1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Poslao sam im upit. Pitao sam kad bi moglo poceti prikljucivanje korisnika na novu infrastrukturu, i pitao zasto informacija o paketima na sajtu nije potpuna, tj. zasto nije navedeno da se ponudjene cijene odnose samo na prvih 6 mj. trajanja ugovora, dok se preostalih 24mj. placa puna cijena. Sve mi mirise na pokusaj obmane korisnika, jer vecina ne cita uslove ponuđenog ugovora.
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Jer te cijene koje su prikazane ja htjeo uzet, kako to :D 22 km da imas takvu ponudu damn :D
    Ja htjeo ovu tv super net uzet, na flyeru ima na internetu nema tog podatka.
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Miki maus firma draže mi je imat 5mbita al stabilnih
    Znači TV plus internet me izadje 29KM :)
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Cijena optickog kabla je neku marku po metru, oni sigurno koriste s anti rodent zastitom koja je malo skuplja. Cijenu diktira i broj core-ova, ali opet ne toliko jer to vise nije skupo kao prije :)
     
  5. Almir

    Almir Komšija

    Re: digitalna tv u Tuzli

    telemah je kupio bhb kablovsku i oni ulazu u novu infrastrukturu po selima kako ce biti vidjecemo, u mom komsiluku su dijelili cisco opremu
     
  6. zdici

    zdici Aktivista

    Re: digitalna tv u Tuzli

    kolins kakva je situacija kod tebe sa DVB-C ? imas li problema sa signalom na nekim transpoderima ?
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    nemam ja njihovu TV nikako. ja sam na satelitu :)
     
  8. zdici

    zdici Aktivista

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Evo novih paketa u TXTV-u..meni danas u sanducicu letak dosao..a na web portalu vidim postavili su..nije lose ovo mi lici kao kod telemach-a :D lagano se txtv blizi telemach-u
    http://www.txtv.ba/tx-2-ki-kablovska-tv-internet
    Ovi u BH Telecom bi se lagano trebali zabrinuti sta ce napraviti za ovu godinu ! jer ja placam 30.30 KM dobijem ovo
    [​IMG]
    a to sada kod txtv dobijem 50/3 Mbps brzinu za 29.90 KM i jos + imam kablovsku TV :)
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    digitalna tv u Tuzli

    I sta sad ako ukinemo bh telecom moramo platiti onaj popust sto smo ostvarili do sad? Koristi li iko ovu txtv, kakva je stabilnost?
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    zdici, mozes li potvrditi ovo sto su kolege ranije navele? da na tom letku pise da je ta cijena u prvih 6 mjeseci, a da se preostalih 18 mjeseci placa ta "prekrizena" cijena.... kontam da mozda nisu promjenili politiku :)
     
  11. zdici

    zdici Aktivista

    Re: digitalna tv u Tuzli

    jest upravu si..prvih 6 mjeseci je ovako a onda ovo gore prekrizeno na letku ide po toj cijeni :D sitna slova dole ispod letka treba citati :D mada po meni opet ima dobrih paketa kablovska + internet za izabrati :D
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    pa to je onda fakat pokusaj obmane, jer su na sajtu naveli jedno, a na letku drugo ccc
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Uzas :)
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Kako god, uzas ponuda :D
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    U odnosu na koga i gdje? Za zavidovice, gdje imas od aktivnih providera Bitchnet i DUAL.BA, ovo nije uzasna ponuda...
    Kod BHTelecoma za 43KM dobijes 15/1Mbps neta i to je sve... Za skoro iste pare dobijes mojaTV net sa 5Mbps.
    Kod DUAL-a ja imam 15/3Mbps za 40KM samo net, bez ikakvih kanala.

    Gledajuci pakete kod txtv iz pribliznog cjenovnog rang-a, ovi ostali daju dosta manje. Konkretno za 43,9KM dobijes 25/2Mbps net-a, 150 digitalnih i 60 analognih kanala. U kvalitet usluge ne ulazim, jer ne znam kakvi su... Gledajuci generalno, u odnosu na ostale providere u BiH, ti si u pravu... uzasna ponuda.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    Uzas u odnosu na bh telecom a uzimajuci u obzir rizik pri prelasku i ne uzimajuci u obzir tv jer mi ne treba, daleko je ovo od telemacha.
     
  18. Decerto

    Decerto Komšija

    Re: digitalna tv u Tuzli

    a ja mislio da meni 50/3 dl/up ne valja >.< ....vidim zavidovici su jos uvijek u 2005-oj :D
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: digitalna tv u Tuzli

    ne pristaj na muku :twisted: :evil: :smt003
     
  20. zdici

    zdici Aktivista

    Re: digitalna tv u Tuzli

    sto se tice digitalne DVB-C od 170 kanala digitalnih jer analognu vise ne skeniram niti pratim..mogu reci da sam zadovoljan na Pink paketu ima uvijek se naci film za gledati a tu su i Cinestar kanali 2x za gledati filmove..sto se tice sporta arene su 1,2,3,4 u SD i HD rezoluciji i ima Eurosport i Eurosport 2 jos ako bude SK1,2,3 bice kompletna ponuda..mislim da se po Zavidovicima jos uvijek radi sa mrezom pa tako da zavrsetak radova mozemo ocekivati tek oko marta e onda poslije marta Internet uvesti :) sve dolazi optikom preko Doboja iz Elta Kabel Doboj do Maglaja gdje je TXTV Maglaj pa do Zavidovica a dalje se planira ici do Žepča..Ide Elta kabel ulazi snazno na podrucje Federacije BiH preko TXTV Tuzla :)