Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

  2. ming

    ming Veteran foruma

    Aha dobar ''4.9'' :lol:
     
  3. Pasha

    Pasha Komšija

    Ovo je novi film i nije sa vampirima,tek je izasao i remake je jednog kineskog hita ; http://www.imdb.com/title/tt0325655/.
    BTW Na imdb svi mogu glasati,samo pogledaj top 250 na njemu i bice ti jasno :wink:
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Nema mi sta biti jasno, filmovi sa vampirima su za zene u klimaksu i EMO pokrete.
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    :lol: Ode ti... Ti i ja se ne razumijemo,ba. Ja ih nisam preporucio nikome,nego sta hocu da kazem ;Ne vjerujem imdb publici koja ocijenjuje film,tako moze biti neki koji se meni ne svidja, a drugi se na primjer loze na njega.Primjer ; http://www.imdb.com/title/tt0180093/ Mjesto broj 65,a dok je npr. "scarface" mislim na 167 ili sl.

    Evo snimih ovaj za preporuciti ; "A Clockwork Orange" ; http://www.imdb.com/title/tt0066921/
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    There will be blood - 8
    Sweeny Todd - 2

    Heroes - prva sezona 9 druga 7
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja gledam Eureku, prvu sezonu, doso sam do 7 epizode. Simpaticna serija. :) Jedino sto na trenutke djeluje isprana.

    EDIT: jos nisam pogledo American Ganster na true HD-u. :|
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Ja mlavim heroje,nije lose. Samo sam se u prison break razocarao,treca sezona je smetlje,al ono ofirno. Eh da pogledao sam i onaj sa vampirima sto je vjetric predlozio. :) U nedostatku filmova moze se pogledati.Odavde se moze izvuci pitanje ; kada ce taj strajk pisaca zavrsiti?! :D
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Navodno u maju nastavljaju s prison-om.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Citam danas, potpisali su za sedam sezona breaka :lol:
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Reci mi da se salis. :D
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja u tom slucaju odustajem. :mrgreen:
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sama ideja serije je takva da se sve trebalo zavrsit u max dvije sezone. A ako rastegnu na 7 sezona...ne znam fakat. :D
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    :lol: Ova treca je na silu,ono: da se uzme lova.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    ma daj ba nisu normalni.jbt prave spinoff u zenskom zatvoru :lol: pa ova treca sezona...sta ce u 7 sezoni scofieldovi unuci bjezati,spasavati svog dedu iz zatvora :lol: imho seriju su trebali zavrsiti na 21ep druge sezone,s tim da dodaju pola 22ep i sve bi bilo divno.sona mi se ne svidja nikako,isto da si u neku štalu dosao :|
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Ma likovi vidili da prolaze,pa si rekli : evo para na guzove. :)
    Onako bili su simpaticni prvu,pa i drugu sezonu.Ova treca ima prolaz kod okorijelih prison break fanova,onih sto padaju u nesvijest kada vide te glumce :D
    To ostalo ce liciti na pašće mrtvo mjesec dana.
     
  19. Zombie

    Zombie Aktivista

    10 000 BC, pa to je strasno kako je los film, mora je da mr. Emmerich bio jako tripozan kad je radio ovaj film. Odakle mu uopste onakva vizija da je to sve onako izgledalo. Sve u svemu ako se niste zeznuli pa pogledali film, i nemojte...
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Pogledaj samo imena likova u filmu;

    D'Leh
    Tic'Tic
    Ka'Ren
    Lu'kibu


    :lol:

    Gdje ce to valjati.