Traze se junaci -- vodici za umrezavanje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Feb 27, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    proradilo mi sve. Fora je sto prvo moram upaliti PC2 pa tek onda PC1. Ako ih palim obrnutim redoslijedom onda ne vidim PC2 na PC1. Sada sve radi ko sat :)
    Hvala najvise kolinsb-u na pomoci, a i ostalima :smt006
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Svaki put kada udjem pod Network, nadje mi neke druge racunare. Jesam li ja to negdje ostavio rupu? :oops: :D COMP1 & COMP2 i treba da su tu, ali mi uvijek doda jos par..
     

    Attached Files:

    • hmm.jpg
      hmm.jpg
      File size:
      22 KB
      Views:
      1,682
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma hajd ba, znas onu narodnu: od viska ne boli glava :lol: :mrgreen: a ne znam odakle su se pojavili ti compovi na tom mjestu. morali su se nekad tako zvati, pa je ostao naziv, kontas. sigurno si te compove ti preimenovao u PC1 i PC2, pa ti odprije stoje samo stara imena. naravno, ti u te compove ne mozes uci :D :wink:
     
  4. Looney

    Looney Komšija

    Kablovska konekcija?! Drugi korisnici na mreži.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    kablovska konekcija je. Nisam nikad spajao komp sa racunarima koje izlista, nit su se prije tako zvali, zato mi i jest cudno.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    onda su to neki drugi useri na mrezi, korisnici kablovskog neta. promjeni naziv svoje mrezne grupe u npr. VEDO, restartuj oba compa, i ti ostali compovi bi trebali nestati odatle.
     
  7. System

    System Novi član

    Ljudi sve ste vi tu objasnili extra ali moze li mi neko reci kako da napravim normalnu konekciju kosto ti naprave oni iz bh telecoma cim dobijes net ono slicno kao kod dial up-a ; da moras upisat username i pass?????
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    kod kreiranja nove konekcije, samo odaberi broadbend ili sirokopojasni tip veze i to je to.
     
  9. System

    System Novi član

    ee hvala ljudi uspjelo je samo je trebalo upalit bridge mode i napravit neki protocol imaju informacije na bihnetovom poratlu i onda se treba ono normalno pravit koneckije preko onog new konection wizardu
    hvala svima
     
  10. System

    System Novi član

    ee ljudi pricaju sve da imaju i filmovi da se skidaju na bihnet free zoni mozete li mi napisat link stranice na kojo ima
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Ne raspravljamo o warezu i pirateriji na ovom forumu. Baci pogled na pravila foruma: viewtopic.php?f=1&t=11825. Ako to BIHnet hosta, obrati se na njihovom forumu.
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  12. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Da si pogledao onu knjigicu koju bhtelecom djeli uz modeme mogao si napraviti konekciju i bez nase pomoci.