Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Ja koristim eon aplikacija preko android boxa, radi normalno, samo sto se mora konektovati preko wi-fi, inace preko kabla nece. Isto tako se zna desiti poneki random crash ali nista strasno..
     
    hamo pipa likes this.
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Koji uredjaj koristis?

    Ako moze link do proizvoda ili tacan naziv pa cu ga sam pronaci.
     
  3. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Mini m8s II 2GB+16GB, mislim da sam ga s gearbesta narucio. Ja cu mozda svoj prodavati ali jos moram skontati.
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Javi na pm cijenu. ;)

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  6. Deniken

    Deniken Aktivista

    Nemam Novu TV na EON od jucer. Imate li vi?
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Kod mene ovako piše... [​IMG]

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
     
  8. Almir

    Almir Komšija

    Dvije godine je od kada sam na moja tv full sa 2 resivera za dva tv-a i internetom od 50/1,5mb za neki 65km/mjesečno
    Razmišljam da pređem na telemah neki od paketa meni najslični grande trio sa internetom od 120/7 što bi mi dobro došlo :)

    Najviše me interesuje kako da riješim digitalnu televiziju na drgim tv

    Šta vi mislite :)
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Kao i svi ostali sa dodatnim prijemnikom,za taj paket je čini mi se 5KM mjesečno dodatni D3 uređaj,a možeš i karticu ako tv podržava.... ona je nešto povoljnija ali nema valjda neke dodatne funkcije kao 72 sata unazad...
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Eh, evo i ja sam "otkrio" da Eon mozes na tv instalirati samo sa ovim Extra / Premium paketima.. Bas cudan benefit.
     
  11. black

    black Komšija

    Nabavi Chromecast, meni je intuitivnije na telefonu naci emisiju nego se sa daljinskim zarkavat. Kod mene je Android TV pa je jos lakse jer ne moram mijenjati izvor na TVu. EON je svakako samo koristan za vracanje programa, uzivo gledam preko DVB-C tunera od televizora jer je bolja slika.

    Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Imam I ja Android tv, onako kazem da ne vidim neku logiku sto je pokretanje aplikacije sa tv-a ostavljeno za skuplje pakete..
     
  13. Nyxem

    Nyxem Novi član

    Postoji li mogućnost da kupim ruter neki sa repeater funkcijom i da hvata od komsije Unifi signal i da ga reemitira?
    Naime na jednoj lokaciji mi treba veći upload od mizernog koji je na raspolaganju od ADSLa, a ima par Unifi signala u blizini (50%-70% jačina), ali samo na jednom dijelu objekta, dok na drugom signala nema, pa bih htio pojačati malo sa repeater-om.
     
  14. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Trebas imati na umu da je Unifi ogranicen sa 5 Gb prometa mjesecno.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni jutros ne radi aplikacija, a sinoc gledao, svasta.
     
  16. Nyxem

    Nyxem Novi član

    Znam, ali više mi je do brzine nego prometa, i nije uvijek ista količina podataka. I kad smo već kod tog limita, da li EON streamovanje pteko unifi troši limit
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pretpostavljam da trosi, mada nemam bas precizan odgovor. Unifi je vise predvidjen kao alternativa mobilnom internetu nego kao neka alternativna konekcija.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sad radi, super kvaliteta slike, iako trazi stabilnu konekciju.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li ovaj unifon vise radi ? Nisma ga dugo koristio. Probao sada na dva telefona i na oba ista igreska:

    [​IMG]
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ne koristim ga ni ja, ali usluga je aktivna i radi.