Stize Fallout 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 21, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Jbm mu, ne mogu ga instalirati nikako, evo sta mi javi:

    [​IMG]
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    Sad mi se place :cry:
     
  3. GW

    GW Moderator

  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Opet ista stvar:
    [​IMG]
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. GW

    GW Moderator

    Odraziće se to u prodajnim ciframa. :wink:
     
  7. Dexx

    Dexx Aktivista

    Da te ne zeza SP1?
     
  8. nFare

    nFare Komšija

  9. Vedo

    Vedo Moderator

    izbrisao Neru i Daemon Tools, opet ista greska :evil:

    sad cu probat ovo:
    http://www.bethsoft.com/bgsforums/index ... pic=892715

    Prebacio sve fileove sa DVDa na hard disk (valjda jedino tako mogu promjeniti ovaj Launcher.exe). Helem ,sad kad ga pokrenem dobijem ovo:
    [​IMG]
     
  10. nFare

    nFare Komšija

    Ocigledno ce levati morati izdati neki instalation fix, bravo za bethesdu, nismo odavno dozivjeli da za igru treba patch prije same instalacije :smt005
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

  12. nFare

    nFare Komšija

    Citam onaj forum, niko nije pokusao fizicki iskljuciti optiku, da li ce se tada iskljuciti eventualno svi procesi i servisi vezani za opticki drive???, mada je cudno da nemaju svi taj problem, neko je sa daemonom i nerom uspio inst.
    Eto ako ti nije mrsko u sitne sate da odsarafas malo kuciste :mrgreen: :mrgreen:
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    zar mu nije lakse samo da ode na Disable(dont use this device)-tako nesto u my comp(properties)

    sutra cu i ja probat pa javim mozel kod mene.jaran igra normalno,vjerovatno ista verzija :S
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Gamespot joj dade 9.0, velike zamjerke na racun PS3 verzije:

    It's a shame, in light of these impressive design elements, that the PlayStation 3 version is shockingly inferior to the others from a technical perspective. Although the Xbox 360 and PC versions display the occasional visual oddity and bland texture, these nitpicks are easy to overlook. Sadly, the jagged edges, washed-out lighting, and slightly diminished draw distance of the PS3 release aren't so easy to dismiss. We also experienced a number of visual bugs on the PS3. Character faces disappeared several times, leaving only eyeballs and hair; limbs on robots went missing; some character models had an odd outline around them as if they were cel-shaded; and the day-to-night transition may cause odd streaks on the screen as you move the camera around.
     
  15. DC One

    DC One Aktivista

    Instalirah je, odigrah nekih sat vremena i mogu odgovorno tvrditi da je ovo najbolji mod za Oblivion koji je do sada izasao :lol:
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    KAKO? :eek:
     
  17. DC One

    DC One Aktivista

    Meni instalacija nije nikakve probleme pravila.
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma nesto ti je do sistema Vedo, instaliraj na pomocnom kompu, meni se ponekad desi da neka igra ili program nece na nekom kompu, izbacuje neki error i slicno, i umjesto da se sad bakcem i rjesavam taj problem punom parom, ja jednostavno instaliram na drugi i to je to...
     
  19. Dexx

    Dexx Aktivista

    Evo i ja upravo instalirao bez problema...
    Vjerovatno je do sistema..
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Kod mene je vista ultimate sp1 64-bit. Probao sam pokrenuti Setup.exe i u Compability modu al opet nista. Vakat mi je formatirat C:, svega i svacega se nakupilo za ovih 6 - 7 mjeseci, pa cu probat instalirat onda.