STRATEGIJA

Discussion in 'Igre i konzole' started by *_* Juvee, Feb 22, 2005.

  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne valja ni Red Alert. Barem onom iole iskusnijem taktičaru. To je za djecu.
     
  2. monK

    monK Komšija

    Ako ćemo o strategijama:


    War In The Pacific je igra svih vremena, ali za one geekove koji joj se mogu posvetiti u neograničenim količinama vremena i za one koji vole baratati ogromnim količinama informacija, i za one koji ne igraju igre samo zbog grafike već i zbog izazova, jer igra je stvarno izazov.

    Jednog dana kada budem u penziji tu ću igru igrati. Do tada Total War: Rome...
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    još ja nakon svakog mačevanja morao disketu da trampam na amigi 500 :D

    al se igralo u pm... to i syndicate.
     
  4. HK_31

    HK_31 Novi član

    eh sad za malu djecu, mogao si reći za bebe. Sigurno je lagano ako igraš na easy, a i dosta zavisi i od sam mape i sa koliko protivnika igraš. ali opet napominjem, čovjek hoće za multy i tu nema nikakve veze AI i njegova lahkoća.
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne po težini. Nego po pojavi.
     
  6. HK_31

    HK_31 Novi član

    slažem se i ja donekle u tome. Red Alert 2 je malo previše šarena i za moj ukus i neozbiljna, ali zato pogledaj ostale C&C-ove: tiberian dawn, red alert, tiberian sun. čak šta više, bilo je prijedloga da se po njima snime i filmovi i atmosfera u tim igrama nije nimalo dječija ni pojava. a druga stvar je ja ne gledam previše ambalažu, već gledam gameplay.
     
  7. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    hhehe, najjaca igra svih vremena :) jestel probali Immortal Cities: Children of the Nile , ako nije niko naveo ovu igru, dobila je 82% u INFO magazinu !!! :smt002
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    odkad je to info mjerilo kvalitete igara? nema sanse da ih citam pored gamespota i ign-a.
     
  9. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    meni jest, enis ocjenjuje realno, a kolko znam Enis (velkim slovom :D) je to recenziro, pa nemoj ti citat, ti imas iskustva, to ja citam, iako je info za sve , preporucujem da procitas INFO magazine (HAJMO ENISE UBACI ME U INFO HVALIM VAS :mrgreen: ) hehe, meni jest mjerilo.. da ne zapocinjem temu o ostalim casopisima koji nisu nasi 8) INFO Rulezzzzz
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Jesi Žeton pravi.

    -Usput ufixavam se sa Temple Of Elemental Evil i žalim Troiku.
     
  11. djambo

    djambo Aktivista

    kod mene se vrti K.O.T.O.R. 2,S.W. Republic Comando i Kult-heretic kingdoms, za teskase poput Temple of elemental evil nemam vremena
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Ja sam ga tek uzeo i svidio mi se (vrtim se po selu i ispitujem narod) :mrgreen:

    -Polako hvatam vrijeme, a KOTOR2 me je razocarao (EA i EIDOS sistem nastavaka) pogotovo onaj skinuti pocetak iz keca.
     
  13. djambo

    djambo Aktivista

    nisam mogo provarit pravila pravog D&D-a a previse stranica za procitat tak da sam osto na laksim stvarima K.O.T.O.R. 2 je i mene razocaro na startu al posto sam fan nastavio sam i kak se prica razvija ok je al mogli su smislit drukciji pocetak,valjda su morali tako radi onih koji nisu igrali prvi dio
     
  14. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    hmm... koja jos strategija ima dobra , hmmm... ma joj, najbolje je sacekati Cossacks 2 i Age of Empires 3, a ako niko niej spomenuo, dobre su strategije Age of Mythology i Age of Mythology: Titans, meni se svidile pravo, imaju dobru kampanju, uglavnom oko grcke :smt001
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Blitzkrieg (i ekspanzije), Sudden Strike 2, Hearts of Iron i CODENAME: Panzers su moj izbor.
     
  16. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    sudden strike 2 je isto dobar, kao sto kaze exman, empire earth nije los za neke igrace, nije bas za sve :smt001
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sad ce jos malo i Empire Earth 2. Bice prilicno dobra.
     
  18. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    aha, lijepi su screenshotovi iako nisu kao od AOE 3 :smt001
     
  19. iskusni

    iskusni Komšija

  20. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Hmm... lijepi screenshotovi