Unutrasnjost kucista i sredivanje kablova

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Sale, Nov 19, 2007.

  1. artemis

    artemis Komšija

    I kod mene je starija verzija,ali sam dobio podlogu.
     
  2. Sale

    Sale Aktivista

    ubacio staklo, umjesto plexia, aaa koji WOOOW efekt, steta nemam digitalca da vam to docaram.....
    poslusao sam Dog-a, uzeo obostrano ljepljivu traku i pricvrstio tako staklo....(debelo 2m)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Sale

    Sale Aktivista

    Mali update...
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    kako ga god ti okrenuo, pofarbao ili posvijetlio, on će i dalje ostati na (tvoju) žalost forntier shinobi ;)
     
  5. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Kako kod okreneš kad uporediš kako je bilo prije i kakao je sad, vidi se veliki napredak...
    Sale...samo naprjed... :)
     
  6. Sale

    Sale Aktivista

    ma dobro to stoji...

    no ja ne patim o brand name racunalu, nego onako da zadovoljava moje uvjete i da je lijepo :mrgreen:

    ma sad sam naisao u krizu, fakat vise neznam sta da uradim... nemam nikakvih inovacija za sad, ako tko ima kakav prijedlog neka predlozi slobodno da vidim bil se moglo stosta odradit :wink: :roll:
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    ne radi se o patnji na brand, nego jednostavno o tome da je frontier kvalitetom debelo ispod chiefteca, anteca, coolermastera i sl. ekipe.
     
  8. burner

    burner Aktivista


    Ccc... Pa valjda ti znaš da se Frontier ne stavlja u istu rečenicu s onima koje si naveo. :)
     
  9. GW

    GW Moderator

    Mogao bi mu dodati jetpack pa da može letjeti. :mrgreen:
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    sve znam, sve sam ih prošao ;)
     
  11. Sale

    Sale Aktivista

    mali update... uglavnom finalizirao sam sada....

    [​IMG]
     
  12. artemis

    artemis Komšija

    Kakva ti je to mreža,za muhe ili šta :mrgreen: ?
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    bitno da se moda cijelo kućište, a kukice na ram slotovima nikako da se vrate u položaj :)
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    meni se na ovo slici samo svidja ova boca kole sto se malo zrakne sa lijeve strane. :p
     
  15. edinko

    edinko Novi član

    evo da iskoristim ovu priliku (topic) i da se predstavim na slici je moj uradak treba da napomenem da je vec bilo promijena na mashini, ali nista drasticno tice se hladjenja. slike ce doci dok rijesim pitanje rasvijete i jos nekih slitnica. http://img181.imageshack.us/my.php?image=dsc00589tk9.jpg
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vidim imas Powerline napajanje, mozes li vidjeti koji je UL broj? Treba pisati lijevo od oog "CE".
     
  17. edinko

    edinko Novi član

    jedina brojcana oznaka kako si trazio da procitam je e 100010
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uh, toga sam se i plasio. Hvala na odgovoru. ;)
     
  19. edinko

    edinko Novi član

    plasio???
    ok :smt006
     
  20. Adi_k

    Adi_k Aktivista