Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Jack Reacher je solidan film, nekako me malo podsjetio na krimi žanr iz 90ih godina. Nije film sad neki vrhunski, ali sasvim je OK što se mene tiče ;D
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dark Shadows - 7/10. Drama/fantazija. Jos jedan Tim Burton-ov film sa Johnny Depp-om. Solidan filmcic za odgledati.



    The Hobbit - 7.5/10. I ako traje eto 2 sata i 50min, nije dosadan. Malo pocetak doduse jeste (prvih 40ak minuta :D ), ali kasnije se prica razvije i postane interesantno.



    Trailer za film: "The Lone Ranger" (Johnny Depp):



    Naleti na interesantnu stvar dok sam trazio ove gore trailere.

    Alternate ending filma "I am Legend". Zanemarite sta u nazivu pise:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Pogledah taj Jack Reacher. Nije los film. Moze se pogeldati. Da su se potrudili mogli su bez one petetike napraviti dobar film. Ali holuvudu zaita manjka dobroh filmova. Velika vecina kao da je na silu snimljena a glumci tokom filma govore "sta ja ovdje radim". Kao da im daju deset maraka za ulogu.

    Chroncile (2012), Nije mi jasno zasto je ovaj film toliko napljuvan. Jedna jedina zamjerka filmu jeste neuvjerljiva prezentacija amaterskog snimanja.

    Na zalost ili na srecu jedan od boljih SiFi filmova zadnjih nekoliko godina. Ne fali mu nista. nema suvisnog pretjerivanja itd itd. Ako nekome ne valja je stvar ukusa a fim ne manjka od solidne glume i dobrog plota koji ima glavu i rep.

    Jeff, Who Lives at Home (2011) Jedva sagledao iz 3-4 puta. Preksociti.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Pogleda novi The Thing sinoc iz dosade ... OMG uzas :) Zaobici u sto sirem luku
     
  5. rama

    rama Aktivista

  6. dmr

    dmr Veteran foruma

  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U petak u 3D se ide gledati novi:

    [​IMG]
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hehe i ja uzeh karte za petak.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    sejo i ja idemo u cetvrtak:)))

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nadam se da cemo svi biti zadovoljni vidjenim. :D
     
  11. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Iron Man 3 je fenomenalan. Čak je bolji i od keca.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    im3 beton:)) samo je 3d shit zesci..cekam blueray da potvrdim kvalitet:)))

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  13. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Meni je ovo jedan od rijetkih filmova da je 3D baš smetao. Ne samo da je bespotreban nego je baš zatamnio sliku i to dobro. Ali film je i dalje fenomenalan. Kingsley je bog i batina definitivno :D
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    IM3 je super. Slozio bi se sa postom iznad, da je 3D, zamracio (nista strasno) malo sliku. Nema nesto 3D efekata, pa ako mozete gledati u 2D, slobodno tu opciju izaberite, jer ne propustate nista.

    Super je krenula ova godina sa SF, filmovima. Predprosle sedmice se odgledao Oblivion, ove IM3, a 11. Maj-a krece Star Trek.

    Ma odlicno. :)
     
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

    U Cinema Cityju nema 2D projekcije, tako da cu vjerovatno cekati da blu-ray izadje. Ista situacija ce biti sa Velikim Gatsbyjem i Star Trekom. Oni i njihov futavi 3D! Ne znam zasto ne puste i 2D kao sto je bilo za Hobbita?
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sve je to do distributera, jer ne vrši jedno kino ili multiplex distribuciju, nego se to radi na višim razinama preko Srbije većinom ;)
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pregledan danas u kinu Scary Movie,nije los,ali po meni dosta kaska za po meni 2 najbolja Scary Movie 1 i 2..najjaci mi je dio bio kada ona djevojka procita one cetiri rijeci iz knjige,pa oni iz kuce se po drugi put pocnu rezati,dvije babe(koje nemam blage veze zasto su dosle ? ) pocese da trce i pobjegnu iz kina :lol:
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To se zove SPOILER.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Incendies 2010

    10/10


    "Twins journey to the Middle East to discover their family history, and fulfill their mother's last wishes."

    Samo nije za svakoga, teska ratna prica. Mada nema nekih eksplicitnih scena.
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    Meni je ovo fenmenalan film,odavno nisam nešto ovako gledao a da me je baš drmnulo i nako dugo držao .

    Isto mi je dobar i The Hours(i on je spominjan ovdje više puta)

    http://www.imdb.com/title/tt0274558/

    Žanr: Drama

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017