    Narudzba na svedskoj stranici je jos uvijek aktivna, ako neko zeli igru sa kutijom, 36 eura na paypal i kupim je, posaljem kljuc, kutiju dobijete nekad na ljeto :)
    Imate do sutra, onda je brisem.

    Znaci veceras u ponoc pustaju taj mali bezvezni patch koji aktivira HOTS :)
     
  13. rama

    rama Aktivista

    Predviđam da će bit gužva na serverima i red za čekanje. A Blizzard će naravno bit iznenađen. :D
     
  14. rama

    rama Aktivista

    Biće da su mi predviđanja bila loša, nigdje nikog, sigurno svi igraju. :p
    De malo utiske bacite ovdje, neki komentar, nešta... :D
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam picio onu betu, i sad se samo nastavilo, ili sam ja postao plaho los, ili su sve neki dobri dosli protiv mene... u glavnom od 5 odigranih mozda jednu pobijedim...
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Dajte te nickove ili cahr codove moj je 512 da dodam u friends ako se nadjemo da bacimo koju 1v1.
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moj je nick Qler i tamo....
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Eh eto kampanja zavrsena, odlicna prica, ne znam da li je vrijedno 30e, ali hajde, epic n shit :)
    RAPi na tebe je red ;)
     
  19. RaP

    RaP Komšija

    Hehe oduzilo ti se to jeli ? hehehe
     
  20. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    bio sam pravo zagrijan da uzmem samo zbog price, ali sreca postoji live-streaming, tako da sam odgledao citavu kampanju i odustajem od kupovine.

    vrijedi para ali sad kad znam pricu gotovo je. hhh