TITANFALL

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ni sam svarti ne mogu. Ko zna sta im je problem sa igrom pa ne mogu hendlati vise od 12 ljudi. Ne postoji opravdanje i da, neka prvih 12, najboljih igraca ima vozalicu. Ostali neka se bore. Ali jok..

    Igra je ako sam dobro upratio dizajnirana jos 2011 kao SP, kampanja only. Barem da su ovi botovi kao creeps u mobama, kada vec postoje. Ali i ako se razlikuju od igraca, obavljaju istu funkciju kao svi vojnici.
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    Mah vidi se da je za konzolitis, mada mi originalni PC gameri smo zanemareni pa gledamo u bilo sta, bice preskoci ovo i cekaj star wars battle front, ali eto zavisi od bete ali 6v6 brate malo
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kad naviknes na bf...tesko multi.mozes.bilo sta igrat a da nije be-ef
     
  4. dag_sa

    dag_sa Novi član

  5. NAILS

    NAILS Moderator

     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Konačno jedna MP igra nakon UT2003 i prvog CoD-a koja mi se igra.
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    I Evolve . Barem meni :D
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Kakve su cjene u Meksiku, Brazilu nesto mi 60 evrova puno mada mi se ni ne uzima kada je 6v6
     
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Evo ovdje se može kupiti po pristojnoj cijeni. Inače je ova stranica dosta jeftina za evropske naslove.
    Sve je regularno, već kupovao dva puta
    http://www.go2arena.com/titanfall-origi ... lobal.html

    Nemojte slučajno da se prevarite i da kupite preko "g2a" stranice koja je scam stranica ove koju sam ja naveo.
     
  10. RaP

    RaP Komšija

    Ma da vidimo kako ce beta biti ali 6v6 neznam, ne mogu nista da kazem dok neisproba, hvala na linku
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ova igra je za sada samo hype i nista vise. Pogledao sam dosta video-a, i mogu reci da me nista specijalno nije impresioniralo. Ovo mu ga dodje kao spoj CoD + Crysis (Penjanje po zgradama, i kretanje generalno) + cloaking iz dosta igara. I eto ti Roboti.

    AI su do sada kako sam vidio naki invalidi na mapi, koje samo ubijas radi poena da bi dobio kill streaks. Nisam jos vidio da je bot ubio igraca. Mape male. Broj igraca mal.

    Generalno kako sam primjetio learning curve na ovoj igri je veoma lagan. Nije potrebno biti neki skill igrac da prodjes dobro. Sto za mene nije privlacno u opste.

    Pravo sam se radovao ovoj igrici. Pogotovo sto buraz sebi uzima XB1, pa sam ja sebi kontao uzeti TitanFall odmah kad dodjem kod njega. Ali nakon ovog sto vidim, sanse da cu uzeti sebi ovu igru su slim to none. Jedino sto bi me moglo natjerati da se predomislim, jeste da povecaju broj igraca na 15 v 15, ili 12 v 12.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Eto u CoD i BF treba skill...
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U CoDu sigurno ne. U BF, i dalje treba, ali ne u mjeri kao sto je to bilo sa BC serijalom. Poceli su mjenjati to, i sve vise naginju da prave igru gdje ne treba neki poseban skill da bi bio uspjesan. Nadam se da ce i sa tim trendom prestati u buducnosti.

    U BC2 npr. da bi bio uspjesan u chopper-u trebao si znati circle strafe, sto je veoma mal broj igraca znao. Meni trebalo mjesec da usavrsim. U BC1 isto tako da bi bio uspjesan pilot, morao si se znati okrenuti brzo, tj. napraviti 180, ili 360 stepeni okret u sekundi, sto je bilo uzasno tesko za savladati, i trebalo mi bas dugo da savladam. U BF3 bilo je lakse voziti chopper, ali je opet trebalo imati dobar skill, ako si htjeo da budes uspjesan u njemu. A moze se reci i sad u BF4, da ako hoces da budes uspjesan sa Attack Chopperom, da moras bas da imas skilla. Ne sto je tesko voziti, nego sto protivnik ima toliko stvari sa kojim te moze skinuti, tako da je ostati 5 min ziv u Attack Chopperu, zaista podvik.
    I dalje u BF4 trebas imati skilla da bi bio dobar u tenku na 64 igraca mapi. Kad kazem dobar, ne mislim na to da negdje Bogu iza nogu sa brda da puca se sa zoom optics i nabija kills . Nego da se PTFO, i da se prezivi duze vrijeme. Jetovi u BF4 iziskuju veliku dozu skilla ako hoces da budes dobar u njima.

    Jucer gledam Luetin-ov stream Titanfall-a, i covjek igrao partije po 20, 30-0. A Luetin je prosjecan FPS igrac, ako i to.
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jel iko probo betu, evo ja dobio kljuc prije sat vremena.
    Skida se i instalira :)
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    nista jos ne dolazi na mail, supci, jebo ih njihova closed beta. a traje samo do 18-tog
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobio kljuc, samo ga proslijedio prijatelju.
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    nije ni meni nista doslo, papci pravi
     
  18. mirseth

    mirseth Aktivista

    Ma dobro, pise da ce slati mailove do 17.02.2014 znaci imamo jos 2 dana cekanja da dodatno neko od nas dobije kljuc.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni iskreno nista posebno. Ne znam cemu ovoliki hajp.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nisi jedini.