TITANFALL

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma nije nista posebno, ali igriviji mi je nego bf4 upravo sada.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Termin 'farming minions' je postao realnost i u FPSu. Mislio sam da cu tako nesto samo vidjeti da se desava u MOBA igrama kao League of Legends, SMITE, DOTA...

    Svasta.
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma uzas. Uopste nisu potrebni botovi. 15 na 15 bi bilo dovoljno na ovim mapama. Šteta kontao sam da je nesto novo. Kad se sjetim mech warriora
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma



    sad ce second assualt :D
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma meni je bf4 neigriv. Uzas jedan.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    BF4 treba pricekati godinu da sve fixaju, pa onda igrat, kod mene konkretno stuttering je problem, gledao sam interno u bf4 i primjetio da cpu latency skace, bez ikakvog razloga.

    Također MSAA je pretjerano zahtijevan.
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja im napisah da sam greškom dobio Xbone kod. Vidjećemo kasnije hoće li aktivirati. :)
     
  9. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    nakon 1 sat dosao mail, jos samo skinuti 13 gb
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni dodje za 2 sata, za 1 sat bi trebalo da skine igru :) Nesto nije dobro sa ovim brojacem downloada, pise da skidam brzinom 6,25MB/s a 10Mb veza :)

    EDIT: Ovo vjerovatno instalacija 12GB a download puno manji.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Smart Pistolj, i nemajte zime. Automatski locka na headshot. Da nebi njubarama bilo previse da slucajno moraju nisanit botove sami, dali su im aimbot, jer zasto se zamarat i naucit kako igrat, kad je ovako lakse.

    Bra'o. FPS sa farmanjem miniona i aimbot pistoljem.

    A najavljivali 'revolucionarne promjene u FPS-u'. hahahahahahaha

    :roll:
     
  12. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    skinut, pogledat i dalje odluciti

    a gledao sam livestream i vecina igraca bas igra sa pistoljem, cekaj da lock uradi i samo pucaj


    nadam se da ce izbaciti tu glupost do finalne igre
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Samo gruntove locka brzo, spectre i pilote treba 3-4 sekunde. Tako da se ne mozes oslanjati na auto lock.
    Poprilicno glupa ideja da.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Treba 3 locka za pilote, ide naradjasto, narandjasto, i kad se crveno pojavi pucas. Ali nije tesko izbjegavati te 2-3 sekunde sa ovakvim kretanjem kakvo imas u igri.

    Jel ko od vas zapazio postoji li ikakva destrukcija okoline (zidovi, zgrade, itd.) u ovoj igri?

    Ja sto sam igrao nisam zapazio. Ako ne bude to je jos jedan ogroman let down. Zamisli udjes u sukob sa jednim od robota i ima mele potez (kad si ga vec doveo blizu smrti ili tu negdje) neki kojim ga bacis u zgradu, koja se onda urusi, i tako dobijes kill. Ili nesto u tom smislu.
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nema, bude prasine i to je to.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Super ovo meni :). Jest da nisam online igrac al mi ovo nekako osvjezavajuce sa ovim titanima, a sto je najvaznije super izgleda a lockano na 60 fpsa na high i 4xmsaa na mojoj grafi.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E jest najvaznije :lol:
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ko nema para, jest :)
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Super igra, nije lose ni ovo sa botovima, ako si losh - bar njih pokokas i zaradis bodova za svog Titana. Od mene imaju pare, grafika srednja zalost ali gameplay je dobar.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    "Hey PC players: Did you register before 4pm PST yesterday? Check your My Games Library in Origin, getting more people in to test servers."