Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. senad_986

    senad_986 Komšija

    Looper
    Veoma dobar i u moru obrada, nastavaka, prequela, superhero filmova - originalan film, s tim da, ko ne voli pricu koja se bazira na putovanju kroz vrijeme, neka ne gleda. Obzirom da nije blockbuster, ne ocekujte neki spektakularni cyberpunk setting. Dobro rezirano, objasnjeno putovanje kroz vrijeme, nema praznog hoda - preporuka!
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Odgledat' ću vala i taj. Valjda ne može biti gori od novoga MIB da je naopak!? Onaj Will Smith stvarno 'zaštekao' u 1990-tim godinama. :(

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  3. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    To samo znaci da nisi skontao sta je fazon. Film dere nemogucu misiju i the avengerse uzduz i poprijeko.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ima se šta i skontat :) još kad se pojavi zan klod tam vam nema dalje :D
     
  5. Piroman

    Piroman Komšija

    Ma ništa to, trebao si ti vidjeti ovacija i ludila u kinu kada se prvi put chuck pojavljuje....nisam mogao sebi doći ni 10min. nakon te scene. :D

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  6. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Pa zato film i valja. Svaki moguci klisej utrpan u jedan film sa svim akcionim zvijezdama od osamdesetih pa ovamo.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  7. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Dio sa kobrom i yippie-kay-yay kasnije je povalio raju :lol:
    Što se samog filma tiče upravo mu i valja to što je zahebancija i što je tako i napravljen. 90 minuta brutalne akcije i zahebancije. Najbolja stvar kod filma i jeste što se ne uzima pretjerano ozbiljno i samim time nije pretenciozno gov*o kao što je npr. ove godine ispao jedan Batman.
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Meni Statham izvlaci cijeli film, mada je zajebancija sve zivo u njemu bas kako treba da te zabavi, a ne smori.
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Mala je smor zivi, jbt. kao da ima proljev pa se suzdrzava cijelo vrijeme. :smt003
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zna li neko kada ce Batman izaci na DVD, ili Blue Ray-u?
     
  11. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    04.12.2012.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Moze se vec naruciti na sajtovima tipa shopto.net ili sendit.com.
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    fuck yea
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Ovo si mog'o ko dijete pogledat.. Sad se mozes samo nasmijati na ovo :smt003
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Ja jbt, nekad' faca bio, ko' dijete mu se divio, ko' navijen čekao njegov film na vox/rtl itd.



    Trenutno je ovo glavna faca (po meni) kod borilačkih filmova a i inače kao borac! Ovaj bi strpao u dzep sve one "Expendables"-e za 5min!



    A ovaj je opet za još klasu bolji i od gornjeg! :mrgreen:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. p4ja

    p4ja Komšija

    Ja jbt, nekad' faca bio, ko' dijete mu se divio, ko' navijen čekao njegov film na vox/rtl itd.



    ovaj lik,ko onaj eddie iz tekken-a 3
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    hehe, baš! A žao mi ga bilo kad' ga Statham u Expendables 2 sredi, pošto ne bi preživio minutu da je pravi fajt! :mrgreen:

    Inače, evo jedan njegov trening: "How to become Boyka!"



    Klip je stvarno inspiracija i motivacija samo takva a tako i lik! :smt023
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. p4ja

    p4ja Komšija

    sad sam bas pregledao,da vidim ko je frajer..nevjerovatno stvarno,kako ovo fajtanje je umijetnost prava covijece,mozes mislit kolko je u glavi jak,kad zna da mu malo ko moze ista uradit
     
  20. GV

    GV Komšija

    Sve bi ove jedan dobar jalijaš nalupao k'o malu djecu, pa ovo je balet

    Sent from my LG-P970 using Tapatalk