Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imaj na umu da "alat" za flesovanje kosta 50-tak Eura isto tako.
     
  2. Dexx

    Dexx Aktivista

    Ma imam sve potrebno, a i moddo sam sam svoj psx, gc i wii :D
    Jedino sto me malo brine je napajanje preko xboxa jer nemam CK3, valjda uspijem ga prebacit u status 0x72
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

  4. IpoS

    IpoS Novi član

    igranje online xbox360


    je li moguce iz BiH?

    Trebam dobiti jos jedan xbox360 s americkog trzista (mozda bez diska, nisam siguran) pa sam mislio preko njega se konektovati na LIVE servis i igrati, ne mislim raditi mod na njemu (vec imam jednu 360 na kojoj je uraden mod) pa ima li neki problema s konektovanje i slicno (cuo sam razne price, od banovanja ip adresa iz BiH do prica da sve radi bez problema ali samo treba prijaviti neku adresu van BiH pri pravljenu accaunta itd itd)

    Druga stvar, interesuje me gdje se u BiH mogu nabaviti orginali za xbox360 (Region Free ili NTSC)?
    ili je bolje narucivati igre online

    i trece, Hard Disk (ako ne dode) mislio sam prebaciti iz trenutne konzole s tim da bi sve s njega izbrisao, postoje li onda sanse da popijem BAN jer je bio u mod konzoli? (disk bi skroz ocistio)
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ja sam stavio sestrinu adressu iz hol , i nije nikad bilo nikakvih problema :) npr u TZ ja ne znam da li igdje ima original x box igara , nesto starije rovim po oglasima novije naslove narucujem . to trece ne znam vjeruj mi :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    ima na market.ba i pik.ba par likova sto dilaju original x360 igre. al bit ce da je vecina PAL
     
  7. gilla

    gilla Aktivista

    Naravno da jeste,kako sa ps3 tako i sa 360.Jednom kada probas igrati pes,fifu,cod,halo....online i tu interakciju sa drugim ljudima brzo ces prodati taj modani kako bi skupi kesa za igara :D .To oko banovanja nesto nisam upoznat dovoljno je odabrati neku podrzanu zemlju prilikom registracije i to je sve.

    Narucuj iz vana.Prvo slaba ponuda igara za 360 pogotovo ntsc,a drugo cijene.

    trece.Mislim da ne bi imao frke.Koliko sam upoznat flesuje se sam drive u xboxu tako da nema puno veze sa hdd.
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Banuju radi zamjene kulera,a kamol' da ne banuju radi modanja. Dakle, ne smije se raditi nikakva nadogradnja ili modifikacija.
     
  9. IpoS

    IpoS Novi član

    i ja sam iz tuzle

    oba xbox-a su poklon, tako da poklone ne bi da prodajem.hhh
    (na poklon bi mogao dobiti i neke starije naslove, orginal)
    za pocetak bi odmah ganjao MW2

    znaci najveci je fazon pri registraciji odabrati podrzanu zemlju

    a zbog diska pitam jer trenutno na njemu su save od igri koje igram (pirat) i da slucajno ne ostaju ipak neki zapisi na disku i ako izvrsim brisanje sve s njega (opciom brisanje diska na konzoli)


    nisam nikakve modifikacije ni mislio raditi, samo prebaciti disk s trenutne konzole (mod) u novu, ako nekim slucajem ne dobijem disk
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Do mene je.Mislio sam da bi ti ubacivao modan hdd.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Promjena u ponudi za XBL poene sa 500 ($6.25), 1000 ($12.50), 2000 ($25.00) i 5000 ($62.50) na:

    * Xbox LIVE 400 Microsoft Points bundle - $4.99
    * Xbox LIVE 800 Microsoft Points bundle - $9.99
    * Xbox LIVE 1600 Microsoft Points bundle - $19.99
    * Xbox LIVE 4000 Microsoft Points bundle - $49.99
     
  12. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Pasha

    Pasha Komšija

    Žene partizani :D
     
  14. wexoni

    wexoni Novi član

    Nadam se da ne kršim pravila foruma s sljedecim pitanjem, ako krsim brisite :)
    Dakle, gdje bih u BiH (Sarajevo bi bilo idealno) mogao odraditi jtag xbox-a. Dobicu jedan uskoro (jasper) koji je pogodan za jtag, pa rek'o da pitam.
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    Pravila foruma jasno govore da nema rasprave o pirateriji!!!
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    061/138-414 Nino sa Otesa.
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Da,ali jtag hack nije ilegalan. Također se koristi za programiranje ;) Jedino je što krši Microsoftova pravila i rizikuješ ban.
     
  18. Juka

    Juka Komšija

    Ja ti kazem da rasprave o pirateriji nema, a rezultirace barem brisanju nasih zadnjih par postova ako ne i upozorenjem...

    Cisto te prijateljski upozoravam!
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

  20. Pasha

    Pasha Komšija

    Ja ti fino kažem.Nije ilegalno uraditi jtag na xbox-u.