1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Teško da će bit 150 ma šta da stave u njega, prije 200. Najbolja opcija je 250 sa tegrom, ali nema ništa od toga.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moraju nekako konkurisati Fire-u. Android tableti iznad $250 su kako god okrenes losa kupovina.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam se žestoko zaeb'o. Mogao sam uzet tablet za mnogo manje love, a meni je pet puta potrebniji. Za telefon manje više, može neka i kanta samo za javljat se.
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje.. Interesuje me koji je tablet recimo best buy u okviru 300KM ?
    Ne treba mi nikakva zvjerka tipa Ipada 2 i Galaxya, nego nesto za osnovne stvari tipa surfanja i osnovnih office stvari, i recimo da gura neke srednje zahtjevne igre i aplikacije..
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kindle Fire ili Nook Color. Ostalo je bacanje para, pogotovo jeftini kinezeri.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Trebao bi MeMo Asus uskoro doc, cekam ga ko ozeblo sunce
     
  8. GV

    GV Komšija

    Ovo bi trebalo nabaviti, ASUS PadFone

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koliko će ovaj koštat?
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Atrix? :)

    I haha na kraju, on njoj da je voli, a ona "thank you" hahaha
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Vec kosta 1000$...
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Navodno je otkazan i preinacen u Nexus Tablet. Trebao bi u Julu u prodaju.
     
  13. neko

    neko Aktivista

    Ovaj Asus? Nisam skontao, mobitel, tablet i lapAtop u jednom imas i to sve za 1000 dollara ? :D
     
  14. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Evo da ovde prenesem svoja iskustva sa par tableta koje sam probao, mozda nekome bude od koristi.
    2 mjeseca sam koristio Point Of View tab 2XXL, dolazi sa androidom 2.3 1GHz Cortex A8, 512 RAM, HDMI, 4GB flash memorije, LCD 10" 5-point touch screen. S obzirom na cijenu od 350 KM, mene je odusevio, i trajanjem baterije i performansama, jer sam uredno prekucao Mario 64 na nintendo emulatoru :D Izasao je i upgrade na ICS, kojim cpu ide na 1.2 GHz tako da tablet jos fluidnije radi. Ono sto je jako korisno je USB host, na koji sam kacio i tastature i misheve, stikove od po 16 gb i sve radi savrseno, SD kartica moze do 32 GB. Kao jedinu manu bih naveo uglove gledanja ekrana, i osvjetljenje generalno, slabo se sta vidi kad je suncan dan. Negdje na guru3d je bila recenzija bas ovog modela sa Andoridom 2.3.

    Drugi tablet koji sam koristio je "kinez" ZT Pad C91 Upgrade, cortex A9 1GHz, 1GB RAM-a, Mali 400 gpu, 8GB interne memorije, stereo zvucnici, svi moguci portovi cak i ethernet :) Po defaultu dolazi sa ICS-om, ekran je malo bolji nego kao kod PoV tableta, bar sto se tice osvjetljenja, kontrasta... Iznenadio sam se da uopste ima softwersku podrsku od strane proizvodjaca, rade redovan update OS-a, a ima i par custom romova i custom kernela. Tablet dolazi po defaultu rootan, tako da imate slobodu igranja sa sistemom bez dodatnog peglanja. Baterija 7000 mAh, video reprodukcija oko 5 sati. Pored silnih kineza koje sam probao na par sati, ovaj odudara bas i poprilicno je kvalitetno odradjen.

    Oba tableta nemaju bluetooth i GPS, nekome ce to zestoko zasmetati. I jedan i drugi tablet sam otvarao, interesovao me kvalitet komponenti koje koriste, PCB, baterija. I koliko sam vidio ne kaskaju uopste za jacim brendovima jer se uglavnom koriste iste komponente. Mozda se nakanim nekad da napravim mini recenzije ova dva modela :D
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da, ali mislim da ne mozes tablet koristiti bez prethodno mountanog telefona, a nemas laptop nego samo tastaturu na tablet, koji opet - pretpostavljam - ne moze raditi bez mountanog mobitela. A i za ove novce je dobra ponuda, ili mi se barem tako cini.

    Vrijeme ce pokazati.

    http://reviews.cnet.com/smartphones/asu ... 47502.html
     
  16. GV

    GV Komšija

    Prevedeno na naški 1000 EUR
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PadFone je bacanje para. :D

    Za 1000€ mozes uzeti high-end Android fon i odlican laptop.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Uzeo polovan fire, 120 eur. Nije losa cijena. Doche iduce hefte.
     
  19. neko

    neko Aktivista

    javi kakav je. Ti si ono negdje vanka? (Edit: aaaa, u sveckoj, u vas) :D
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja ovdje pricao o tabletu ko da sam znao sta ce slijediti, da skratim, dobih neki dan Ipad 2. Imam i Iphone i Macbook tako da nisam nesto pretjerano odusevljen, ko da sam dobio uvecani Iphone, a i stari i stara imaju po jedan vec podugo i jednom sam ih samo uzeo da ih procackam.. Bilo bi mi mozda draze da sam nabavio sam sebi nook cisto radi neke promjene.. Ali eto ono lijepo je leci u krevet i sibati max payne ili gta 3 na tabu, ostalo manje vise :smt003