Streaming servisi: Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jan 6, 2016.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zna li neko da li se Disney+ moze share 'izvan kuce'? Hocemo ja i buraz da uzmemo ali nismo sigurni moze li se share izmedju US i BiH kao HBO, Netflix (za sad).
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Moze

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    Patton2410 likes this.
  3. Loki

    Loki Komšija

    Samo jos jednom napomena da ko nije u BiH nek se ne igra sa Stremiom ako bas ne zna sta radi, zbog pomenutog torrent nacina rada.
     
    forzamilan likes this.
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    moze 100%
     
    Patton2410 likes this.
  5. selvin

    selvin Moderator

    Baš tako, aplikacija je legalna, ali 99.99% sadržaja nije. Zato i ne treba ni ovdje ulaziti u dublje diskusije zbog piraterije.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zahvaljujem obojici na odgovoru. Buraz ima dobru ponudu od svoje Amex kartice gdje mu oni refunduju 7$ mjesecno za Disney bundle (Disney+, Hulu, ESPN+) od 13$ ili vise. Pa cemo uzet sebi paket od 20$ bez reklama. Izadje 13$ sa ponudom, sto taman pokrije Netflix koji cemo otkazat. Slabo se onako i gleda Netflix u zadnjih par mjeseci, a placamo ga 15$.

    Taman nista od Disney serija se nije gledalo.
     
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jel vama hbo max radi?Ja sad otvorio na poslu sam kad odjednom kao nije podrzan u nasoj regiji!?WTF?!? Gledam ga odavno a placam preko bht paket onaj dodatno za hbo i cinemax kanale i hbo max imam s tim. Jel ovo do njih ili je nesto drugo?
    Radi vise od godinu normala.

    Kontam da nas nisu skinuli sa liste ali vidim na stranici da smo podrzani. Ne kontam sta je.

    Edit: do mreze je. Kupio 24h 40gb na haloo mrezi i do toga je.Prebacim na bht mrezu internet i moze...ccc ne daju lihvari
    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
    [​IMG]
     
    Last edited: Oct 16, 2023
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Stavi sliku u thumbnail ovo para oci ode layout cijeli u helac :D
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da se nisu prebacili na Max i u EU pa ti treba nova aplikacija? U US nema HBO Max ima i 5-6 mjeseci, sad je samo Max.
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ne radi na internet koji nema u ponudi HBO kanale.
    npr kod mene provajder nema HBO u ponudi i tako isto piše..
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koja je sada najbolja opcija za netflix, koja je razlika izmedju turske i nas?

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Turska oko 13 maraka mjesec. Kod nas ne znam ni pošto je.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ima li neko EON slot viška?
    dajem u zamjenu iptv listu sa arenama naravno.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mislim da imam ja. Hajd u pp.