BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ni ja nisam znao za ovu akciju, najs i meni sljedeći mjesec ističe 2g, taman.
     
  3. kio

    kio Komšija

    Pravo dobra akcija :), konacno dobar marketing. Meni za 7 dana istice dvogodisnji ugovor :D
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Akcija onog sto ne moze imati preko 80% korisnika :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja cu uzeti popust 50% jer nemam potrebu za vecom brzinom interneta.
     
  6. chenta

    chenta Aktivista

    Ima li ikakav nacin da se ovo resetovanje rutera radi promjene ip adrese desava u isto vrijeme, pa da bar znam u koje vrijeme cu gubiti konekciju, ovo ubi svaki dan novi termin. Totalno random. Isto se desava i kad rucno restartujem ruter, opet vec nakon dan ili dva se restartuje u novo random vrijeme. Ne znam sta da radim ovo me izludi. Znam da mnogima to nije problem ali onima koji igraju online sigurno jeste.
     
  7. Mujka

    Mujka Komšija

    To se desaje svaka 24h a ako ti se cesce desaje znaci da ti puca konekcija mozea u logu vidit od modema

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    "Desava", da ti se ko ne naruga :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. zdici

    zdici Aktivista

    kako vi rjesavate problem UPLOAD-a file-a od recimo 5 Mbps na Internet. Ja imam totalni pad download-a u tom trenutku na VDSL-u ni jednu stranicu nemogu otvoriti :( velika mana ADSL/VDSL mi je to..ima li tu rjesenja ???
    Dok sam bio na Kablovskom Internetu to funkcionise normalno bez blokiranja download-a.
     
    Last edited: Mar 17, 2019
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    Ima ako mozes instaliraj custom firmware koji podrzaje opciju protiv bufferbloata

    Ako to ne mozes onda limitiraj upload na 60-70% i neces imat problema

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
    zdici likes this.
  11. musterijaaa

    musterijaaa Guest

    Pozdrav ljudovi. Imam vec MojaTV Net paket i zelim da predjem na paket sa brzim internetom, zahtjev podnesen prije 7 dana...U pon nas obavijestili da moraju doci zbog novog modema..
    Zovem podrsku ali niko nista ne zna, sa monterima u kontakt ne mogu doci...Bilo kakva pomoc ili ideja? :)
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nemaju modema... I ja sam se nacekao dok su dosli.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Nakon koliko vremena (od zadnjeg punjenja/korištenja) ULTRA broj postaje neaktivan?
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Mislim da je 3 mjeseca od dana isteka kredita. I u tom periodu se može dopuniti. Ali nisam 100% siguran.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    I ja mislim da je 3 mjeseca.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok, hvala. Mislim da ce 3m biti dovoljno za revive.
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  18. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav.

    Jeli ima neko od raje iskustav sa Moja TV Net 6 paketom po pitanju brzina i stabilnost ?

    Konkretno me interesuje ako ima neko na području Opštine centra - Sarajevo (Ako šta to kome znači)

    Hvala.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Imas li optiku ili sansu za VDSL?
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    Nisam upoznat sa tim detaljima.

    Stan je u centru Sarajeva a zgrada je rađena krajem 70 tih ( mislim )

    Zvao sam BH telecom danas da ispitijaju tehničku mogućnost,pa reko dok čekam odgovor da vidim jeli ima ko ovu uslugu da čujem "iz prve ruke"

    Vidim da se nešto kopalo i kopa okolo.

    Jeli optika ili je nešto drugo ...?

    Bili upravitelj mogao imati informacije ili samo BH Telecom ?

    Hvala.