FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. stipe101

    stipe101 Novi član

    jel moguce instalirat vise patchevapa da jedan rjesava jedno,drugi nesto drugo...
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nabaci gameranger, i patch 1.01, uloguj se, imas tonu FIFA11 soba, upadni u jednu, i reci hostu da starta igru.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    eto sve ti je rečeno. samo oficijelni patch je ono što ti zaista treba i to je to.
     
  4. stipe101

    stipe101 Novi član

    ok,ali jel mogu stavit i patch koji je zlatan prikaza gore navise di su iskljucene one djecije animacije poslije gola,a da ne ponistim patch 1.01 i da mogu igrat online
     
  5. stipe101

    stipe101 Novi član

    i zasto mi ga nezeli instalirat,skinija sam patch 1.01,igra nije original
    evo sta mi izbaci

    old file not found.however file of the same was found.no update done since file contents do not match.
    patch mi ima 19.8 kb
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    kupi original i sve ce da radi, strogo zabranjena diskusija o warezu na ovom forumu!
     
  7. stipe101

    stipe101 Novi član

    apsolutno mi nije bilo u interesu promicanje wareza,ali u ovo danasnje doba svi znate koliko dodje original i s obzirom da mi je ovo prva fifa i uopce igra koja me zainteresirala jel mi mozete objasnit prednosti i razlike orginala i kopije ili se ne smije o tome uopce pricat.nije malo da 500kn

    hvala
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Vrlo je jednostavno ; ' kopija je ilegalna ( zakonom zabranjena ) dok je original legalan.' Niko nije bezgriješan ali valjda treba postojati neka granica i znati za nju.
     
  9. Esh

    Esh HWB

  10. irhadkul

    irhadkul Komšija

  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako glupo sto ne mozes dodavat friendse u igri vec moras preko EA.com, al mocno su uradili GameFace (od slike napravi 3D avatar), raja koja me zna slozit ce se da je EA odradio fin posao sa njim, bas ispadne slicno real-lifeu :) :

    [​IMG]
     
  12. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ti ovo dao sliku da te moze traziti raja koja te ne zna?heeh salim se.Ev i ja cekam da dobijem karticu,pa kupujem fifu.Samo me zanima da li je igrivo protiv drugih ljudi(online)?
     
  13. stipe101

    stipe101 Novi član

    jel to znaci ako je kupim preko neta da jednostavno imam original igru,sa svim cd keyovima koji mi trebaju i da mogu online najnormalnije igrat
    i jel se originali mogu poboljsavat patchevima i jel igra gubi na svojoj "originalnosti" ako se instaliraju patchevi,jel i dalje mogu igrat online i sve ostalo sta ide sa originalom
     
  14. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Naravno da mozes,online i sve ostalo sto se nudi.A patchevi cim izadju,fifa ti na pocetnom menu nudi da instaliras(tj.cak su i esencijalni da bi se igra igrala online).Vrijedi dati tridesetak km za igru,ili ti petnestak eura.
     
  15. stipe101

    stipe101 Novi član


    jel ovo znaci da je igra 120 kuna,zasto su u trgovinama do 500,u cemu je kvaka
     
  16. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Kvaka je u tome sto dobijes kljuc samo od igre i mozes je skinuti sa neta.Znaci ne dobijes cd,vec dobijes link za download igre koja ce raditi bez cd-a.A to sto su u prodavnicama po 500 kuna, to je malo vise prenapuhana cijena.P.S igra ovako skinuta je 100% orginal, i neces imati nikakvih problema,osim ako ti ne smeta sto neces imati cda od igre.....
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fkt radi :D
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    trza li igra online tj. ima li laga? koliko je slabije iskustvo od offline igranja?
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    zavisi od konekcije protivnika, meni u 70% slucajeva ide ala offline, samo treba naci partnera sa dobrom konekcijom :)
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hmm pa dobro je to onda....btw sjajan ti je gameface avatar! smijem ga posuditi na nekim forumima?