Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    preporuceno vec ;)
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Esh

    Esh HWB

    Shaun of the Dead i Hot Fuzz spadaju u epic klasu :)
     
  3. pac

    pac Komšija

    Znaci da je zaista dobar cim ima duplu preporuku :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Nesto malo starije The Prestige (2006). Ne znam jel bilo.



    Film je stvar ukusa i nekome ce se svidjeti a nekome ne. Ja sam ga evo po drugi put gledao, maksuz ga ponovo uzeo iz videoteke. Mora se priznat da ima velike slicnosti sa "Iluzionistom" (sa Edward Nortonom) al The Prestige meni puno bolji. Film nema nikakve magije/fantazije sem Teslinog izuma.

    Licno bi ga svima preporucio pa, kome se dopadne ;)

    I da.. ovaj trailer nista ne pokazuje, al eto.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Bio je xD

    Prestige genijalan, ja sam isto gledo dvaput i drugi put je ono skroz drugacije.

    Sto se tice Iluzionista, i njega sam gledo i isto je pravo fin, al meni Prestige daleko bolji.
     
  6. Loki

    Loki Komšija

  7. FearLess

    FearLess Aktivista

  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    upravo pregledao Ice Age 3. dobar :D
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Gdje si gledao? Idem danas da gledam u Cinema City. :p
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    Ja sam se neki dan z*ebao, naletim na sinhr verziju Ice Age 3, tako da ti predlazem da ides na kasnije projekcije, mislim da tad nisu sinhr...
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma


    cuo sam da je sinhronizovan u kinu, jutros odem na FZ kad imam sta vidjeti. a sam sam u kancelariji bio...
     
  12. Loki

    Loki Komšija

    Hmm htio sam da idem na onu u 18:25 al' sad si me natjer'o da razmislim. :D

    @Qler
    Šaljem ti PM. :mrgreen:
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    Mozes otic pred pojekciju i upitat dali je sinhr verzija, mada ja mislim da ce biti, mislim da teko od 20h budu ne sinhr verzije (mislim na crtice)...
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Body of lies iz 2008. Sinoc pogledah. Odlicno uradjen film. U opste nema nekih pretjerivanja s obzirom da je "akciJoni". S klase rulaju :D. Onako.. nepredvidiv. Super scena sa Land cruiser-ima i onom "otmicom". Solidna gluma.. aliiii.... meni filmu fal izavrsna "scena". Zavrsni dio, neki vrhunac. Kada sma kontao evo sada se zakuhalo.. ono ostade kupovat neke šljive, krompir, kupus :?

    Ok, je pretjerano sa onim konekšn, vezama izmedju i onim "hakovanje" mailova al hajd.. nije toliko strasno :)

    Sve u svemu, moze se pogledat:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=32dchLiEEVg&feature=PlayList&p=E03E5C1D1264DF19&playnext=1&playnext_from=PL&index=42[/youtube]
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Meni se film nije narocito svidio posto mi se cini kao kopija par slicnih filmova koji su ranije snimljeni, da ne spominjem da je sam Russell Crowe sad u ovom nekom istrazivacko-detektivskom folu.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Sto se tice da je kopija, moze bit,. to mi i jaran govori da ima slicnih filmova (spominje i neki francuski) al licno ne gledam "vake" filmove pa tako da JA nisam gledoa nista slicno. Sto se tice Russela, ja ga jedva prepoznao i ne stoji mu neka na silu nategnuta ozbiljnost.

    Kao sto rekoh, i mene je razocarao. Film je moga biti odlican da se to malo lijepse zavrsilo, malo bolje izkombinovala prica.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Znal neko kako se zove film tipa.. par nekih likova zaluta u neki podzemni ukleti grad, navodno neke sekte tu bile prije par godinapa ima neka crkva uketa ovo ono. Mislim da je kod nas preveden kao "Kavez" al ne nalazim ga pod tim imenom.

    Nisam ga ja gledao vec mi tako receno pa mozda neko zna.
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    ''A Couple of Guys in underworld city''
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    To ti mene zezas il... ?

    Google nije cuo za njega.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad pogledao firewall. A nako.. moze se pogledat ako nema sta pametnije. Tipicna radnja oko ovog, ove kradje, taoca i slicnih cimanja.



    A sad na traileru skuzi ovo:

    [​IMG]


    Hajd, mozda je ipak izbjegao. Sve je moguce.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017