vista: za i protiv

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, May 8, 2006.

  1. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Mene isto sluzi XP bez problema. Al ja ko lud uvijek instaliram jos jedan il X64 il neki Linux pa vjerovatno ce tako i Vista ici.
     
  2. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Vistu cu instalirat cim izadje, jedna particija Vista, druga XP, pa se polahko privikavati na taj OS.
     
  3. BoLa

    BoLa Aktivista

    Mislim da cemo svi bit primorani instalirat Vistu. Kolko vidim DX10 ce samo na V. radit.

    Nije ni M$ glup.
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    A sta ce mi DX10?
    Jos uvijek igre vecinom igram u DX7, tj igram samo jednu igru COD2 i nju u DX7... tako da me ne brine DX10... a DX se i ne koristi bas previse u ostalim programima koje koristim. Za C++ mi je WinXP i previse...
     
  5. Chem

    Chem Komšija

    ima do DX10 dosta ,al ce nas neki proizvodzaci svojim igrama da kupimo sebi vistu............
    samo da znam raditi u linux-u nikad nebi Win instalirao 8)
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    pa nauci... nije ni linux bauk koliko ljudi misle.. ja ga ne koristim jer mojim potrebama vise odgovara windows.. ono malo igre malo net... nista ozbiljno... a inace linux je mnogo dobra stvar. da mogu igre na njega win bi davno kod mene bio history :D
     
  7. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    linux, pogotovo odredjene distribucije su stabilniji os-ovi od bilo kojeg windowza. igre mozesh pokrenuti ako ima linux verzija i ako imash mazohistichke sklonosti :D