Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pa sta drugo da mu kaze? Nece mu psovat' mater valjda.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Na takve izjave se ništa ne odgovara.
     
  3. gilla

    gilla Aktivista

    Žalosno ali stvar je legit. Filip/fliperGP je momak iz Hrvatske, admin na rebotu/gameplayu nekad, imam ga na listi. Postade čovjek famous :D
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    [​IMG]

    Glupost.
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Kako je to glupost ? Prije bih rekao da je pitanje glupo. Tako je uvijek bilo i to na svim platformama.
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nije sve objasnjeno ovdje u tweetu, ali opet pruza mogucnosti za "zloupotrebu". Nije svaki ban opravdan, igre obicno imaju i single player koji mozda bude onemogucen radi neke greske u MP, a sad zavisi kakav je ban, mozda onemoguci i onu 24satnu provjeru da bi se konzola koristila za druge igre.

    Update, https://twitter.com/xboxsupport1/status ... 4045660160 Sad da li je stvarno greska ili se ogradjuju...
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Nije ni bitno to. Bitno je što ljudi nemaju veze sa životom i kako im je ta stara vijest/pravilo iz TOS-a, zapravo nova vijest. :lol:
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ni meni to ne izgleda kao problem, pogotovo jer je jako tesko dobiti ban na konzolama. Ako je ban greska, ima support, imaju logovi, rijesit ce se. I na Steamu je isto, ako dobijes account ban ne mozes igrati nista, ali kolko znas ljudi koji su dobili ban na Steamu? Ima i VAC ban ali onda mozes igrati SP igre i MP na unporetected serverima.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo za polovne igre jeste sranje, ali kako je ova online provjera toliko losa da se samo o tome prica? Meni jeste ogromna mana jer vjerovatno nece biti piraterike, ili ce biti jako komplikovano. Ko kupi org. igru i problem se sad jednom dnevno logovat, a i tako online non stop?

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vise ljudi iz principa kukaju. Prakticno to nece biti nikakav problem. U zadnjih par godina nisam ostao bez neta duze od par sati ukupno, niti nosim konzolu gdje sa sobom (vikendice i slicno).
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa ne nosis ti, ali mnogi nose. Onako primjer, bas mi naumpade, ovim su sjebali mnnoge Americke vojnike, koji sa sobom nosaju XBox gdje budu rasporedjeni. A prilicno sam siguran da oni nemaju internet u svakom satoru/baraci.

    I ja isti nosam konzolu sa sobom kad idem na putovanja, ili vikendice (gdje u vecini slucaja nema interneta). I sta kad mi put bude duzi od 24h, kao sto je bio mnogo puta?

    Nisu oni to bas najbolje promislili.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vi ste teska maninja cim im niste pali napamet.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Manjina, naravno. Nisam ni tvrdio drugacije. Ali ima fin broj ljudi da je u ovakvoj sitiaciji. Zar to ne dodje kao samar tim ljudima? Ko vas je.be, imate XB360 za te stvari. Odlican PR posao.
     
  15. Pasha

    Pasha Komšija

    Kakav ba šamar ? Proizvođač/prodavač diktira uslove i cijenu, na tebi je hoćeš li ti proizvod kupiti. Ako se taj proizvod tebi ne sviđa, vrlo je jednostavno ; 'nemoj ga kupiti'.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ako nista, bar su nam rijesili dileme, prije je stalno bilo, sta kupiti, xkutiju ili ps3
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samar, samar. Imas ljudi koji su dugogodisnji vjerni korisnici XBox-a, a u takvoj su situaciji. Mozda i ne vole PS, ali ce te ljude primorati da kupe PS, jer ce sa tom konzolom imati potrebne slobode...

    Ima kamara situacija u kojim ces najebati sa provjerom svaka 24h. Selidba, putovanja, roditelji koji kupe djeci konzolu, ali im ne daju izlaz na internet, itd...
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Potreba za stalnom vezom sa internetom nije toliki problem (barem meni), ali nemogucnost koristenja polovnjaka i komplikovana aktivacija jeste.
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija


    Vidiš, ja sam jedan od takvih. Kada sam vagao između dvije konzole, izabrao sam X360, iz nekih meni čvrstih razloga. Isto tako u ovom trenutku imam izbor i uzet ću PS4. Dakle, radi se o izboru. Uređaji se uzimaju zato jer tebi odgovaraju, a ne zbog toga što na njima piše Sony/Microsoft.

    Jedino se može reći da je to šamar budalama, koji su bez ikakvih razloga davali prednost jednoj konzoli nad drugom, jer to što ti pričaš je fanboy-izam.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ipak je to novi prozivod. Nisu oni tebi nista uzeli od onoga sto si platio (x360). Sad ciljaju na malo drugaciju publiku i to je to. Polovnjaci daleko najveci problem.