Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Dec 19, 2011.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    E baš bi ti dvije mjerica Whey a napravilo razliku na sve to :D
    Ugl, sami nastavi, opet bolje nego da sjediš samo :)
     
  2. mirseth

    mirseth Aktivista

    Extre definicija, svaka cast, generalno mjera koju bih i ja sad ganjao mada ovo je vise za modela nego za bildera sto znaci da nisi bilderski razvijen. Tada kad sam bio mladji bila mi furka da se sirim mada nikad nisam bio nedefinisana masa . Medjutim onaj momak sa slike je podosta veci od tebe sto zahtjeva puno kvalitetniju prehranu i jace treninge. Ti nemas neku masu, pa se mozes hraniti tako kako se hranis jer ti za izgled ne treba puno snage.Ajd probaj nabiti masu sa tom prehranom a da zadrzis definiciju. Ne znam ni kakva ti je genetika, ako si vazda bio zilav lakse ti je postici ovaj trenutno izgled. Sve u svemu volio bih da trenutno postignem izgled slican tvom ali imam uzasnu genetiku pogotovo stomak. Noge, prsa, ramena, ledja, ruke ajd i nekako ali stomak...

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
    Last edited: Oct 13, 2018
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Jednostavno s nekim ljudima ne vrijedi cak i kad se ono probas spustiti na njihov nivo :D
     
    Aldiin likes this.
  4. mirseth

    mirseth Aktivista

    Ne kontam sta si citirao ? Sto se tice snage koje su tvoje kilaze i serije na treningu ? Sto se tice genetike moj otac je bio profesionalni fudbaler i NIKAD nije imao plocice na stomaku a trebalo bi da znas kakve pripreme i treninge imaju profesionalni fudbaleri posto citas studije :). Jednostavno morao bih da ulozim natprosjecan napor da bih stesao stomak do tog nivoa.Ti NIKAD prirodnom prehranom neces moci biti kao lik sa slike, pomiri se sa tim. Koji je to tvoj nivo, dr. mr. fr. ?

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mislim da mi je iq otišao u minus kad sam ovaj post pročitao.. fcking wow.

    edit: wtf? hahahahahaahhaha. To sto si sad izjavio je najgluplji pokusaj isfura ikad. Apsolutno nema smisla.
     
    Last edited: Oct 13, 2018
  6. mirseth

    mirseth Aktivista

    Dobro je, znaci napredujes.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zasto bi aero nabijao masu? Ne kontam.
     
  8. mirseth

    mirseth Aktivista

    Zato sto je cijela prica oko onog momka sa slike da li moze onako da izgleda prirodnom prehranom bez suplemenata. Ako aero tvrdi da moze onda neka on proba nabiti mase kao momak sa slike a da zadrzi definiciju pa da vidimo hoce li i kako uspjeti ..
    Suma sumarum ja tvrdio da moze bez hemije ali sa suplementima.
    Prvi pokusaj pametovanja, pokusaju mi podvaliti da sam suplemente stavio pod hemiju plus bonus zakljucak da je moj placebo sto mi suplementi pojacavaju performanse i rezultat. Pa onda drugi pokusaj , kaze kolega aero cita razna sranja tip jednom uzeo kreatin i podigao 15kg vise, opet izmislio i zakljucio kako njemu odgovara sta sam ja napisao, pa onda deckic aero kao bonus ismijava termin bench i plocice na stomaku, valjda da pokaze kako je on strucan. I onda na kraju kad sam mu realno rekao da nije razvijen za bildera nego modela opet pokusava da se postavi iznad mene i kao spustio se na neciji nivo i opet ne ide.Iskreno aero sve one slike pod lampom sa namjestenim uglom svijetla uradjene poslije pumpanja za slikanje mozes okaciti macku o rep. Realno stanje je ona dnevna slika sa koncerta i tu si samo malo razvijeniji "zilavko" i nemas pojma koliko je truda potrebno uloziti da postignes vecu masu a zadrzis definiciju. Zato i pises samo o prirodnoj prehrani jer nisi nikad bio na tom nivou. A budes li mislio da si najpametniji vjerovatno neces ni biti.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
  9. mirseth

    mirseth Aktivista

    Ipak sam se prerano ponadao, halali.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
  10. RaP

    RaP Komšija

    donjapa likes this.
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čitam i ne mogu da vjerujem koje gluposti čitam :D

    @mirseth molim te izlistaj svu tu sumplementaciju što koristiš. Čisto da vidim kakav ti je "stack"
     
  12. mirseth

    mirseth Aktivista

    Nisam bio u teretani ima 10 godina a dok sam isao koristio sam l karnitin, kreatin i whey, i to tek poslije godinu dana treniranja bez icega, mozda sam jos nesto ali se ne mogu sad sjetiti. Nikad nisam pazio sta jedem, nisam bio definisan ali nisam bio ni gomila mase, 4 puta sedmicno sam isao u teretanu, 2 puta dzogirao i 2 puta igrao fudbal na terminima.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
    Last edited: Oct 13, 2018
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Znači kreatin i whey :D lol
    Ugl nema potrebe ulaziti više u bila šta oko toga.
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Cim si ti koristio l karnitin i nisi pazio na prehranu, dovoljno si nam rekao.
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    RaP likes this.
  16. mirseth

    mirseth Aktivista

    Ne znam ni ja sta je problem, meni pomoglo i ogromnom broju ljudi. Neki sto su umislili da se moze nabiti izdefinisana masa prirodnim putem pametuju drugima kako su sve umislili trebaju da se prekontaju. Do odredjenog nivoa moze prirodno, na vecem nivou ne moze bez suplemenata.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
  17. mirseth

    mirseth Aktivista

    I dalje sam razocaran tvojim kontanjem. Stalno fulas fudbal. Ko ste to vi ?

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
     
    Last edited: Oct 13, 2018
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam u dobroj formi ali nemam tri slike, jednostavno treniram jer volim, mrzim kad mi ljudi govore "to kralju" "ubico" i još tonu gluposti :D
     
  19. RaP

    RaP Komšija

    Gore je kada kaze kad sam ja prije x godina i tako ili u dobroj formi a kada se presvlaci pobjegne u cosak sise se objese do poda a u majici grudi kao u king koga.
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker