Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nego de mi recite nama kao postojecim korisnicima kojima je istekao ugovor, sta velite mozel se sa njima sta dealat za 24m mj ugovor da se sta dobije.
    Ovako je tuki, nova raja dobija 50% preplate, i slicno, meni ponudili dodatni hd paket.... 12 mj gratis
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ako ti ne daju a ti se odjavis i prijavis uslugu na nekog od ukucana ako ti nije mrsko par dana da se zezas sa papirologijom i ostvaris benefite kao novi korisnik.

    U svakom slucaju cim im kazes da ces odjaviti sve vec si u prednosti u pregovorima :)

    Jos ako ti je istekao ugovor mislim da ce morati popustiti i dati ti uslove kao i novim korisnicima, pogotovo ako si stvarno spreman da tjeras do kraja.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma


    tako sam i mislio.
     
  4. zdici

    zdici Aktivista

  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    puca li kome konekcija svako minutu, pa se opet vrati nakon 30s konstantno?
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    ne

    zovi i prijavi, ja se vise i ne raspitujem imaju li drugi problema, cim osjetim smetnje prijavljujem jer su se bar oni pokazali korektni kad je rjesavanje problema u pitanju
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    potpisujem
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ma nakon 10ak minuta nestalo skroz, od tad sve ok
     
  9. metallac

    metallac Aktivista

    Nesto sam citao po netu da preuzimaju Velnet Mostar? Ima li sta od toga zna li iko?
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas nestalo interneta na nekih pola sata izmedju 16-17h. Od kako je dosao nazad, down. brzina je veoma losa. Jos neko ima problema?

    [​IMG]
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Meni malo slabije otvara stranice ali se moze trpiti svakako
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nije problem trpiti, ako znam da nije problem samo kod mene. Ako je problem samo kod mene, da znam, da ih mogu ujutro odmah nazvati ako stanje ostane isto. :)
     
  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Posalji mi MAC modema ili broj ugovora na PM i provjerim ti signal i koliko ti je pustena brzina sa CMTS-a.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Problem je sto brzina oscilira. Kada mjerim, popne se do 19Mbps, pa onda u nastavku tog istog mjerenja spada skroz do 3-4-5Mbps. Cak me i YT zna zezati, gdje 480p video zna stekati.

    Cujemo se sutra, ako nastavi zahebavati. U svakom slucaju hvala na ponudjenoj pomoci. Javim se ako se nastave problemi.
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Svejedno, ako ti zelis naravno, posalji da pogledam kakvi su signali.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Stabilizovalo je se:

    [​IMG]

    Jos jednom hvala na ponudjenoj pomoci. :)
     
  17. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Kod mene je situacija slijedeca, ja i 2 druga clana porodice zivimo u 3 stana ali jedni kraj drugih pa me interesuje da li je izvedivo da se uzme recimo onaj najbolji paket telemacha 100mbps, 32 hd kanala itd... pa da se razvede na sve 3 stana. bice ukupno 4-5 televizora, a kontao sam u svaki stan ubaciti po 1 router.

    jel moguce ovo uraditi?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Svaki TV mora imati svoj resiver koji se renta od telemaha.
     
  19. ljiljan

    ljiljan Aktivista


    dakle koliko televizora toliko resivera i naravno 3 routera za 3 stana i to je to?
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja ne znam da se smije tako share u vise stanova...