Windows 8.1

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Vedo, Dec 23, 2010.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Re: Windows 8

    znate li koji driveri provjereno rade za graficku ati HD 4670 512 MB ?
    sta god da pokusam instalirati,izbaci mi "Package failure unpacked" ili tako nesto
    amd_catalyst_14.2_beta1.3 - ni ovo ne mogu instalirati
    pokusavao sam i 13.1 verziju ali nece nista
    naravno za win 8 64 bit mi treba
    mogu linkovi ovdje
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Skini ponovo drivere.
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Windows 8

    jesi li ti siguran da postoje drajveri za win8 za tu tvoju staru graficku? :) ipak je ta graficka bila aktuelna u vrijeme viste, i u novijim verzijama drajvera nemaju sta popravljati za tu graficku karticu, pa je upitno da li su drajveri uopste ukljuceni u pack... probaj na guru3d naci neku stariju verziju drajvera za tu karticu....
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Re: Windows 8

    nisam siguran :D
    kada trazim drivere za ovu graficku,uvijek me prebaci na amd-ovu stranicu sa onim nekim "generalnim" driver-ima i to sam skinuo,instalirao ali dobijem ovo na slici
    trazio sam i za win 7 posebno,opet me na ovo prebaci
    probati cu jedino neke starije drivere a ne vidim razlog da kartica ne bude podrzana,nije sad prahistorijska,mozda 5 godina stara ali zadovoljava moje potrebe,ionako slabo igram
    sinoc sam instal igru i igra uredno radi a cs 1.6 mi nije radio
     
  6. techton

    techton Aktivista

  7. kio

    kio Komšija

    Re: Windows 8

    Raja koliko sada kosta windows 8, tj gdje je najpovoljnije da se uzme legit OS widows 7 or 8. :D Neki online shopovi :D
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

  9. kio

    kio Komšija

  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Znaci Let's Start je uradjen :D sad samo da namjestim onaj standarni menu :D hehehe
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Windows 8


    evo tri sada radim na njemu, beton :D
    potpisujem
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Re: Windows 8

    ja evo imam masu problema sa win 8 a niti jedan nije "estetski"
    prvo nemam drivere za graficku,onda mi steka video na browserima

    sada me zanima,ima li i na win 8 onaj windows genuine provjera i ako ima koja je oznaka,da uradim update ali da mi ne skine taj update sto provjerava validnost
    ima gigu nekih updatea
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Windows 8

    kod mene druze original
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Ja dao win8 jos jednu sansu, i sada magicno sve radi kako treba, os je responsivniji od sedmice definitvno.

    Plus je sto sve chipset driver i itd instalira odmah, ne moram opste koristiti disk od maticne.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Re: Windows 8

    to sa driverima i jest najbolja stvar i sistem jest brz ali eto neke me sitnice zezaju i jos ih nisam uspio popraviti
    jest mi komp malo postar ali opet ne bi trebalo da me zeza ovako,posebno jer je na sedmici sve radilo perfektno,jedino mi nije htjelo prepoznati tastaturu (razer lycosa) i to mi je prvi problem za 4.5 godine koristenja win 7 i to bez i jednog formatiranja za cijelo to vrijeme
    izgleda da cu se ja ipak morati vratiti na win 7,ovaj put samo idem na 64bitnu varijantu zbog rama
     
  16. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: Windows 8

    Jesi li nasao sta povoljnije ?

    Jest niza cijena u Imtec-u, bas sam gledao pod ovom sifrom na netu za HR/RS i jeftinije je.

    Ono sto nisam siguran da li se ova jedno-jezicna verzija moze kroz update nadograditi na engleski ?!
    (Engleska je jos skuplja od HR :| ).
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    Re: Windows 8

    ^ sacekati i vidjeti hoce li biti sta od ovoga :)
     
  18. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: Windows 8

    Interesantno :D , ali citaj na dnu ;
    Mislim da bi bilo bolje da naplacuju 8, ali da 7 home ne naplacuju ili neke pravo male pare.
    Zatim, svaku nadogradnju naplacuju isto toliko, pa u konacnici izvuku svoje pare kao da su prodali 8.1 kao gotovu varijantu (Windows na rate :D ).
    Ovako cijena je ista 7 i 8-ce, a nadogradnja 99 KM - nema logike.
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Re: Windows 8

    da cujem utiske windowsa 8.1 update 1 :)

    jel ko nabacio update kako se ponaša itd.. (valjda je izbacen).
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Danas stigao meni na Win Update. Radi uredno, nije više smor uređivati start meni.