1. Spider

    Spider Aktivista

    Raja imam jedan problem.Bio sam jutros na netu i nesta gledao (ja imam firewall i nesta me jebavo i ja ga izgasim)kad samo mi se pojavi poruka ono da ce se komp izgasiti za 50 sekundi i pocne da odbrojava.Nemozes izaci nemozes nista :x .Znam da ima da se nesta skine, neki patch nesta, ali neznam sta pa HELP .
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    nod32 downloadaj ili spasi mp3-ce, sejvove igrica i format c.
     
  3. Spider

    Spider Aktivista

    I bas cu morati formatirati :cry:.A bas prije 3 dana formatirao sve napravio e gledaj sad :oops: :cry: .
     
  4. nodi

    nodi Novi član

    format c: negarantuje da nemozes opet primiti virus.
    A sto bi jos smijesnije bilo je to kad bi opet isti virus jeb** stvari :)
     
  5. Spider

    Spider Aktivista

    Ma napravio sam sve ,skinuo FIXBLAST i to je rijesilo problem.Ne pojavljuje se vise uopce ali hvala svima na pomoci :wink: .
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma sta odma idete Formatirat=?!?!??!?!?

    Nemora se sve rjesavat formatom. I ja sam dobio taj MSBLASTER i to 3 puta. i dosadilo mi skinuo patch i sad sve ok.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Gledajte, svaki put kada se pomocu nt based OS-a konektujete na Internet bez firewall-a i vec instaliranog blaster patcha cete pokupiti tog crvica.

    Rjesenje je da snimite patch te da ga prije konektovanja na Internet nakon nove instalacije Windows-a instalirate.

    Sto se tice formatiranja i problema sa virusom opcenito, slozit cu se s konstatacijom da formatiranje primarne particije (npr. C) ne mora pomoci jer se virus komotno moze rasiriti i na ostale.

    Takodjer, preporucio bih NOD32.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    ako imaš jednu particiju, nemaš takvih problema
     
  9. grunf

    grunf Novi član

    trenutacno rjesenje

    ako hoces da zaustavis to odbrojavanje napravi mat fajl (.bat) a u njemu upises shutdown -a to ce zaustaviti gasenje kompa mada je pach pod moranje jer taj crv ostavlja tvoj komp podlozan trojancima
     
  10. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    E znate sta se meni desava kad dodjem na ovaj forum (Instaliran je Norton Internet security) obavezno me napadne neki virus i onda ono da ga potrazim i uvijek mi ispadne bosnia, mostar neka mreza znaci netko iz mostara jeli ima neko takav.
     
  11. abasi

    abasi Aktivista

    HaHaHaHaHa Virus !! fino Spider neka si to rijesio :wink:

    P.S.

    Jutros se me zove Spider na tel.. i kaze: Joj Nedo pomagaj, pojavljuje mi se ono kao u tebe 60,59,58,57,...,0 onaj Virus :D :D
    Jes se bio prepao :D :wink:
     
  12. n1dal

    n1dal Aktivista

    LOL !
    Pa kad redovno ne skidas sa svog ebenog NAV2002 " LIVE UPDATE"-a :lol: :lol:

    ccc
     
  13. Spider

    Spider Aktivista

    Ne moze mi se nesta da skine update za norton neznam sto?.A sto se tice za ovaj virus format cu ja danas :wink: .
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    pa kaj nitko tu ne koristi nod32? mislim po mom skromnom mišljenju to je najbolji antivirus kojeg sam koristio... imao sam i norton 2003 s kojim nisam detektirao ni jedan virus, ali sam vidio kod frenda da 3 različita virusa, koje je detektirao, nije uspio očistit/obrisat zaražene fajlove, pa samim priključenjem mog diska na njegov stroj sve instalacije koje imam na disku (exe fajlovi) su bili "smanjeni" na 4kb i bezkorisni. došao sam doma, nod ih je sve potamanio... to mu je već 4. put da me spašava iz govana.
     
  15. Xan

    Xan Aktivista

    ja još nikada nisam dobio virus, a ne skidam updateove
    evo kako sam to postigao:
    imam Zone Alarm, što je po mom mišljenju najbolji Firewall koji postoji, imaš potpunu kontrolu nad internetom...
    dalje, ne otvaram nepoznate mailove nego odmah na gumb DELETE i to je to, ništa vam drugo ne treba...
     
  16. nodi

    nodi Novi član

    Xan,
    ide ide sve do jednom :)
    a kad dodje taj crni dan...
     
  17. abasi

    abasi Aktivista

    U potupunosti se slazem sa tobom Xan :wink: ma 1.000.000.000%

    :wink:
     
  18. n1dal

    n1dal Aktivista

    Ma kako cu se sloziti kada ne skidas Update :p ...ali ja ga skidam i nemam nikakvih problema :wink:

    Takode dok ga nisam skidao ...ja sam provodio sate i sate na Netu i upao mi je bio W32.Welcha.Worm ...nakon Update-a rekao mi je da ga ne moze DELETE...ja lijepo u BIOS i DELETE i sav posao rijesen :arrow:

    > Do sada "svaki" sam Virus koji mi je bio upao izbrisao preko BOIS-a ,jer u Normalu Virus gasi NAV ili slican program a ovako mu to dopusta , kako ? Pa pitaj strucnjake :lol: :lol:

    Aj filozofija :lol:

    Pozdrav,
     
  19. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja opet sinoć pokupio MSBLAST-a. :(
    Skinuo patch i sve rjeseno.
    Ovaj sam mjesec 15 puta formatirao disk (zbog problema sa netom ne virusa) pa sam zaboravio stavit onaj patch :(
     
  20. Esh

    Esh HWB

    nod32+zone alarm je bas onako ubitacna kombinacija: )