Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nope, kad ti budeš imao bar jednu GTX1080Ti onda mozes pricati.. :) nisi ti dobar Tale, ali nikako ;) 10 ljudi te ovdje prca a ti kontriras i lijecis se time. Logosoft uveo optiku u Sa prije par god, a TXTV tvrdi da "je u FBiH prvi počeo s uvođenjem optičkog interneta do svakog doma,". Mozda jeste kod tebe prvi :)
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Slusaj, da bi dobio optiku, moras se preseliti bar negdje gdje medvjed nije domaca zivotinja, recimo negdje gdje je vuk domaca zivotinja. Sta ce vam tamo uopste net, pa imate 20 korisnika ukupno sa 10+ mbita, racunajuci i "kineze" na ulazu od Krivaje, treba vam ukinuti i to sto sad imate.
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa vidiš da i ti tvrdiš ono što sam i ja u prethodnom postu :) nisi dobar, ali nikako ;) kojih to 20 korisnika? na TXTV? pa to govori o njihovoj kvaliteti i pokrivenosti tupane :) Zavidovići su uvijek bili carsija i industrijski grad s historijom, poput Zenice, Maglaja, Tuzle... Meni nije sijeno iza kuće jaro ;) a ti mozes ukinuti znaš šta ;)
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nema ni sene, niti hame, garant hamo vec 7 dana dovodi optiku do seninog stana.
    Pa "bili su" je proslo vrijeme, moze se prebacit sada i u pluskvamperfekat, sad su kao i Vares, grad buducnosti, samo vam fale majmuni i lavovi i bit ce ko u filmu 'sesto culo". Ja se ponosim sijenom, cak sam i kravama instalirao tv, da u 4k gledaju pasnjake i kaubojske filmove dok ja slusam Bryana Adamsa i Metaliku.
     
    Last edited: May 7, 2018
    Sena likes this.
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Molim admine da taletove postove prebace u roflmaodzinicu. Odakle ti ono bi Tale? :) kad nam ti dodjes imat cemo sve sto si naveo ;)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ma cuj, zbog cega, ma nije ni Sarajvo nista bolje, do prije par godina bila samo dva ISP-a, jedan pokrivao dvije i po ulice, a drugi prodavao gigabajte. Sibicarska posla oduvijek.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Taj koji je pokrivao par ulica je i tada pokrivao vise nego tvoj txtv sada. Taj koji je onda pikrivao dvije ulice sada ima najsavremeniji data centar u bih i direktnu interkonekciju sa evropom brzine 1,6Tbps, i ne šibicare preprodajuci tudji net po fbih. Ma smijesno za porediti ba. Ljudi dilali optiku davne 2012 haha

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Upravu si, sad pokrivaju 3.5 ulice i svijetla im je buducnost, ovi drugi su presli sa par Gigabajta na par Mbita.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Enise, gasi forum, motaj kablove.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I dalje vise nego txtv kojemu je elta radila projekte pa vjesaju optiku po banderama za ulicnu rasvjetu haha :) ljudi misle da trebaju okititi grad za praznike

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    ih da je optika po banderama, vjesaju koaksijalni po banderama :D
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tale, ludo naša forumska :) da nije bilo tih što su prodavali gigabajte tada, ti nikad ne bi ni znao šta je net (i ne samo ti, nego mnogi od nas). Koliko god da su loši, a bili su i možda su još uvijek, prvi su se uhvatili u koštac s nečim što se zove internet. Elta i TXTV su ti jučer tu došli i ko da si boga uhvatio za muda što imaš njihov net. Ovo što ja pričam su činjenice, i kad je bhtelecom prodavao gigabajte, tad su ih svi prodavali. Da je Elta bila umjesto bihtelecoma tada, mislis da bi onda imao Megabite i optiku? Imao bih mudo od ovce jaro. Poklopi se, bit ćeš pametniji. Dok TXTV nije došao u zavidoviće, kablovska je bila 7KM (i nije valjala, to će svi reći). Sada je 16KM (i dalje isto tako ne valja, i to će svi reći). Eto zašto imaju tih 20 korisnika koje spominješ :)
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Morao sam dva puta hraniti krave od stresa, uzivaj u par megabita.
    Jel to stigla optika?
    Znao sam da si imao neuspjelu transplataciju.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    U sarajevo davno jaro :) :) ljudi kad su razvlačili optiku davne 2012 (nebitno što su to i dalje 3,5 ulica jer neki u 90% gradova koje pokrivaju imaju 0 ulica s optikom i isto toliko s kablovskom i mora da te nisu dobro slušali kad si im govorio da je optika najjeftinija i da se toga prihvate) ti tvoji nisu ni postojali, a i dalje samo ti imaš optiku :) mora da su ti razvukli da vide kako to funkcioniše haha :D stavi kravama malo i soli da povedu, i idi uzivaj :) :) a ne reće odakle si? haha
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Ljudi, sta vam je, doslo lijepo vrijeme, uzivajte malo..

    Poslije ove poruke sve naredne vezane za ovo besmisleno prepucavanje iznad brisem.
     
    Loki, aNaToMiC !, Haker and 2 others like this.
  16. black

    black Komšija

    Raspitivao se juce za raskid ugovora vidim danas propusteni poziv 033835555

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Save Desk radi svoj posao :D
     
    Aldiin and zoi like this.
  18. black

    black Komšija

    Ma nek rade ljudi ali mene nece zadrzati, smanjujem jer cemo uskoro porodicno zapalit za Njemacku :D

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    Another one bites the dust, GJ :cool:
    Treba samo furati odavde, jebes vukojebinu, dobra samo kad si turista.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Sretno. Nikad' se ne vratio. Iz Zenice svi idu za Njemačku. Svaka druga osoba na kursevima jezika.