MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. veki81

    veki81 Aktivista

    Ja konora i ku..ca, rasalova ga chechen :D. Jos on biva nesto autobuse razbijao .
    Zato je fasovao u borbi i poslije. Sta kaze Habibi : whole team are "tap machines". hahaha
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Niko ne spominje kad je Conor preskocio ogradu i unio se u lice Aldu, isti fazon, samo sto eto nije izbio fight jer je Aldo bio miran. Da je Aldo tad njega napao nazad bilo bi istih razmjera. Pa sad recite da nisu dupli arsini ako kazne Khabiba a njega npr nisu (u par navrata).

    Haker, iz postova se vidi da si fanboy Conora, sto je OK, volim ga i ja. Ali mislim da zbog te nastranosti ne vidis da je ista sra.nja i on radio a da nije nikakve drasticne kazne dobio.
     
  3. veki81

    veki81 Aktivista

    De ba konor nahajpan do bola onakvog klauna samo djeca mogu podrzavat.
    Imao je citavu rundu u stand up-u , pa je i tu zavrsio na koljenima a toliko se pricalo kako je kralj u stand up borbi.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. KingT

    KingT Veteran foruma



    Ovdje se vidi da je tuca u octagonu nastala kada je Connor prvi udario nekoga iz Kalabibovog campa, onda su dvojica bradonja uletila u kavez and smashed your boy. :D
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Stavio sam mu ja vec snimak, ali preskocio ga izgleda :D
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    @KingT Hajde ne seri, divkjak je jedva pustio gušenje, onda je nešto opsovao conoru, onda je bacio gumu u njegov kut (tada su mu vjerovatno jebali mater) i onda je skocio preko ograde. Znaci reći da je ovo Conor je smiješno.
    @veki81 Opet tipicna glupost. Možeš ti hajpat boga oca ako nisi dobar u samoj borbi neće te nigdje biti.
    @donjapa Nisam Conorov fan, nisam nikad bio, prije sam ga bukvalno mrzio dok nisam skontao šta radi, a skontao sam nakon druge njegove borbe. Mislim da je lik odlican borac i super iteligentan lik koji je skontao kako igra funkcioniše.. Izgleda da ga branim jer mi iskreno ovaj lik ide na živce, i ovo silno valjanje religije. Kralju to je privatna stvar zadrži je za sebe, conor ga je provalio gdje boli i tu ga bockao i na kraju ovaj opet ispao debil.
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Al se hvataš..
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    I za Aldu je bilo smiješno, to se ne može porediti. Conora su trebali suspendovati kada je upao u belatorov kavez, to je na razini ovog.
     
    donjapa likes this.
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Last edited: Oct 7, 2018
    aNaToMiC ! likes this.
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    I 50mil dolara.
     
  11. xman

    xman Komšija

    Sto je ok?
     
  12. veki81

    veki81 Aktivista

    Normalno da je ok, kad je prvi poceo connor udario lika iz khabibovog tima na ogradi,
    pogledaj video sto je @KingT postavio.
     
  13. xman

    xman Komšija

    De ti pogledaj koji je od ta dva majmuna preskocio ogradu i poceo makljazu ugrozavajuci 20 ljudi okolo. Manite tih gluposti i pristrasnosti.
    Oba su otisla predaleko.
     
  14. veki81

    veki81 Aktivista

    Preskocio ogradu i nije uspio uopste prici covjeku a kamoli udariti ga. A ovaj odmah zastekao lika iz Khabibovog tima na ogradi. Na vaganju isto pokusao nogom da udari Khabiba. Nema potrebe biti pristran dovoljno je biti objektivan.
    Samo sad kad je klaun fasovo njegovi fanovi se lagano hinjski pretvorili u "objektivne".
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @xman nisi ti dobro pogledao klip. Nakon sto je Khabib preskocio, krenuo je i Conor, i na ogradi je Conor udario covjeka iz Khabibovog tima.
     
  16. xman

    xman Komšija

    Khabib je preskocio ogradu i bukvalno skocio na nekoga iz Conorovog tima. Nakon toga se ovaj popeo na ogradu i opalio nekog iz Khabibovog tima. To je uvodna hronologija dogadjaja. Dakle Khabib je poceo.
    A jel to bitno? Obojicu treba odstraniti iz organizacije.
     
  17. veki81

    veki81 Aktivista

    Sto nisu odstranili konora kad je napravio ono sranje sa busom ?
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako si gledao press poslije borbe sve ti je jasno. Dana ne moze suspendovati top igrace, ne smije zbog pada gledanosti tj. love. Ona dvojica koja su udarili Conora ce dobiti zabranu u UFC jer su nebitni.

    Khabiba moze kazniti samo drzava u kojoj je napravio belaj, u ovom slucaju Nevada.
    Isto je bilo i kada je Conor demolirao autobus u NY.

    Conor je uslovio UFC do te mjere da je njegov viski glavni sponzor. Prije toga je trazio udio u UFC-u.
     
  19. xman

    xman Komšija

    Zato sto UFC odavno nema veze sa sportom. Conor je konj uvijek bio i trash talk postoji u svakom sportu,ali ono sa busom i ovo je seljakluk kojim su ugrozeni nevini ljudi okolo.
     
  20. chenta

    chenta Aktivista

    Nece ga odstraniti jer im donosi najvise profita, te snimke sa bus incidentom su cak koristili kao promotivni materijal. Konor da je napravio sranje sinoc kao ovaj, dali bi mu i pojas i nebi se toliki problem pravio, sve je oko love jbg. Khabib je sitna riba u smislu prodaje eventa (jos uvijek), dobit ce mozda i trajnu suspenziju vidjecemo.

    Khabib je prvi kreno na konorovog jiujitsu trenera nakon sto mu je nesto dobacio, a konor je prvi udario lika koji je krenuo preko ograde nakon sto je khabib napao, znaci vise je bila reakcija u samoodbrani da pomogne svom timu. Poslije toga ulaze 2 khabibova lika i u ringu napadaju konora.