Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Neki dan sam citao da je isti vlasnik ..zato pitam gore, da li je istina.

    EDIT: Izguglah. Ovo je sad' rekla kazala: "Naime, Telemach grupa je kupila pravo prenosa sportskih događaja, te preko lanca fiktivnih firmi iz Luksemburga i Kipra otvorila firmu u Rumuniji (IKO MEDIA) koja je vlasnik kanala SportKlub."
     
  3. levian86

    levian86 Aktivista

    Znaci konacno su se sjetili da srede problem!

    [​IMG]
    [​IMG]


    Btw RAK malo kasni, mora da su bili na skijanju, al ipak rade svoj posao :D

    Postovani,

    Vezano za Vasu prituzbu koju ste uputili Regulatornoj agenciji za komunikacije 21.02.2016. godine, zelimo Vas obavijestiti da je prituzba u razmatranju, te da ce Agencija uputiti zahtjev HS –u za ocitovanje po Vasim navodima o pogorsanju kvaliteta Usluge, o cemu cemo Vas naknadno obavijestiti.
     
  4. black

    black Komšija

    Ova akcija prepolovi racun je samo za nove korisnike ili ako se uzme jos jedna usluga. Mogu li ja odjavit i onda ponovo potpisat ugovor? Isteko mi je ugovor ima godina dana , HKB je kod mene i pusten je novi signal. Jos jedno pitanje , na netu stoji da je D3 Mini 3,5KM i da se aktiviraju isti kanali kao na osnovnoj pretplati , dok na telefon mi operater kaze kako moram uzeti dodatni paket.

    Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
     
  5. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Prepolovi racun akcija vazi i za korisnike koji prelaze na veci paket. Ako sam te dobro skontao ti si bio na HS i vise nisi pod ugovorom tako da bi trebalo da mozes iskoristiti akciju prepolovi racuna ako uzmes neki paket koji je veci, citaj skuplji od tvoga trenutnog.

    Ovo za D3 mini = 3,50 KM to je jedna novina i zove se rentanje risivera. U biti ako imas npr glavni risiver i na njemu otkljucane sve kanale sto kosta cca 40 KM onda mozes rentati ovaj D3 mini i na njemu ces imati sve te kanale za 3.50 KM, tako da ti je operater dobro rekao samo te nije u potpunosti informisao.
     
  6. levian86

    levian86 Aktivista

    Mene ovi opet poceli da zezaju sa brzinama, dugo je sve savrseno radilo :D
    Kao da me sile da raskinem ugovor sa HSom i uzmem novi sa Teleshitom :/

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. AggressoR

    AggressoR Aktivista



    [​IMG]

    Bivsi BHB iz Lukavca, sad telemac u Sickom Brodu
    Sa upaljenim twitch u pozadini, paket 120/5.
    Inace brzina na speed testu varira izmedu 110-120 dok stalno je upload oko 5, ovo je samo veceras nekim cudom manji.
    Torenti vuku oko 12MB/s.
     
  8. levian86

    levian86 Aktivista

    Znaci plakao bih od muke :'(
     
  9. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Za nove korisnike pogodnosti a postojece ko *ebe. Nista onda cu odjavit uslugu i pod novim imenom uzeti DUO NET Grande.
     
  10. levian86

    levian86 Aktivista

    Ovo ako si dosadan i uporan onda mogu da poprave...


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. sumeir

    sumeir Komšija


    U ovoj akciji ove navedene cijene od -50% znači, uzmeš neki paket, potpišeš ugovor na 12 ili 24 mjeseca i do isteka ugovora pretplata je -50 % od "redovne" cijene paketa. Nakon isteka ugovora cijena je "redovna"

    Jesam li ja ovo dobro skonto ?!


    Hvala
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nisi, ako potpises 24 mjeseca akcija je 6 mj, a na 12 mj ugovora 3 mj popusta

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

    Ma ja, piše i na njihovoj stranici onima koji imaju oči.

    Moja očekivanja su bila preoptimistična. :)


    Hvala.
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    [​IMG]

    Dobra ponuda, pogotovu optika. ;)
     
  15. anel007

    anel007 Komšija

    sta im sad ovo znaci, jesu digli brzine ili sta jer meni npr. trenutno speedtest nece ni da mrdne preko 20 downloada a tebalo bi 25 na duo net paketu (po ovom cjenovniku na 40)

    a za optiku pretpostavljam da i na ove cijene ide 15 KM za odrzavanje kablovske ili kako se to vec zove
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    [​IMG]

    Tako je, znači 15KM dodatnih i za optiku!
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    ma da to sam i pretpostavljao, sumnjam da cu imati potrebu za dodatnim uploadom jer optika samo to povecava koliko vidim

    znaci tek od sljedeceg mjeseca krecu nove brzine
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Napokon BH Telecom konsolidovao ponudu i sad ovi usitniše svoju, totalno loš potez. Ja se ovdje nw mogu snaći kamo li neki penzioner is. Nego, imam sad digitalnu kablovsku i internet 20mb\s pa je li se mijenja meni išta?
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel to znaci da ce duo net optika biti 45km? ... ili ja tu nesto pogresno kontam.
     
  20. anel007

    anel007 Komšija

    ^upravo to znaci, samo sto dobijes 3 Mbit/s veci upload u odnosi na obicni duo net a ostalo sve isto za oko 5 KM vise, jedino mozda ping bude bolji ali posto se nikad nisam susretao s optikom ne bih znao reci sta jos donosi od poboljsanja