Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    60fps-a može biti standard samo kod Nintendovih 1st party igara, i Sony i MS su ista bagra da urade nešto mandatorno u vezi sa tim. Svakako im je QA proces đubre. Što se tiče VR-a, neće razvijati svoj headset već će vjerovatno koristiti Rift.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Znaci nista od opcije za 1080p/60 umjesto 4K/30.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Cekaj bez obzira na scorpio, ova S verzija je unaprijedjena hardverski naspram ove stare, znaci nije samo fizicki smanjena konzola?

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tako kažu:
    http://www.polygon.com/2016/6/13/119277 ... ce-gears-4
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne, potvrđeno je da će ta dodatna "snaga" biti za HDR koji su ubacili u S verziju i da neće ništa uticati na FPS u odnosu na trenutnu verziju. Kontam kako tek sljedeće godine izbacuju Scorpio da neće sljedeće generacije biti još za četri do pet godina što možda i nije loše.


    http://www.theverge.com/2016/6/14/11934 ... sing-power
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Opet zbrka u MSu sa informacijama. U novom intereviewu Phill Spencer:

    "If developers want to use those 6 teraflops in other ways they're free to do that."

    Navodno Scoprio ima Polaris+Zen u sebi.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Xbox One will soon support keyboard and mouse play

    "Truthfully in our dev kit modes now keyboard works, mouse support is a little bit further away," Spencer said. "I say it because I know it’s not years away, it’s more like months away, but we don’t have an exact date yet."

    http://www.pcgamesn.com/halo-wars-2/xbo ... se-support
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    ... još samo da Windows stave :lol:
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa proslu generaciju je bio Eagle Eye s kojim su se sve igre mogle igrati sa tastaturom i misem. Neke su i zvanicno bile podrzane, CS:GO, Unreal Tournament... To je vise do developera
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tehnički, Xbox One i radi na Windows 10 sistemu :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    ..ili fragFX samo je meni to čit obzirom da mene interesuje samo MP. Ne bi mi bio cejf. Nativno podrzano je nesto drugo.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja to ne zelim ni ovako ni onako na konzolama, osim ako ce biti serveri samo za mis i tast, a nece, jer bi to bilo 0.001% ljudi kao i do sad
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa ko ce normalan ganjati MP FPS na palicama pored 10$ miša ?
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Onaj kome je ćejf da se zavali i igra. Vjerovatno će biti neko razdvajanje, rekao je već Spencer da nema smisla da se spajaju igrači sa različitim kontrolama.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Istina, sa mišem si primoran da igraš stojeci. Pa zavaljen ra PC-u igram deset godina.
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    :lol:
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovi pc master race komentari su mi stvarno malo poglupi. Sa dzojstikom mozes kako hoces, za mis i tast ti treba metar prostora oko tebe, ravna podloga, pa gdje ces sa tastaturom. I kod mene je racunar u krevetu, znam sta pricam, ne moze se porediti prakticnost gamepada sa mis i tast. Uostalom, pola ljudi ima konzolu u dnevnoj, hoce prosto da uzme gamepad, ukljuci i igra, a ne da razvozi okolo kablove i pravi mjesto za mis i tast.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nemoj tako, naći će se neko da ti kaže kako imaš bežični miš i tastaturu pa možeš da igraš u dnevnoj :lol: Ovo postalo isto gamespot komentari...