The Witcher 3: Wild Hunt

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 5, 2013.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Poptis, u zadnje vrijeme sve vise i vise fali igara koje opravdavaju gpu upgrade, cak i ja razmisljam da odem na laptop(jer sve vise i vise nisam kuci), barem na neko vrijeme dok DX12 ne sazrije.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima sigurno onih koji su uzeli dual GTX980 masine za ovu igru. :D

    A igra ima da radi na kakvoj HD7870 ili GTX760 i to odlicno - naravno zbog losije grafike.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovdje se iskljucivo radi o false advertising sistemu koji je odavno prisutan i dodatno tome, kako Pelikan kaže, sony i ms ne dozvoljavaju da se igre na drugim platformama mnogo razlikuju od njihove verzije. Nije bitno da li se moze tjerati, bitno je prezentiranje necega sto nije slika finalnog proizvoda. Nedavno je sony tužen za false advertising a prije koju godinu i EA. Jeste sandbox igra ali nema opravdanje degradaciji, draw distance se moze izvesti da se ima normalan FPS i da izgleda kao crysis 3 ma kolika mapa bila.

    Sa druge strane, ko zna kakvi su prvi snimci i da li su bili zaista live demo. Isto kao i za Unity, da je izgledala kako je najavljivana, niko ziv ono ne bi mogao tjerati u 30 fps kada su developeri sa tehničke strane epski zakazali. Dans su ogavne optimizacije IN.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Objavili su video gdje se pravdaju. U biti kazu da je ono iz 2013. bio tech demo, tako da se downgrade nikad nije desio, jer se nije imalo sta downgradeati :lol:
     
  5. vutra

    vutra Komšija

  6. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

  7. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Bas ebanje u zdrav mozak, nema sanse da kupim, makar bila akcija za 5eur :smt003
    Cudo nisu stavili da ti treba gtx970 za low, ipak valja stici xbone...
     
  8. vutra

    vutra Komšija

    Nije da sam graphics whore, ali ovo je za plakati
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    O tome pricam, nemaju neke features koje ubacis za pola sata, ukljucujuci testiranje. To mi je neobjasnjivo. Ne moze me niko ubijediti da ih Sony i Microsoft ne pritiscu na "parity".
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    ..ali su i dalje krivi PC igraci, da se ne zaboravi.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ima da se uziva na Pleyki. [​IMG]
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. vutra

    vutra Komšija

  14. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Samo r9 280x? Slabo CDPR, slabo...

    p.s. koliko gledam, ove slike samo dalje dokazuju i pokazuju i ukazuju na očit downgrade :D
     
  15. xman

    xman Komšija

    Downgrade oci izbija ali PC igraci nemaju izbora nego pomiriti se sa time,kao svaki puta do sada. Igra izgleda lijepo,kao i svaka igra koja izlazi i koja ce izlaziti. Nista sto oduzima dah necemo vidjeti jos dugo i to je to,cinjenica. Ostaje da se nadamo da je Witcher 3 dobra igra i uzivati u njoj takva kakva je,umjesto biti ljut kad sebi postavis pitanje kakva je mogla biti samo da su htjeli.
    Ali nekada pozelim da se nesto desi i da neko napravi igru sa najboljom grafikom i fizikom koliko je to moguce trenutno,pa makar trebala dva titan x-a da se pokrene. Cisto da vidim kako bi to izgledalo. :D
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znam da bi se prodaja mjerila u četverocifrenim iznosima.
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Igre ala crysis se nikada nece ponoviti, pa nije nitko lud.
     
  18. vutra

    vutra Komšija

    Review (PS4/XBONE)


    Launch trailer
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako su divni :D