Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne moram ja preci kod njih, ali neka konkurencije. :)
     
  2. levian86

    levian86 Aktivista

    [​IMG]

    Ovo postaje sve gore i gore
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma


    Uslikaj to, posalji meni ja cu poslat relevantnim sluzbama :D
    nek ih pljuju malo da urade posao kako treba ;)
    Samo mi navedi tacne lokacije, par slika, i saljem na sve medije, nego ce istrazit, i provjerit, i objavit, poppljavt, ko ih je..b.
     
  4. Almir

    Almir Komšija

    jel na telemahu imaju arene ? obzirom da je preuzeo bhb, kod njih su bili sada nema
     
  5. DSA

    DSA Aktivista

    Nemas arene na Telemach
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sport Klub je svejedno bolji.
     
  7. levian86

    levian86 Aktivista

    Znaci, ne mogu da vjerujem kakvi debili rade u glupom Teleshitu!
    Covjek me 15min uvjerava da njih samo interesuje signal kakav ja imam prema njihovom serveru.
    Uvijeravam ga cijeli razgovor da je sve SAVRSENO bilo dok cijelo naselje nisu prebacili na telemach mrezu i da su negdje zeznuli stvar.
    Znaci nisam jedini koji ima problem sa manjim brzinama za 60%/80% zavisno od perioda dana.

    Njih kao samo interesuje da imam brzinu koju nude prema njihovom serveru. Za ostalo ih briga, bez obzira sto na svakom drugom serveru gdje mjerim dobijem skoro pa identicne rezultate.
    Kazem mu daj mi onda objsni kako sam imao normalne brzine dok niste napravili sranje, kako drugi ljudi koji su na Teleshitu ili HSu imaju iste ili identicne brzine prema bilo kojem serveru.

    Ne znam, al ovo je stvarno van svake pameti. Da nemaju sposobnog covjeka da izadje i vidi da su dobro zajebali cijelo naselje prebacivanjem na Teleshit mrezu.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zavisi sta te zanima. Gledam Romu zbog nasih i gledam PSG zbog Ibre i ne mogu sad nijedno.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Americki sportovi. :) Italijane ne mogu gledat da mi babo igra tamo, a Francuze nikad nisam ni pratio. Pogledam derbi ponekad koji.
     
  10. DSA

    DSA Aktivista

    Tesko je reci sta je bolje, arene ili sk. Kad su lige u pitanju ja bih tu dao prednost sk, ipak su englezi i spanci atraktivniji. Arena s druge strane ima ligu sampiona i to jeste njihov jaci adut. Ali kad se dodaju ostali sportovi ipak je tu SK sveukupno 'jaci'
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E americke sportove gledate ti i jos 5-6 ljudi :D
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cini ti se. Otidji na sportsport.ba forum, pa ces vidjeti koliko raje iz BiH prati NBA, i NFL na Sport Klubu. :)
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

  14. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Cini mi se da je ista presuda izrecena i vlasnicima sport klubova i to nedavno.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako jest to je onda fer i to su onda dobre odluke, a ne da ljudi na osnovu sportskog kanala moraju odabrati nekog operatera.
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Mafija je to sve, a znamo svi koliko su (ne) obavezujuće presude u ovoj banana državi, pa nadajmo se da će ova biti ispoštovana kao i ona protiv SK pa da svi uživaju u sportu. ;)
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Zar vlasnici telemaha nisu vlasnici i SK kanala?
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima SK, nemaju Arene
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne, govorim o tome da su isti vlasnici pa zbog toga forsiranje SK preko arene a opet telemah iz tog razloga drzi ekskluzivu na SK.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Aha, nisam skontao. Kako god, mora ti ponuditi makar paket neki i to da ne precijeni. Ovo samo kod nas prolazi