StarCraft 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 29, 2007.

  1. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Kod nas? U Sarajevu? Nema teoretske šanse.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Kupis online...

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pa i najlogičnije je online kupiti.
     
  4. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Hoću kutiju a online mi se ne isplati jer će me carina doći na igru zato i pitah za cijenu kod nas...
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Uradis ko Qler. Uzmem ti ja, posaljem kljuc, na ljeto donesem :)

    http://www.webhallen.com/se-sv/spel/pc/ ... ndsbokning

    Tu sam preorder. 38 Eur.


    Sent from my iPad 4 using Tapatalk
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odkad ide carina na kutiju od igre? Ja sam do sada uzeo sigurno 30 naslova za PS3 i osim onih par maraka za postu, nema nista dodatno.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mene je Zeleni i zarazio :) da mi on ne reče ovako uzet ću ti ja, nikad ne bih igrao SC :) sad moram i expanzije uzimati :) Volio bi da imam DVD i od HOTS, ali jebi ga, mamone repa još i za to. Ako neko bude imao, a ne bude mu trebao :) neka mi se javi, pa da šta komplikujemo :)
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma



    Evo i trailera :)
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nadam se da će mi neko dat da odigram kampanju, samo me to interesuje, a pravo sam nafuran :D
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Hehe :) i ja cekam kampanu :)
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hots uzet na g2p. Sad samo release cekat


    Sent from my iPad 4 using Tapatalk
     
  12. RaP

    RaP Komšija

    Veceras kraj bete izlazak za 12 dana
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nisam upratio da je veceras kraj bete. Hajde, ja sam spreman :)
     
  14. RaP

    RaP Komšija

    Bah neda mi se vratiti na wings of liberty poslje hots-a navikao sam se na mine :) jos hefta i kusur i eto ga, da se pretrpit nekako
     
  15. rama

    rama Aktivista

    Ja ne znam zašto ljudi prave bilo šta mimo ovih mina. Jeftine, nevidljive, relativno brze, imaju splash damage i rade krkansku štetu. Napadaju i zračne i kopnene jedinice. Plus ne zahtjevaju nikakava unaprijeđenja napada ili odbrane.

    Tenk izgleda potpuno smiješno pored mina. Nisam vidio dvije partije da je neko koristio tenkove. A i što bi, kad su mine bolje u skoro svakom pogledu...
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    A kakav ti je mikro kontrola mina ? Kada gledas reply izgleda jednostavno kada igras totalno drugacije, a da kazem da zahtjeva 2 supply a nisu ni jeftine pretjerano, a i ako ih postavis nepravilno mogu vise nanjet stete svojim jedinicama nego od neprijatelja, splash damage utice na sve jedinice
     
  17. rama

    rama Aktivista

    Ma dobro, na replay sve izgleda drugačije i jednostavnije. :D

    Mada i tenk može nanijeti više štete ako se postavi nepravilno. Što ne znači da mine nisu bolje od njega 5 puta. Tenk traži 3 supply, a i dosta je skuplji od mina.
    Pored toga mine rade više štete, ne zahtjevaju reaktor, brže su. Ma sve.
    Što se cijene tiče, mine su zapravo među jeftinijim jedinicama u igri. :D
     
  18. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Tenk se ne "pali" svakih 40 sekundi, mina da. Ali da je sada tenk postao sekundarna jedinica, to definitivno jeste. I ovako je sama scena smiješna, sad će sa HOTS-om postati neigrivo u svemu ispod (bar) gold lige.
     
  19. rama

    rama Aktivista

    Ma u suštini je tenk sad dobar samo protiv swarm hosta. U svemu ostalom, pa i opsadi, mine imaju veću prednost. Zakopaš par ispred baze i može se slikat.
    Ja kad vidim koliko se ovi pro igrači napatiše oko mina, ne mogu ni zamislit šta će bit ovoj sitnoj buraniji. :mrgreen:
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    Zergovi su skontali kako to da rijese posaljes zerglinga nek detonira minu e eto.
    a neznam sta mislis pod tome da ce postat neigrivo ispod gold lige ? zbog cega ako je zbog mina vec sam naveo da ih je prilicno tesko kontrolisat i pofatat gdje su sve posadjene a scena starcrafta 2 nikad nije bila jaca barem sto se tice pro playera i turnira

    Mene vise nervira rani reaper ili jos gore proxy reaper dobar igrac moze nanjet tovar stete i u biti zavrsit igru za 5 minuta