The Witcher 3: Wild Hunt

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 5, 2013.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Game Informer je objavio poster za Witcher 3. Adam Badowski (CEO Project RED-a) je igru najavio za 2014.god, izlazi za "top of the line consoles" i PC. Ovo se vrlo vjerovatno odnosi na PS4/X720.

    Svijet je 30x veci nego u Witcher 2, sto ga cini vecim i od Skyrima. Najavljuju vise od 100 h gameplaya za SP kampanju.



    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=511690
     
  3. senad_986

    senad_986 Komšija

    Evo ga i Gemeinformerov cover u cjelosti:
    [​IMG]
    Skeptican sam, kao i u Cyberpunku 2077, oko ovog 'open world' dijela, ali se nadam najboljem, a raduje me sto ce se glavna radnja koncentrisati na samog Geralta, a nece biti 'save the world/galaxy/empire/etc' momenat.
    Taman u 2014. novi PC skontat' jer od 2011. (kad je Witcher dvojka bila izasla) nije bilo potrebe. :)
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja jos ni Skyrim nisam odigrao, a gdje je tek Witcher 2. :D
     
  6. vutra

    vutra Komšija

    "Trailer" :smt003
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. senad_986

    senad_986 Komšija

    The renderer is still in development and will boast significant improvements by the time The Witcher 3 ships. "Right now you see the game in the old renderer, but it's going to be taken to a truly next level". In particular, the developers tell us that skin shaders and the dynamic lighting model will be markedly more advanced in the final version.

    [​IMG]

    Jos koja slicica:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Na jednom forumu sam pročitao da su najavili da se sa ovim završava priča oko Geralta, ali da najvjerovatnije franšizu neče ukinuti!
     
  9. senad_986

    senad_986 Komšija

    Da, fransiza ostaje, a Geraltova se prica zavrsava trecim dijelom. Zbunio se malo jedan od CDPRed-ovih glavonja juce davajuci izjavu, pa ga je brze-bolje ispravio CEO firme Adam Kicinski.
    Jos jedna slicica (meni ovo izgleda isto dvojka, ali kako kazu, stari je renderer, pa ima vremena da se ispegla to sve):
    [​IMG]
     
  10. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Pa bit će svijet i iz keca i iz dvojke što mi se jako sviđa da opet vidi one stare lokacije i birtije :)
     
  11. senad_986

    senad_986 Komšija

    Mislio sam da mi grafika ne izgleda na ovim slikama bolje od grafike iz drugog dijela. Lijep detalj ce biti posjetiti neke od prijedjasnjih lokacija u novogeneracijskom grafickom ruhu.
    Video intervju sa devsima (o promjenama u odnosu na dvojku, implementaciji nekih zelja zajednice i sl.):
    Designing The Witcher 3
     
  12. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Joj bože dragi, jedva čekam da ovo izađe. Kako će biti dobro *_*
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

  14. senad_986

    senad_986 Komšija

    Novi video u kojem autori prave poredjenje otvorenog svijeta Witchera 3 s New Vegasom, Skyrimom i Assassins Creedom 3 i o tome cemu su ih pomenute igre naucile.
    I dalje sam skeptican oko sand box pristupa. Sumnjam da ce prica i naracija biti na visokom nivou poput one u dvojci, a pogotovo mislim da nece moci ispuniti toliki svijet negenericnim sadrzajem, ali mnogo toga su obecavali i za prosli nastavak i vecinu su bili ispunili.
    Comparing the Open World of The Witcher 3

    Malo o dizajnu likova i cudovista:
    Designing The Ice Giant

    Prica se da su se EA i Bioware prepali ceda CDProjektReda. Taman, DA3 ove, a Wild Hunt iduce godine. :)
    The Witcher 3 Announcement Intimidates BioWare
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znaci DA3 najavljen za kraj 2013. ali prema insideru EA ih pritisce da izbace igru kad treba... Od cega sve ljudi prave vijesti.
     
  16. senad_986

    senad_986 Komšija

    Nove informacije
    Nove slicice:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. senad_986

    senad_986 Komšija

    Razgovor koji su novinari Rock, Paper, Shotguna vodili s ekipom iz CDPR-a u dva dijela.
    CDP on The Witcher 3′s Open World, Beards
    CDP on Role of Combat, Sex and Choice in Witcher 3
     
  18. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Skoro sam završio dvojku,ima nekih čak i za mene previše krvavih scena , pogotovo na smom kraju kad nabijaju na kolac one čarobnjake, i malo mi se nije svidjelo što nemožeš pravit prečac nego samo kuda je ucrtan put. inače grafika gotovo bolja nego u Crysisu 2. :D
    Nadam se da će trojka biti u duhu dvojke brame grafike i to.
     
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    Zavisno od odluka koje si pravio tokom igre, mislim da si mogao izbjeci masakr carobnjaka, mada je ishod za njih, kojim god putem da si isao, nepovoljan.
     
  20. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Morao sam kad su me svi od reda lagali i varali, jedino me nije prevarila ona Nilfgardian Cinthya zato sam je za nagradu jednom obljubio, a Filipi su oči iskopali kakva lažljivica i prevrtljivica. Na kraju Letho ispade najpozitivniji lik uz Geralda od Rivie i onog Vilenjaka vođe Scojatela šteta što nije poroko sve one pokvarene vođe. Nisam htio da ubijem Letha, jer mi je sačuvo moju Triss. :D