Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    Ali i za tu opciju moraš onda "tražiti"?
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Imaju ponude tipa: "Ukoliko do kraja augusta postaneš novi korisnik TRIO GRANDE FAMILY PAKETA ili obnoviš postojeći ugovor za isti, dobijaš Pickbox besplatno 24 mjeseca!" ali se iskljucivo fokusiraju na nove korisnike.

    A nemam pojma o cemu Piroman prica. Ne mogu se sjetiti da sam tako nesto beplatno bobio osim kada sam prelazio na veci paket pa su me tretirali kao novog korisnika. Može li nesto konkretnije ?
     
  3. Majesco

    Majesco Aktivista

    Mozeli mi neko da kaze koji kanali ulaze u HD paket koji je 8KM, nigdje ne mogu da nadem spisak kanala koji ulaze u ovaj paket.
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    http://telemach.ba/oec/tv-kanali

    U biti svi HD kanali osim HBO i CINEMAX kanala

    @Enis
    Call Centar poziva i korisnike kojima je istekao ugovor, to je ovaj program Loyalty, ali daleko manje nego nove korisnike :mrgreen:
    U svakom slucaju i ja mislim da bi trebali posvetiti vise paznje postojecim korisnicima
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Meni je istekao, nisam dobio nijedan poziv osim jedno vrijeme kada su trpali fiksni telefon.

    Sent from my MI 4W using Tapatalk
     
  6. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Ja sam htjeo da odjavim pa prijavim ali sad ima novi fazon , ne mozes ponovo prijaviti na istu adresu 3 mjeseca.



    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Meni to ide na zivce nevjerovatno, preko nasih se ledja uvlace u guzicu novim korisnicima nas ko hebe, navukli nas pa se sada mozemo slikati, a novi sve zivo dobise, bezobrazno sa njihove strane maksimalno.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Haj ne zajebaji, za 30-40KM imas net extra stabilan i 3x vece brzine nego konkurencija ;)
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Zato novi guzovace sve dobiju, nas koji smo godinama kod njih ko hebe.
     
  10. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ja mjesec i po cekam da mi dodju zamijeniti D3 resiver (sprzen hdmi izlaz nakon zadnje grmljavine). Navodno nemaju na stanju.

    Sent from my 6039Y using Tapatalk
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Trazi da ti daju CI modul, bolje mnogo od resivera, procitaj par stranica unazad.

    Nije bas tako, svako malo i nama povecaju brzinu neta, a nedavno se moglo preci i na ove grande pakete.
     
  12. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Nazalost nemam na tv-u mogucnost za CI modul, tako da mi ovo ostaje.

    A vezano za slabljenje veze, na to sam navikao. Mada je kod mene uzas, razvodna kutija u zgradi, a onda kabl izveden vani uz fasadu, preko krova (limenog), kroz tavan, u moj stan.

    Tri puta u tri mjeseca resivrer crkne, a ovi nece nista da poprave, makar da kroz haustor ko ljudi provuku kabl. Naslijedjeno od nekadasnjeg GlobalNeta, al brate ne moze se ne ulagati nimalo.

    Sent from my 6039Y using Tapatalk
     
  13. black

    black Komšija

    Jesi siguran da je udar kroz coax bio. Kod mene je ljetos crko 5V adapter od resivera.
    @Vedo ja imam 80/4 trenutno , stabilnost je odlicna ne znam sta bi drugo pozelio.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  14. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ta im prica bas ne pije vode, jedino ako ti zahtjevas isti risiver, jer u opticaju su 4 vrste risivera i nema sanse da nijednog nema na stanju :D

    Javi mi broj ugovora na PP da pogledam ako hoces.
     
  15. Majesco

    Majesco Aktivista

    Znali neko zasto nekad imam prevod, a nekad ne.
    Primjer na kanalu 24 Kitchen HD, nekad nema prevoda, dok na obicnom 24 Kitchen ima prevod uvijek.
     
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Probaj promijeniti hrvatski u srpski, ili obrnuto to najcesce pomogne.
     
  17. Benq

    Benq Komšija

  18. Majesco

    Majesco Aktivista

    To sam prvo probao i ne pali.
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    Meni radi na nekim serija, ali mijenjam na tv-u direktno jer je kartica u njemu.
     
  20. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Mrsko mi je roviti po temi, ako ima ko stručan da mi objasni: na računu stavka održavanje KKS = 13 (od Sept će biti 18) km i Trio Grande Family = 30 (uzeli smo prvih pola godine 50% da se plaća). Kada sam čitao one pamflete i klince palce, fino je stajalo da je Održavanje KKS uračunato u cijenu paketa a sada mi dodatno naplaćuju... jel' samo kod mene ovo? Jel' do mene? Ili me farbaju?