STRATEGIJA

Discussion in 'Igre i konzole' started by *_* Juvee, Feb 22, 2005.

  1. iskusni

    iskusni Komšija

    OPE znači operation exodous
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    po kojoj logici - valjda samo OE.
     
  3. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    warhamer o cemu se radi jel to neki SVEMIRSKI prodovi ili ................................. :idea:
     
  4. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    radi se o sljedecem :

    "Rat u galaksiji traje decenijama, vrijeme je da zavrsi, ali samo jedna strana moze prevladati. Preuzmite marince, obracunajte se sa orcima, demonima i eldarima u jednoj od najboljih RTS igara svih vremena" , Enis Sahinov, INFO Magazin 81 , str. 113... enise nadam se da ti ne rusim autorska prava :)
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    to nisu brodovi, to je predobra zabava... čak sam se ponovo počeo igrati nakon stanke od jedno 5 mjeseci.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    e moj Dzahdo, napisa Enisu prezime ko da je shiptar :mrgreen:
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    I trguje kospicama :mrgreen:
     
  8. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    haham, ja tek vidio evo i ja umirem Sahinov :D RUS cojk , enise brate sorry :) nadam se da ces mi odgovoriti na mail u vezi skole moje :( :mrgreen:
     
  9. Esh

    Esh HWB

    odgovorit cu ti veceras, ne brini se
    topli pozdravi iz rusije 8)
     
  10. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ja bi rekao da su nekako hladni pozdravi tamo 8) heheh, nisi mi odgovorio sinoc ... :evil:
     
  11. HK_31

    HK_31 Novi član

    www.cncbh.cjb.net

    Vidim ovdje svi nabacaše sve i svašta a niko da spomene neku od command & conquer strategija, kao npr. C&C Generls ili slično.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nemoj to bogati. radije cu slusati reportaze o ratu u Iraku. :| respect za prvi C&C.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    EA razarac igara i timova, upravo sto se dogodilo Generalsima.
     
  14. HK_31

    HK_31 Novi član

    Što se tiče priče u C&C generalsima, ona je čista propaganda i tu se slažem. Ali čovjek hoće igru za multy i generalsi su tu dobri. Dobra je još i C&C red alert 2 za multy, pogotvo sa expanzijom yuri's revenge.
     
  15. HK_31

    HK_31 Novi član

    jest, nazalost razorili su westwood, evo i sada neki ljudi koliko ja znam odlaze iz EALA-e, konkretno jedan game designer koji je radio na Red aler 2 i generalsima prelazi u blizzard. hehe, mpžda sada i buduće blizzardove strategije budu sa C&C feelingom.
     
  16. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    warhammer dawn of war
    i
    Ground Control II


    posljednje dobro sto sam igrao od strategija
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Posljednje od strategija sto sam dobro igrao je Dune2 '92 i prvi Warcraft. Al eto Ground Control 2 i Warcraft3 su mi se svidjeli (mada ni priblizno kao ove dvije davnih dana) :mrgreen:
     
  18. iskusni

    iskusni Komšija

    ja sam warcraft prvi probao poslije warcraft-a 3 i 1 war mi se odmah zgadio. :?
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sta bi rekao da vidis Elite ili originalni Pirates. Nisi se ti ni rodio kad sam to igrao danima i nocima. :mrgreen: Ne valja sve sto je up-to-date i najnovije vjeruj mi. :|
     
  20. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    red alert 2 sto je valjo od c&c valjo je , ostalo slabo skroz, a sace ubrzo Age of Empires 3 pa jedva cekam da mi se uvuce pod kozu.... ako bog da :arrow: