1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Nije losa rstva..
    Nego, treba mi pomoc. Sta uzeti http://www.pik.ba/artikal/3596198/s...ndroid4-0-sa-8gb-hard-disk-wi-fi-i-hdmi-crni/ ili http://www.pik.ba/artikal/3496883/google-android-7-tablet-pc-2-3/ ?
    Trebam se odluciti do srijede jer sam ovo mislio kupiti kao poklon za rodjendan a znam da bi vjerovatno preko neta mogao naci nesto bolje za ove pare ali nemam previse vremena.. Ovaj Hyundai ima DDR 3 RAM i 8 GB HDD i po tome je bolji koliko ja vidim, gledao sam i par klipova na youtubeu i onako se cini solidan, jedino sto sam primjetio kod ovog google je bolja kamera. Sta vi kazete ?
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Hajde ljudi pomagajte imam jos 2 dana fore da to uzmem...
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Iskreno, oba su djubre (iako ovaj Hyundai djeluje malo bolje). Radije bih potrazio Prestigio 5097 koji je skuplji ali daleko bolji od ta dva.
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    To kupujem na poklon djetetu od 11 godina tako da vise od 200 KM ne planiram dati a za te pare nisam nasao nista bolje, znam ja da je ovo smece manje vise ali eto...
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jel bas mora Android tablet kao poklon dijetu od 11 godina? Nesto sumnjam da ce se dobro snaci na Play-u, xda developers forumu kad bude htio flashat rom i slicnim stvarima, a i baterije obicno nisu nesto posebno na ovim stvarima pa se nece bas usreciti ni sa gledanjem crtanih.

    Bolje mu/joj kupi biciklo :)
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    90% tablet usera nije ni culo za XDA forum, a kamol za flashovanje romova. Decko ce tablet koristiti out-of-box za surfanje, Youtube, tetris i sl.
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Uz zezanje za xda koje je valjda ocigledno, htio sam reci da je sa ovim tabletima obicno potrebno pofajn "igranja" i stimanja da bi bili imalo upotrebljivi, krenuvsi od romova pa do ubacivanja aplikacija, sto nije posao za dijete. A baska sto ce cesto nesto zablokirati, ugasiti se, pa nadji mu novu igru, pa ovo, pa ono, pa ce se tesko neko tih godina usreciti sa tim.
     
  9. sumeir

    sumeir Komšija

    Onda bolje kupi tom djetetu "pravu" igračku, lego kocke ili kakvu enciklopediju i sl.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bolje je djetetu uzeti PSP ili DS nego tablet.
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Rijec je o djevojcici, znaci koristice ga za surfanje, youtube i eventualno neku igru tipa angry birds i to. Znaci nista posebno, valjda se necu morati zajebavati da skinem i instaliram angry birds jebo ga ja :smt003
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Eh, tako to krene :) Odma ces sklopit ugovor za tehnicku podrsku na neodredjeno :)
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

    Ma neće on nikakv ugovor sklapati to se "podrazumjeva" bilo šta da bude tablet-u prvo tebe zovu,ništa garanicija i ostalo. :)
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    vidi koliko kosta onaj prvi samsungov tablet od 7 incha

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Originalni GTab je jos uvijek podosta skuplji od 200KM.
     
  16. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Zna li iko gdje u Sa ima vidjeti kakav jeftiniji (ne fuš doduše) e-reader? Ništa specijalno, baš samo da mogu se knjige čitati na njemu. I da nema problema sa sun glareom i slično. :D
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja do sada nisam vidio e-ink readere na nasem trzistu. Potrazi na ebay-u radije.
     
  18. neko

    neko Aktivista

    ja sam ocaran kindle-om. definitivno najbolje potrosen novac. :)
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Koji Kindle? Mene je recimo e-ink Kindle Touch vise impresionirao od Fire-a.
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Meni je fire pravo dobar. Doduse citam stripove knjige pokoja serija i tapatalk

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2