Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Meni dosta 128kB/s average download rate.
    Kome treba full 128 nek kupi premium acc na rapidu.
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ma imaju ba premium link generatori za rapidshare tako da se to da zaobic :D

    uglavnom lijepo bi bilo da i ja imam kakav takav internet... mada mi je i sad flat (dial up :D)
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    A meni je ta staticka IP adresa na cable najveca prednost pred ADSL-om. Znao sam po 20 dana biti bez reconnecta, ista IP adresa.

    Torrenti nisu mrsavi. Ima sve sta i na RS.com, samo nadji dobre stranice i nekog da te pozove na private trackere i da vidis uzivancije :)
    Ali ja sam imao i premium acc na rs.com... ako ti se bas skida, 3 mjeseca ti nije skupo a skines dooosta toga.
     
  4. 3125

    3125 Komšija

    Da vidis da moze biti :)

    Ali nemojmo sad u offtopic
     
  5. burner

    burner Aktivista

    Mislim da se statička IP adresa može dobiti, ali kod ovih dinamička nikako.
    However, zna se šta je rapidshare, a šta p2p.
     
  6. azzaro

    azzaro Aktivista

  7. awar

    awar Novi član

  8. 3125

    3125 Komšija

    BiHnet ide u Hrvatsku pa u Austriju pa u Ameriku :shock:

    Jel' ovo i prije ovako bilo ili ja postajem senilan? Sjecam se Austrije, al' Amerika :|

    I prije je islo preko TeliaSonera-e sad ide na Level3. Mozda napokon nesto rade :p
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Eto aware sad si izofirao svoju IP adresu. S obzirom da je fixna... :mrgreen:
     
  10. azzaro

    azzaro Aktivista

    Ako si mislio na google, onda je ok. Oni su u kaliforniji koliko znam.


    Sve dok se na ovoj listi ne pojavi Level3, SEABONE-NET i Global Crossing (GX) nema nama nista od flata :)
    http://www.fixedorbit.com/AS/9/AS9146.htm
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dok se vi zezate, kod mene zacrvenilo
    [​IMG]
     
  12. d0ga

    d0ga Aktivista

    hos kupiti disk? :D
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Tako je to ko uvede flat...sad je normalno imati po 3-4 diska u PC-u :mrgreen:
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znam kamaru ljudi iz ZG koji su na flatu, svi imaju po 1TB :mrgreen:
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    Kod mene uvjek fali prostora :D. Svako malo snimam na DVD-ove al jebiga, brzo se popuni :cry:
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nemam flat ali skidam sa free zone. 250GB diska je fakat malo. Takodjer moram stalno przit po DVD-ima... :x
     
  17. vnm_

    vnm_ Komšija

    po mojoj racunici, ja spucam svakih 45 dana jedan paket od 25 komada verbatim +R. to je godisnje 8x20KM + dvije ili tri one fascikle za medije od po 10KM. ispade mi bolje da uzmem svake godine jos jedan/dva harda od 250GB. :)
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma hajd to, nego je zajebancija stalno przit po DVD-ima. I na kraju na DVD-ima zna zavrsit kamara toga sto nisam ni instalirao/odgledao.
     
  19. Shenron

    Shenron Komšija

    Da mi je dva diska od 1TB ... taman za jedno duze vrijeme :mrgreen:
     
  20. azzaro

    azzaro Aktivista

    OMG pa taj flat nije nimalo jeftin kad uzmes u obzir nove TB diskove :mrgreen:

    Respect Dog. 8)