Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    A i fino bi bilo da taj komentar u kojem govoris sta se desi na samom kraju sakrijes, :D, jer, barem meni bi smetalo da hocu odgledat film i procitam sta ce bit na kraju.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    The Wicker Man (2006 film) ? Nije niko lud da to gleda. Doduse jesam ja i to dva puta. Tako je dobro uradjen kraj da sma dva puta gledao film jer sam miso da je kraj filma slucajno bio odrezan il stavec. Sad mozes mislit razocarenja drugi put kada sma vidio da je to "to".

    A ima dobrioh scena :lol:



    A za Knowing, nisma nista rekao osim sto je (isto) lose uradjen kraj.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ja ga pokrenuo i nakon 5 minuta izgasio.
    Necu ga nikad pogledati jer nemam zivaca za takvu vrstu filma :)
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    Jos niste shvatili da Uwe Boll namjerno radi lose filmove :smt005
     
  5. Nani

    Nani Komšija

    POLAKO SE OTKRIVA TAJNA AVATARA

    Nakon što je na Cinema Expou prikazao nekoliko minuta novog znanstveno-fantastičnog spektakla Avatar, James Cameron odlučio je isto učiniti i u Los Angelesu. Naime, sinoć je najjačim američkim kino- prikazivačima okupljenim u Grauman's Chinese Theatru u Hollywoodu, Oscarom nagrađeni redatelj prikazao nekoliko scena iz svog dugo pripremanog filma te odgovarao na pitanja o njegovom snimanju.

    Prvo prikazivanje scena iz Avatara za širu javnost održat će se u četvrtak 23. srpnja na Comic Conu 2009. Na prezentaciji će prisustvovati Cameron, producent Jon Landau te nekolicina glumaca iz filma. Još nije potvrđeno tko će iz glumačke postave prisustvovati projekciji.

    21.08. bit će organiziran međunarodni Dan Avatara kada će publika širom svijeta moći prvi put vidjeti trailer za ovaj najiščekivaniji film u posljednjih nekoliko godina za koji se pretpostavlja kako će pomaknuti granice filma.

    http://www.imdb.com/title/tt0499549/
     
  6. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Haha, ja sam mislio da je taj avatar na osnovu crtanog:
    [​IMG] :D
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ja cekam film Spielberg vs. Cameron kojeg ce rezirati Tarantino, a scenarij napisat Jackson.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Bizzard Entertainment i Legendary Pictures su objavili da ce Sam Raimi rezirati film baziran na WarCraftu. Raimi je inace poznat kao reziser Spider-Man triologije te filmova poput The Evil Dead, 30 Days of Night, Drag Me to Hell itd.

    Vise informacija: http://www.blizzard.com/us/press/090721.html
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Crossing Over ..sad pogledao. Dobar film. Nista pretjerano.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Danas pogledah The Wrestler (2008) i meni je odlican film. Mala tipična priča "zvjezdica" koje dotaknu dno. Jedan od filmova koji se drze po strani.

    Naravno, ljubitelji saJns fikšn i ostalih (da ne kazem cega) ..ne treba da gledaju.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. syss

    syss Veteran foruma

  12. Esh

    Esh HWB

    Obicno se drug syss i ja ne slazemo oko dobre komedije, ali "I Love You, Man" je neocekivano dobra komedija za ovo ljeto, usudit cu se reci i najbolja pored recimo jos ovih par ala The Hangover ili Land of the Lost.
     
  13. Hansel

    Hansel Komšija

    Danas gledao Hangover na preporuku prijatelja koji se kleo u film. Osrednji film, nista posebno, sa par dobrih scena.
     
  14. Loki

    Loki Komšija

    Samo da se razumijemo:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    E to sam trazio :D
     
  16. pac

    pac Komšija

    E jbg tek 2010 :(
     
  17. FearLess

    FearLess Aktivista

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Esh

    Esh HWB

    Nije los film, mada ga onako vise preporucujem fanovima Simona Pegga ;)
     
  19. pac

    pac Komšija

    Hangover


    preporuka :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. syss

    syss Veteran foruma

    riječ iz usta si mi uzeo... nije baš neki wow, ali eto nije ni loš.

    recimo jači mi je onaj bizarni hot fuzz sa peggom.