Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Hansel

    Hansel Komšija

    Izgleda ekstra, fakat.

    A kako su krenuli ove remake furke poznatih heroja (suparman, batman, transformersi, prince of persia), vjerovatno je za očekivati i remake tarzana. :D
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    dobro izgleda,mada ovo nije remake koliko ja znam,ovo je novi film napravljen po trilogiji Sands of Time(Prince of Persia) :wink:
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

  4. pac

    pac Komšija

    Neko je u nekom predhodnom postu rekao da Zombieland nije nesto, naprotiv film je zaista dobar. Neka mjesavina zombie comedije.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    The Expandables trailer :


    Loše izgleda meni prema traileru koji je dug čak 3 min.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Esh

    Esh HWB

    Meni se nije narocito svidio (osim par folova na pocetku filma) iz prostog razloga jer je Shaun of the Dead za klasu bolji :)
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    A ja sam taj neko ko je to napisao. I još uvijek stojim pri tome. U biti, ovo što je Enis napisao. Par dobrih fazona. Opet, treba odgledati jer film fino opusti.
     
  8. Emx

    Emx Aktivista

    Koliko god vam bilo dosadno, apsolutno NE bacajte vrijeme na Final Destination...sinoc rasprodate karte u Cinema cityu za 2012, pa sam morao to sranje pogledat, znaci od horora napravise komediju hahha :D
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Ma samo je prvi dio donekle imao smisla...ostalo je sve...isto kao serijal Vrana. Onaj sa Brandon Lee tj. prvi je valjao, ostalo samo kopija...bezuspješna.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Final Destination - jel to onaj serijal, kao one nezgode katastrofe sto se desavaju razlicitim osobama? Ima par dijelova ? Ne fercera internet kako treba pa da se ne patim oko potrage.. ili je to nesto drugo.
     
  11. Hansel

    Hansel Komšija

    To je to. U smislu da odrđena osoba, većinom glavna uloga, vidi nesreće koje će se desiti, tj. koje se trebaju desiti.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma davno geldao pa mi ko ime filma poznato. Pogledao sam mislim 2-3 dijela.
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Vjerovatno sam okasnio, ali NE gledati Drag Me To Hell. Sam Raimi i njegovi komicni elementi su bezveze.
     
  14. Nani

    Nani Komšija

    Film je fuj!
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bas kao i ovaj "Tvajlajt" novi. Nepovratno baceni novac na smetlje. Mislim da cak i 2012 ne moze biti onako los.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zoimbieland pogledan,solidno,kao sto neko rece nije za pucati od smijeha,ali je zanimljiv film,meni nije bio dosadan.

    (500)Days of Summer isto tako,kakvih sam sve filmova gledao,ovaj je sasvim pristojan :)
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    gamer smeće.

    basterds iznad smeća do osrednjosti.

    500 dayz totalno oke.
     
  18. FearLess

    FearLess Aktivista

    Sto se tice Inglourious Basterds, jedina dobra stvar u cijelom filmu je odlicna gluma Waltz-a(Hans Landa) koji film izvlaci iz prosjeka.
     
  19. Hansel

    Hansel Komšija

    Ja se još uvijek pitam na osnovu čega je ovaj film dobio visoke ocjene...Inače sam ja, mislim, već naveo ovdje da je taj film smeće...Jedini opis filma je ''gadost''. Mislili su da ako naprave gadne scene film će biti strašan.
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    Daybreakers

    Interesantna postava...
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017