Top Gear - oficijelni thread

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Zeleni, Nov 5, 2008.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa jedino oni imaju taj neki smek i emisiju koja je zabavna
    imas milion emisija gdje je samo fokus na autima i gdje testiraju auta,pogled iz one male kamere iz auta i to je to ,ne znam sta je tu zanimljivo,pun youtube takvim emisija (motortrend,autoexpress,caranddriver,itd)

    meni je ovo super emisija i nije kopija niti jedne druge i to je ono sto ljudi rade i sto su toliko popularni
    po meni jos uvijek ne moraju nista mijenjati,emisija ekstra
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije zanimljiov blago receno zadnjih dvije-tri sezone. Bude trenutaka kada se od srca nasmijem (konkretno prva epizoda) ali cjelokupne sezone su pravo lose. Moje je misljenje cak da su sazreli da serijal ugase. Suzdruao sam se na epizodi prije afrike da kazem da nema smisla ovo više snimati.

    Stvari se ponavljaju. Slazem se u potpunosti sa Hakerom. Da snime jos jednu auto vs brod ja je pogledati vjerujem i necu. Ono u africi jeste ok ali vidjeno hiljadu puta. Pa identicno su radili kada su se takmičili protiv VW bube. Botswana. Ne mogu vise izmišljati toplu vodu. Neka promjene repertuar pa makar bio losiji ali da je drugacije. Pogledao sam nekoliko puta epozodu kada su kupovali automoblile za tinejdjere i obljepili May-u kastofon ali to nije vise to.

    Jedina razlika od ostalih jeste što su šega. Ali kada tebi emisija nije šega onda nemas razloga ni gledati. Da ne kazem koliko bi bolje bilo da rade zaista review automobila sto se nikada nece desiti mada u startu znam da TG to i nije (jer je klarksonu muka od toga).
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    od 2002 do 2005 su bili show samo za automobile, i onda su počeli kenjat i pravit show da ga babe mogu gledat.
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

     
  5. nFare

    nFare Komšija

  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Niko giru ne komentariše? Ja lično nisam mogao pogledat cijelu. Baš su postali isprazni.
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja sam pripremio, ne stigoh danas pogledati. A vec pretpostavljam da je nova sezona level dole.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Po ovoj epizodi nista gora od prosle kojoj je valjala prva i jos koja epizoda. Napokon su challenge sveli na totalnu šprdanciju a ne fol race.
     
  9. Majesco

    Majesco Aktivista

    Nista novo, malo ova trka taxi-a se da ogledati, ostalo je postalo bez ideja i maste.
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ova druga mi je baš razočarenje, ne znam ni šta sam odgledao.
     
  11. Majesco

    Majesco Aktivista

    Ova epizoda je dosta bolja od prethodni, mada moze puno bolje.
    Ocjena od 1 do 10, 7.5 mada vise naginje ka 8.
     
  12. Majesco

    Majesco Aktivista

    Ovu sam epizodu oplakao, vise me stomak zabolio od smijeha, umalo covjeka ne pregazise, e koje budale. :smt005 :smt005
     
  13. nFare

    nFare Komšija

    Ovdje se izgleda dolazi samo na pljuvanje. Ja sam vala oplakao i na ovu, mada sa kamp kucicama isto se konceptualno ponovilo (epizoda kad su Clarskonovu gurnuli niz stijenu), ali je bilo provala sa kupovinom potrepština pa bacanjem u smeće :D. A i Lambo je Epic :D
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, i meni je bila dobra epizoda. Lambo je ekstreman, a nisam se mogao ne smijati kad su vozili kamp kucice. :D
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    zadnje dvije epizode odlicne,stig i lambo najjaci :D
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mark Webber će ove nedjelje po drugi puta biti gost popularne britanske emisije Top Gear kao ‘zvijezda u autu razumne cijene’.

    Australac je na Top Gearu prvi puta gostovao davne 2005. kada se u Formuli 1 natjecao za momčad BMW Williams, tada je vozio Suzuki Lianu i po jako mokrim uvjetima ostvario vrijeme 1:47.1.

    Britanski vozači Jenson Button i Lewis Hamilton su također po dva puta gostovali u emisiji, a Lewis Hamilton je u veljači ove godine postao najbrži F1 vozač ikad u Top Gearu.
    Top Gear F1 ljestvica

    1. Lewis Hamilton (2) - 1:42.9
    2. Sebastian Vettel - 1:44.0
    3. Rubens Barrichello - 1:44.3
    4. The Stig 2 – 1:44.4
    5. Nigel Mansell – 1:44.6
    6. Jenson Button (2) – 1:44.7
    7. Lewis Hamilton (1) – 1:44.7 (Mokro i klizavo)
    8. Jenson Button (1) – 1:44.9 (Mokro)
    9. The Stig 1 – 1:46.0
    10. Kimi Raikkonen – 1:46.1 (Jako mokro)
    11. Damon Hill – 1:46.3
    12. Mark Webber – 1:47.1 (Jako mokro)
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jos samo da Kimi odveze po suhom pa da znamo ko je najbolji. :D Naravno od aktuelnih vrhunskih vozaca tu fali Alonso.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ova vremena su relavantna kao lanjski snjeg. Različiti uvijeti pa čak i godišnja doba. Kada bi se svi našli isti dan to bi na nešto ličilo.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I auti su se mijenjali.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobra zadnja pravo...