Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    Hm, koliko se sjećam, na računu je uvijek stavka za KKS bila odvojeno istaknuta? A ovo za povećanje je.. :)
     
  2. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Znam da je odvojeno ali bi valjda ukupni zbir trebao biti 30 (jer je tako akcija bila, 50% od originalnog iznosa) a ne 30 + KKS.
     
  3. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nisam povezan sa finansijama, ali ako si dobio popust 50% on se odnosio na cijenu mjesecne pretplate ukljucujuci KKS + plus telefonija ako si izabrao paket sa telefonijom. U svakom slucaju pozovi call centar i trazi objasnjenje ako su ti samo dodali povecanje na postojecu pretplatu bez umanjenja popusta na ukupan iznos pretplate.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo da se prijavim,Stihy mi vise nije jaran :D sad mi je hamo pipa najbolji drug :D

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci migracija..
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Neka nama i Stihija ;)
    A sto mogu pomoci nije problem, bujrum :D

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Preselio sam u novu kucu koju sam pravio zadnjih par godina a nalazi se uz roditeljsku kucu tako da smo odjavili telekomove usluge,dva paketa interneta i jedan fiksni telefon i udruzili se u telemachov trio grande family paket i sad za pola para sto sam prije placao imam 8 puta brzi net i dosta vise kanala na kablovskoj.

    Ja zadovoljan...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Bravo dino73n i sretno useljenje :)

     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    @dams82

    Ja mislim da bi ovi tvoji iz firme ovakvu reklamu trebali nagraditi s barem tri mjeseca gratis. Vise vam ovo znaci nego sest listova u avazu.
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Heheh
    Dams je iz moje firme kolega a ne iz njihove.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Dino priznaj koliko si love pokupio za reklamu :D

    Jel valja ova Dog :)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    6 mjeseci u po cijene...to mi je nagrada :)

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  13. dams82

    dams82 Komšija

    Ne znam kako pretpostavi da sam uposlenik Telemach-a? Korisnik jesam :)
    Nego ja čestitah kolegi,nije mala stvar useliti u novu kuću plus prebacit se sa 12 na 78Mbps

    Btw da pitam korisnike koji imaju Telemach fiksni telefon da li im se događa da prilikom pozivanja sistem pušta zvučni signal kao da je nepostojeći broj pozvan,naravno prekinem pa ponovo i onda treći,četvrti put normalno zazvoni? Pokušao sam i sa pozivnim i bez,isto se događa.

     
  14. Benq

    Benq Komšija

    Nemam nikakvih problema sto se Telemach telefona tice.
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa prvi post i odmah pohvala, sta drugo da pretpostavim.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel u Zenici jos kome nestalo digitalne, ili je do mog resivera, pa kad prebacim input na digitalnu samo imam crni ekran? Resiver vidim da radi. Ima tacno vrijeme, mogu mjenjat kanale, ali na TV se nista ne projektuje.
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ima li iko da ima audio video receiver i da je na njeg skopcao cisco d3 stb i da mu radi 5.1 zvuk na hbo kanalima?
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Rijeseno.

    U korisnickim podesavanjima odabrati "dolby" umjesto "stereo" a u tehnickim podesavanjima "edid" umjesto "pcm" i to je to.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Cini mi se da na nekim kanalima ta postavka dolby uzrokuje da nemas zvuka. Ako ti se desi da znas do cega je ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo hbo i jos jedan neki kanal nude opciju dolby zvuka tako da to treba paliti samo bas kad se gledaju filmovi na hbo.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk